בית פורומים בחדרי חרדים

הברחת ביצים עם חותמת

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-6/7/2015 15:35 לינק ישיר 
הברחת ביצים עם חותמת10 מיליון ש' בשנה: נעצרו חברי רשת הברחת ביצים
אלפי ביצים, חותמות מזויפות וכסף נתפסו בתום חקירה משטרתית במחסן בשטחים והביאה למעצר 12 חשודים ברשת הברחה ארצית. החשד: ביצים לא בפיקוח נמכרו במשך חודשים לרשתות מזון ובתי קפה וסיכנו אלפי לקוחות בישראל

10 מיליון שקל בשנה גלגלו על פי החשד חברי רשת הברחת ביצים משטחי הרשות לישראל. הלילה (יום ב') נעצרו ראש הרשת, תושב מודיעין בן 43, עם עוד 11 חשודים מרחבי הארץ, בעקבות מידע שהגיע לידי המשטרה. על פי החשד, הם סיכנו אלפי אזרחים עת שיווקו את הביצים, ללא פיקוח וטרינרי או בריאותי, ומכרו אותן לרשתות מזון ובתי קפה בישראל.  

 

דובר מחוז ש"י במשטרה מסר כי המעצרים מהווים סיום לחקירה סמויה וממושכת שארכה כמה חודשים יחד עם יחידת הפיצו''ח (יחידה מרכזית לאכיפה וחקירות, לשעבר - פיקוח הצומח והחי) של משרד החקלאות ורשות המסים בסיוע צה"ל. 


מעבר לעבירה הפלילית שבמעשה, נשקפת סכנה בריאותית מיידית לציבור הלקוחות שרכשו את הביצים המוברחות. בפרשה מעורבים חשודים ישראלים ופלסטינים, ועד כה נעצרו חשודים באשדוד, ירושלים, מודיעין עילית, בית שמש, נס הרים, מושב גפן וכמה כפרים פלסטיניים. ברשותם נתפסו אלפי ביצים שהושמדו בשטח וכן כסף זר וישראלי בשווי עשרות אלפי שקלים. בנוסף, בבית לקיא שבשטחים נחשפה מעבדה לזיוף חותמות ביצים ומערכת שלמה של אריזה באחד המחסנים במקום.

 

החשודים יובאו להארכת מעצר בבית משפט השלום בירושלים החל משעות הבוקר. סגן ניצב שי קובנטור, ראש מפלג פלילי בימ"ר ש"י, אמר כי "הברחת ביצים משטחי הרשות הפלסטינית לישראל היא תופעה מסוכנת המסכנת חיי אדם. מדובר בעבריינים שאינם בוחלים בשיטות ואמצעים להשגת רווח כלכלי על גבם ובריאותם של הציבור הרחב במדינת ישראל".


מתוך כתבה ב YNET
דווח על תוכן פוגעני

מחובר
נשלח ב-6/7/2015 15:49 לינק ישיר 

האם זה קשור לאלו שמוכרים לבתים באזורים חרדים?


נשלח מהאנדרואיד שלי
דדווח על תוכן פוגעני

מחובר
נשלח ב-6/7/2015 15:57 לינק ישיר 

כנראה שזה לא קשור כי אלה שמוכרים לבתים... מוכרים בלי חותמת בכלל וכאן היה חותמת מזוייפת.

כנראה שזה יותר קשור למכולות בסגנון החאפרים שמוכרים מוצרים מזוייפים ופג תוקף או תוקף שהוארך באופן קוסמטי וידני ובין השאר מוכירם גם ביצים עם חותמת מזוייפת.דדווח על תוכן פוגעני

מחובר
נשלח ב-6/7/2015 16:43 לינק ישיר 
דדווח על תוכן פוגעני

מחובר
   
בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > הברחת ביצים עם חותמת
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר