בית פורומים בחדרי חרדים

תתרגל לקבל יותר - אפליקציית מט"ח לאנדרויאיד

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-16/9/2015 22:04 לינק ישיר 
תתרגל לקבל יותר - אפליקציית מט"ח לאנדרויאידגאדג'טי בנייד

גודל טקסט »   

אפליקציית מקסצ'יינג' הישראלית תאפשר לכם לקנות מט"ח בזול

מאת אורי אליאבייב | יום ראשון, 13 בספטמבר 2015, 13:00 | אפליקציות, אפליקציות אנדרואיד, מקומי, סטארטאפיםכמידי שנה, בתקופת החגים, המוני ישראליים יפקדו את נתב"ג בדרך לחופשה בחו"ל בה יבלו עם חבריהם ומשפחותיהם. לפני כל נסיעה צריך להצטייד במטבע המקומי ומתחיל החיפוש אחר המקומות בהם ניתן לקבל את יחס ההמרה הטוב ביותר – נתון שיכול להיות קריטי מאוד אם מדובר בסכום גדול. אפליקציה ישראלית בשם מקסצ'יינג' תדאג להשיג לכם את התמורה הטובה ביותר בעת רכישת מט"ח.

תחילה, כל מה שיש לעשות הוא לבחור את המטבעות אותן רוצים להמיר – יורו לשקל, דולר לשקל וכדומה. כמובן שניתן לקבוע המרה של מטבעות ולא בהכרח לשקל, אלא למטבעות אחרים שמיוצגים על ידי דגלי המדינות שלהם. לאחר קביעת המטבעות יש לבחור את סכום ההמרה המבוקש אותו מעוניינים לרכוש. בשלב זה הבקשה תשוגר למספר חלפנים (change) והם כולם יתחרו על ההצעה של אותו המשתמש.

בדרך של הוצאת הבקשה ל"מכרז", יכולה מקסצ'יינג' ליצור תחרות בין החלפנים שיהיו מעוניינים לקבל את העסקה. כפועל יוצא מכך, המשתמש מרוויח שערי מכירה נמוכים באופן משמעותי מאלו שיוכל למצוא בבנק, בדואר או אפילו אצל החלפנים עצמם. כל חלפן יכול לקבוע שער, שיכול להיגזר מסכום העסקה, ולהציע אותו רק ללקוח ספיצפי אחד. כל זה מאפשר גמישות רבה יותר וגם דיסקרטיות שמטיבה עם המשתמש הסופי.ההצעות תתקבלנה מחלפנים שנמצאים באזור החיפוש, כך שניתן יהיה להגיע אליהם באופן אישי בכדי לקבל את הכסף ולבצע את ההמרה. ניתן להגדיר רדיוס פעילות שונה בכל פעם ולשנות את הגדרות החיפוש בהתאם לצורך באותו רגע. לאחר שחרור הבקשה, יוכלו החלפנים להציע את המחיר שלהם והמשתמש יוכל לעקוב אחר ההצעות השונות באפליקציה ולראות מה מרחקו בק"מ מכל חלפן ולקחת זאת בחשבון גם. כמו כן, הוא יוכל לעקוב אחרי העסקות אליהן הסכים ולוודא שאכן קיבל את המחיר שהובטח לו.

מלבד זאת, מאפשרת מקסצ'יינג' להתעדכן במחירי המטבעות ובכך לקבל תמונה כללית של ערך המטבעות השונים. באופן זה המשתמש יכול לבחון בצורה חכמה את ההצעות שהתקבלו ולראות עד כמה הן רחוקות או קרובות מהשער היציג באותה הנקודה.

מקסצ'יינג' כוללת מחשבון המרה בו המשתמש יכול לבצע חישוב של המחיר, על פי השער היציג אותו ישלם עבור המטבעות אותם הוא רוצה להמיר.  לקינוח, כוללת מקסצ'יינג' גם גרף שבועי, חודשי, שנתי ו-10 שנתי, בו ניתן לראות את המגמות השונות של המטבעות אחריהם עוקבים.

להורדת האפליקציה לאנדרואיד – לחצו כאן

תגיותאפליקציות / מקסצ'יינג'/ עוד על הכותב /

אורי אליאבייב, עורך מדורי סטארטאפים ואפליקציות 
uri@gadgety.co.il

סטודנט למדעי המחשב באוניברסיטת בן גוריון בנגב. בוגר יחידה מודיעינית ובעל ניסיון ב-QA (הבאגים נמשכים אליו). חייב לנסות כל אפליקציה חדשה שיוצאת ומת על סטארטאפים ישראלים. לקינוח - חובב ביליארד מושבע.

סלולרי: Samsung Galaxy S3 | מחשב: Windows 8

/ תגובות לכתבה /

/ ניווט באתר /

ראשיאודותעדכן אותנוהצטרפו אלינויצירת קשרפרסום באתרמפרטים טכניים

/ נושאים פופולאריים /

סמסונגאפלHTCגוגלLGMicrosoftאנדרואיד

Copyright © 2008-2015 Gadgety - Ethos Media LTD. All Rights Reserved.

נשלח מהאנדרואיד שליתוקן על ידי דשא ב- 16/09/2015 22:10:18
דווח על תוכן פוגעני

מחובר
   
בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > תתרגל לקבל יותר - אפליקציית מט"ח לאנדרויאיד
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר