בית פורומים בחדרי חרדים

למה הברוך מרזל הזה מתעלק על השר אריה דרעי??? ולמה מציגים זאת כאן???

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-18/6/2015 01:51 לינק ישיר 

ב"ה
זה כמו קוץ בגרון... מסנוור ת'עיניים... ואין כוח לראות כל פעם את לשונו הארוכה משתלחת באדם ירא שמיים שכל הכבוד לו שאינו בכלל מתייחס... הברוך מרזל הזה הוא עלוקה במלוא מובן המילה!!! נמאס!!! עוף לי מהעין כבר קוץץץץץץ 

תוקן על ידי טבצניק ב- 18/06/2015 01:53:28

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-18/6/2015 01:58 לינק ישיר 

טבצניק כתבה:

ב"ה
זה כמו קוץ בגרון... מסנוור ת'עיניים... ואין כוח לראות כל פעם את לשונו הארוכה משתלחת באדם ירא שמיים שכל הכבוד לו שאינו בכלל מתייחס... הברוך מרזל הזה הוא עלוקה במלוא מובן המילה!!! נמאס!!! עוף לי מהעין כבר קוץץץץץץ 

חחחחחח בדיחה לכבוד ראש חודש ??,
צדיק יסוד עולם אריה דרעי שמעולם לא הורשע בפלילים ולא ישב בכלא . האדמור עטרת ראשנו .
יש לך עוד תואר לדרעי ?,,.
לא מתאים לך אל תפתח את הראיון !!!
דרך אגב כמה ניקי דרעי כאן בפורום פרשו אתה מחליף אותם ?,,

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-18/6/2015 02:32 לינק ישיר 

איפה אתה חי בכלל?  הברוך מרזל הזה?  מה ההשוואה בכלל, מרזל פעל ופועל למען הציבור גם בלי תפקיד רשמי ובלי לחתור תחת אף אחד.  הוא לא אמר אני לא ח"כ אני לא עושה כלום, עד שלא יחזירו אותי לתפקיד

הלאה, מתעלק? למה דרעי קדוש  שכבר אסור להעביר עליו ביקורת?
ואיפה היית שגייסות שס התעלקו על ברוך מרזל, המציאו סיפורי סבתא כאילו מרן  דחה והרחיק אותו, ועוד סיפורים ומודעות רחוב ענקיות נגדו, זה נקרא  התעלקות,!

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-18/6/2015 02:44 לינק ישיר 

ב"ה

שרית560 כתב:
טבצניק כתבה:

ב"ה

חחחחחח בדיחה לכבוד ראש חודש ??,
צדיק יסוד עולם אריה דרעי ... . האדמור עטרת ראשנו .
יש לך עוד תואר לדרעי ?,,.
לא מתאים לך אל תפתח את הראיון !!!
דרך אגב כמה ניקי דרעי כאן בפורום פרשו אתה מחליף אותם ?,,

נשלח מהאנדרואיד שלי

חח מצחיקולה

ולזה  שמעליי לא התכוונתי להיכנס לפוליטיקה ואיני מתכוון.. אני מאמין בתלמידי החכמים וכולם לצידו נקודה. וזה לא ה- issue בכלל כאן!!! פשוט צורם לי בעין!!! כל שנייה כל שנייה??? אני רואה: ברוך מרזל: @#$%& דרעי @#$%&...   
ברוך מרזל: @#$%& דרעי @#$%& כל פעם נמאסססססססססס...
זה הכל..... מה לא חפר לך??????

תוקן על ידי טבצניק ב- 18/06/2015 02:45:57

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-18/6/2015 02:51 לינק ישיר 

בכלל לא מוגזם, יש שם הרבה כותבים עם הרבה עניינים,  ותמיד זה נמצא בצד של הפורום, וגם בחלק מעמודי החדשות.  אם זה מפריע לך, הכל אמור להפריע לך, לא איזה מילה שמרזל כתב על דרעי ואפילו לא תקף אותו אלא הפפנה לעובדה שאחד מעושי דברו ומקדשי דרעי עזב את הוטצפ.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-18/6/2015 02:57 לינק ישיר 

ב"ה
כן... אההמ הפניה... ועובדה... וכו', 100% נטולת עקיצה אע? יאלה נשבר מהנודניק הזה שיעבור נושא נו...

תוקן על ידי טבצניק ב- 18/06/2015 02:57:45

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-18/6/2015 03:04 לינק ישיר 

אתה סתם מקשקש, מרזל מתעסק בהרבה נושאים שנוגעים לטובת עם ישראל, ועכשיו זה נתקע על אייזה משפט בקשר לדרעי וכל כמה שעות מתחלפת התצוגה, היום כמה שעות היה את ישי לפידות מחייך באיזה תכנית תקשורת, למה לא קפצת אז?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-18/6/2015 03:12 לינק ישיר 

ב"ה
לא יודע אנארף  כנראה יש לי מזל נאכס היום.. אני כל הזמן רואה ברוך מרזל אומר משהו על דרעי...

תוקן על ידי טבצניק ב- 18/06/2015 03:13:11

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-18/6/2015 12:22 לינק ישיר 

אין דברים יותר חשובים, כמו למשל הנסיעה של ח"כ יואב בן צור מש"ס לכנס של יוזמת ז'נווה להשמדת ישראל?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-18/6/2015 12:30 לינק ישיר 

סתם שאלה, מה עשה ברוך מרזל לטובת עם ישראל מלבד הבאת סודנים לברכת גורדון, חלוקת קש בת"א והצקה לערבים בחברון?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-18/6/2015 12:32 לינק ישיר 

yeshivish כתב:
סתם שאלה, מה עשה ברוך מרזל לטובת עם ישראל מלבד הבאת סודנים לברכת גורדון, חלוקת קש בת"א והצקה לערבים בחברון?

מה אתה לא יודע הוא רץ כל שנתיים לכנסת וכמעט נכנס...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-18/6/2015 12:52 לינק ישיר 

לא מפחד מאף רשע ונלחם נגד מתבוללים ומתייונים, לא כמו הפחדנים האחרים. לא סתם הפרקליטות ומערכת המשפט מדביקה לו תיקים, לא על גניבה ושוחד, אלא על הפגנות ומעשים שעה למען עם ישראל

.ומצד שיי מכבד את כל היהודים הטובים ראו בקבוצת הואטצפ את ההודעות האחרונות  לגבי קופת הצדקה במערת המכפלה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-18/6/2015 12:53 לינק ישיר 

מרזל עוד הזוי שאיש לא מתייחס אליו

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-18/6/2015 13:00 לינק ישיר 

בוטקה כתב:
לא מפחד מאף רשע ונלחם נגד מתבוללים ומתייונים, לא כמו הפחדנים האחרים. לא סתם הפרקליטות ומערכת המשפט מדביקה לו תיקים, לא על גניבה ושוחד, אלא על הפגנות ומעשים שעה למען עם ישראל
.ומצד שיי מכבד את כל היהודים הטובים ראו בקבוצת הואטצפ את ההודעות האחרונות  לגבי קופת הצדקה במערת המכפלה.

עדיין, תנסה להיזכר בדבר משמעותי שהוא עשה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-18/6/2015 13:04 לינק ישיר 

הצחקת את הבלטה. מרזל הוא אימת כל השמאלנים החילונים והחרדים.  עם כל תעמולת השקר והכזב לא עזר להם כלום, מרזל הביא 125 אלף קולות וכל שמאלנים החרדים הפסידו 4 מנדטים, האם ילמדו את הלקח? נראה. זה דבר משמעותי מאוד שהוא עשה. . לא מספיק משמעותי בשבילך? תעבור על כל האיזכורים ברשת, ותגיד מה נקרא לך משמעותי. 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-18/6/2015 13:07 לינק ישיר 

פחחחחחחחחחח אימת השמאל והחרדים חחחחחח

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > למה הברוך מרזל הזה מתעלק על השר אריה דרעי??? ולמה מציגים זאת כאן???
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 לדף הבא סך הכל 2 דפים.