בית פורומים בחדרי חרדים

בעקבות המתקפה ביתד נאמן בעלז : מתנצלים

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-9/7/2015 10:59 לינק ישיר 
בעקבות המתקפה ביתד נאמן בעלז : מתנצלים

הלברשטאם ששהה בנופש בים המלח בשעת ההצבעה כשהוא מבהיר כי "הזמנתי רכב שיקח אותי מים המלח לירושלים להצבעה, רגע לפני הודיעו לי מפורשות שיש לברקת רוב. לא הייתי שותף וידי לא הייתה במעל הזה".
הבוקר בעיתון "המודיע" נמשכת מסכת ההתנצלויות של חסידות בעלזא כאשר מתנוססת בעמודו הראשון מודעת הבהרה מטעם קהל מחזיקי הדת של חסידות בעלזא ובה נכתב: "אין בסיס לטענות נגד מיכל הלברשטאם. אנו נגד תוכנית הספורטק ונציגנו תכנן להגיע להצביע נגדה, אך נאמר לו בידי נציגי יהדות התורה שזה עובר בכל אופן ושלא יטרח".

במודעה מובהר כי הלברשטאם שהה במקום מרפא וכשהבין שהתוכנית תאושר גם בלעדיו בחר להישאר בנופש. בהמשך מצהיר יו''ר קהל מחזיקי הדת הרב מרדכי בריסק במודעה הרשמית של בעלזא כי "כאלפיים מתושבי קרית בעלזא חתמו נגד עיריית י-ם, הביעו את מחאתם ודרשו לבטל את התוכנית".

לסיום נכתב כי כל הטענות נגד הלברשטאם בשקר יסודם ואין להם כל בסיס. "עוול נעשה לאיש ציבור יקר ונכבד העומד בכל עוז על משמרת קודשי הדת בעיר הקודש ירושלים".

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-9/7/2015 11:06 לינק ישיר 

בעלזא מתנצלת: הנציג היה בים המלח בחסידות מבהירים כי הלברשטאם לא הגיע להצבעה על הספורטק, מאחר ונאמר לו כי אין צורך ומשמעות להגעתו

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-9/7/2015 11:16 לינק ישיר 

אחלה תירוץ מצאו להם לאחר כמה ימים שחטפו בראש, כשהבינו שם בבעלז שכיום כל מהותם הם תדמיתית ובזה הם משקיעים ממון רב ודמים מרובים במטרה לשפר את תדמיתם ופתאום נחשפו בערוותם על חוף ימה של ים המלח וקלטו שהם בצרות תדמיתית, ושצביעותם התגלה, הם משמיעים טיעונים מגוחכים ומבזים את עצמם במחשבה שאולי יהיה מישהו שיקנה את השקרים והבובקעס שלהם.

אז הנה לכם צביעות במיטבה, הרי כמעט בכל המערכות כולם החרדים נכשלו ובהרבה עיריות ואף בכנסת עברו חוקים אנטי דתיים לרוב, ותמיד היו אלו החרדים שהתייצבו פה אחד להצביע נגד כדי למחות כי עצם ההצבעה נגד היא מחאה בפני עצמה, וגם בדיוק לשם כך הם נבחרו, לייצג אותנו באולמות העירייה או במשכן הכנסת, ולא להשתכשך במי ים המלח.  

וכי זה חידוש? הרי תמיד היה ידוע מראש כי החרדים שהם סך הכל למצער % 20 מהאוכלוסיה ומאז קום המדינה כולם עד אחד יצאו זה למחות וזה להפגין ואף פעם לא שמענו את הטיעון המגוחך הזה שבין כה יש לו רוב.

הא לכם צבועים מה הם ומי הם.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-9/7/2015 11:30 לינק ישיר 

מתנצלים או תוקפים??
האם מישהו לא למד לקרוא?? ?

בעלזא יוצאת חזיתית נגד דגל!

בשיחה עם בטאון החסידות "המחנה החרדי" אמר הלברשטאם: "עוד לפני שבת שלפני ההצבעה הודעתי לכל חברי בעירייה כי אני יורד לים המלח מטעמי בריאות לשבוע ימים, והנני זמין בכל שעה שאדרש להגיע להצבעה נגד התכנית. אגב, התכנית אושרה על ידי הנציגות החרדית לפני שהייתי חבר בעיריה. 

"ביום ההצבעה הזמנתי רכב בכדי לעלות לירושלים בשעה 15.00, רגע לפני שיצאתי הודיעו לי מפורשות מיהדות התורה בעיריה, כי כמה חברים אחרים לא יופיעו להצבעה, חלקם בחו"ל. יש לראש העיר רוב מוחלט להצבעה ואין שום סיכוי להכריע את התכנית בהצבעה הזו. לכן אמרו לי שאין ענין שאצא לירושלים. 

"הוספתי וביררתי אצל החברים שאכן לא כולם יצביעו, וגם אם כן, אין לנו רוב בעיריה, לכן נשארתי שם. לא הייתי שותף בתכנית וידי לא הייתה במעל הזה,

כאשר הנציגים החרדים אישרו את התכנית בעבר. העיתונים שלהם לא תקפו אותם על תמיכתם בתכנית לבנות מגרשי ספורט באזור שמחוץ לרמות. רק לפני שנה הם ביקשו מראש העיר להוריד את ה'קאנטרי קלאב' מרמות ל'עמק הארזים'. איש לא צייץ. 

"עכשיו הם מצאו מקום להתגדר כעושים מעשי זמרי ומבקשים שכר כפנחס. למרות זאת אמשיך לפעול יחד עם חברי ביהדות התורה נגד כל ניסיון לחַלֵן את העיר. 

"נשלחתי על ידי גדולי ישראל שליט"א לייצג את הציבור החרדי נאמנה, וכך אעשה. כאשר הייתה באמנה איתי מיום עמדי על דעתי. רק גדולי ישראל שליט"א יורו לי מה ואיך לפעול. אינני מקבל הוראות מפוליטיקאים עירוניים שמצאו קרדום לחפור בו לקידום הקריירה האישית שלהם על גבינו. לא מפיהם ומפי עיתונם אנו חיים". 

שימו לב לכותרת המוזרה שבחדרי בחרו לכתבה....
קישור

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-9/7/2015 16:17 לינק ישיר 

הלברשטאם טוען  שנציגי יהדות התורה אמרו לו שלא צריך לחזור מים המלח  לירושלים משום שאין רוב בכל מקרה 
מי זה אותו נציג שהורה לו כך רוזנשטיין או שמא הלפרין?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-9/7/2015 16:20 לינק ישיר 

לפחות בכיכר כותבים את האמת..

גורמים בבעלזא נגד 'דגל התורה': "מהיכן החוצפה להתערב לנציג שלא כפוף אליהם
"

"גורמים בכירים בחסידות בעלזא מבהירים כי "הכעס בעיקר על הנציגים הליטאיים ועל עיתון יתד נאמן שבחרו לתקוף את נציג החסידות ללא בושה. הם הזכירו את שמו של הנציג ללא תואר הרב וגם כתבו במאמר מערכת כי מדובר בהתנהגות שאינה יהודית".

"צריך לזכור שהלברשטאם יש לו גדולי ישראל משלו והוא לא כפוף להנהגה הליטאית והיכן נשמע שאנשים מבחוץ יתנו לו הוראות כיצד עליו לנהוג ולפעול ועוד יביעו לאחר מכן את כעסם שלא פעל כפי שהורו", הם אומרים.

"מהיכן החוצפה להתערב לנציג שלא כפוף אליהם כלל וכלל?", תוהים בבעלזא ומשיבים במתקפה. לדבריהם, "באם הנציגים הליטאים היו משכילים לפעול יחד באחדות מלאה יחד עם הנציגים החסידים במטרה לסייע בניהול ירושלים הרי שהכל היה נראה אחרת והיה ניתן להגיע להישגים משמעותיים לציבור החרדי".

"ניתן היה למנוע חילול השם רב עם היו פועלים בהרמוניה ובשיתוף פעולה מלא, וחבל שאין זה כך", אומרים הגורמים בבעלזא"

קישור

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-9/7/2015 16:48 לינק ישיר 

מסכנים הם הבעלזערס, מצד אחד מצטדקים ומתנצלים ומצד שני תוקפים את מי שמעביר עליהם ביקורת, כשהגרעין הקשה בהתקפה שלהם, שהם לא הצמידו את התואר הרב למיכל האלברשטאם, (יש שמכירים אותו מספיק טוב שהוא ורב ממש לא הולכים יחד אלא ההיפך וד"ל)
חבל שמשרד הפירסום איתם עובדים בעלז ביחצ ושיפור תדמיתם לא מדריך אותם להיות ממוקדים ולא להתפזר עם טיעונים ניגודים. זה לא תופס.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-9/7/2015 17:37 לינק ישיר 

בעלזא "תוקפים", בעיקר כמגננה. פשוט לכל מי שלא רעב נורא ללכלך את דגל.

אם כי חייבים לציין, כי למרות הטון המנסה להיות נחרץ, הגמגום והמבוכה שולטים.
מצד אחד: "להלברשטאם גדולי תורה משלו", ומאידך: "החברים ביהדות התורה אמרו לי שאין עניין שאצא, לכן נשארתי בים המלח"...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-9/7/2015 17:53 לינק ישיר 

הוא בדיוק רב כמו אריה דרעי ויענקל ליצמן

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-9/7/2015 19:06 לינק ישיר 

אני נזכר איך בהצבעה הגורלית של ועדת הכספים,בה אושר התקציב לגירוש קטיף,יענקל ליצמן פתאום מצא לנכון לרדת לים המלח,לכנס של רשות הדואר,ונתן לח"כ ערבי למלא את מקומו בראשות הוועדה.
הפסוק בתהילים "אם ראית גנב ותרץ עימו"-יעדער גנב האט א תירוץ.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > בעקבות המתקפה ביתד נאמן בעלז : מתנצלים
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר