בית פורומים בחדרי חרדים

איחוד הצלה - גוף רשמי ומוכר

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-6/10/2015 20:10 לינק ישיר 
איחוד הצלה - גוף רשמי ומוכר

דוברות 'איחוד הצלה':

החלטה דרמטית של שר הבריאות, הרב יעקב ליצמן, והנהלת משרד הבריאות. הנהלת משרד הבריאות בראשות השר ליצמן הודיעה היום כי היא מכירה ב"איחוד הצלה" כגוף רשמי העוסק ברפואת חירום אשר פועל באופן עצמאי ובכפיפות ישירה למשרד הבריאות. הכרת משרד הבריאות ב"איחוד הצלה" כגוף הצלה וחירום רשמי הגיעה היום לאחר תהליך ארוך שעבר הארגון מול הנהלת משרד הבריאות ולאחר שבחן את נהלי פעילות הארגון ואת הסטנדרטים המקצועיים של הנהלתו ומתנדביו.

בישיבת עבודה מיוחדת שקיים שר הבריאות יעקב ליצמן, מנכ"ל משרד הבריאות משה בר סימן-טוב, סמנכ"ל המשרד ד"ר בעז לב, מנהלת תחום שירותי הצלה ועזרה ראשונה במשרד הבריאות מירי כהן, יחד עם נשיא 'איחוד הצלה' אלי ביר, יו"ר הארגון זאב קשש ומנכ"ל 'איחוד הצלה' משה טייטלבוים, הבהירו ראשי משרד הבריאות כי ההכרה ממסדת ומסדירה את פעילות מתנדבי 'איחוד הצלה'. הדבר יסייע ל'איחוד הצלה' לקבל את כל הדרוש למתנדביו בשטח כדי לפעול להצלת חיים, לרבות קבלת מידע עדכני על אירועי חירום, תוך שילוב כוחות ושיתוף פעולה בין כלל גופי החירום עם 'איחוד הצלה'. כמו כן, שר הבריאות הבהיר כי מערך ההפעלה ומערכת ההשתלמויות של הארגון עברה את כל הבדיקות של משרד הבריאות וכי היא עומדת בכל הסטנדרטים שלו.

יו"ר 'איחוד הצלה' זאב קשש אמר היום כי "זוהי החלטה היסטורית של שר הבריאות הרב יעקב ליצמן. אני סמוך ובטוח כי ההחלטה תביא לשיפור הטיפול הרפואי שיקבלו אזרחי ישראל בשטח לפני הגעת האמבולנס. זהו צעד משמעותי ביותר של הרגולטור המוסמך במדינת ישראל, בנושא הסדרת תחום רפואת החירום בשלב טרום ביה"ח. אני מודה לשר ליצמן, למנכ"ל המשרד מר משה בר סימן-טוב, למשנה למנכ"ל ד"ר בעז לב ולצמרת המשרד על האמון שנתנו ב-2,500 מתנדבי 'איחוד הצלה' שפועלים בכל עת להגיש עזרה ראשונה מצילת חיים לאזרחי ישראל ללא הבדלי דת וגזע".

ההכרה ב"איחוד הצלה" מצטרפת להישג נוסף של הארגון מחודש ינואר השנה, אז קבע משרד הבריאות כי "איחוד הצלה" רשאי לקיים מסלול לימודים ובחינות הסמכה להכשרת נהגי אמבולנס. עד להחלטה זו, האישור להכשרת נהגי אמבולנס היה מצוי רק ברשות מד"א. האישור סלל את הדרך עבור "איחוד הצלה" להקמת בית ספר להכשרת מקצועות רפואת החירום: חובשים ונהגי אמבולנס בראשות פרופ' אבי ריבקינד, המשמש יו"ר הוועדה הרפואית ב'איחוד הצלה'.

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-7/10/2015 23:00 לינק ישיר 

07102015_2.jpg

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-3/2/2018 21:17 לינק ישיר 

סגן שר הבריאות ליצמן במוצ"ש גיבוש ל- 300 מתנדבי 'הצלה' - "התניתי עם 'איחוד הצלה' שלא ייכנסו לב"ב, אני מניח שדבר שהובטח לי קורה ושהם לא נמצאים בבני ברק. יש הסכם חתום וחייבים לקיים אותו".

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-3/2/2018 21:30 לינק ישיר 

ליצמן בנאומו במוצ״ש של שבת גיבוש לכ- 300 מתנדבי ׳הצלה׳ - ״תמשיכו להציל אנשים כפי שאתם יודעים בלי מחלוקת ובלי פוליטיקה. אני ימשיך לעזור לכם ובעיקר למד״א, הם במד״א עושים עבודת קודש. יש לי בעיה עם אלי בין - כל יומיים אני איתו באירוע אחר״.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-3/2/2018 22:25 לינק ישיר 

מעמיק2 כתב:

סגן שר הבריאות ליצמן במוצ"ש גיבוש ל- 300 מתנדבי 'הצלה' - "התניתי עם 'איחוד הצלה' שלא ייכנסו לב"ב, אני מניח שדבר שהובטח לי קורה ושהם לא נמצאים בבני ברק. יש הסכם חתום וחייבים לקיים אותו".

זו הודעה שהתפרסמה לפני שבת כבר

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/2/2018 09:25 לינק ישיר 

כה לחי!

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/2/2018 09:34 לינק ישיר 

PLONY78 כתב:

מעמיק2 כתב:

זו הודעה שהתפרסמה לפני שבת כבר

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/2/2018 11:36 לינק ישיר 

לא זוכר
אבל ראיתי אותה כבר

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/2/2018 12:01 לינק ישיר 

בס"ד
למה לא ב"ב?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/2/2018 17:17 לינק ישיר 

מתנדבים יקרים,

שלחו לי סרטונים של מנכ"ל מד"א, אלי בין, מדבר וטוען טענות שונות ומשונות על איחוד הצלה. לפני שאתייחס או לא אתייחס לדבריו אני רוצה לשאול אתכם: למה אנחנו בכלל קיימים? אני בטוח שכולכם יודעים את התשובות. המתנדבים שהתעוררים באמצע הלילה, רצים לטפל בפצועי תאונת הדרכים ומצילים חיים – יודעים. המתנדבים שיוצאים להחייאה על בן 50, מצילים את חייו ועוזרים לו לחזור בחיים לחיק משפחתו -  יודעים. אלו שעוזרים למי שגרים סביבם – יהודים וערבים, חילונים וחרדים – בלי שום הבדל – יודעים.

מעל 2.5 מיליון ישראלים שעזרנו להם – יודעים שהיינו שם בשבילם עוד לפי הגעת האמבולנס למקום. כל תושבי ישראל שנחשפים יום יום לפעילות שלנו – יודעים.

אז מי שרוצה לשכתב את ההיסטוריה יכול לנסות אבל לא יצליח. אנחנו, מעל 4,000 המתנדבים ברשת הענקית של איחוד הצלה, עשינו את ההיסטוריה הזאת ולא צריכים אף אחד שיספר לנו על זה!
תמשיכו להיות ראשונים להציל חיים על אף הקשיים ששמים לנו ותמשיכו לשנות את מערך העזרה הראשונה בארץ ובעולם.
וכשתפגשו מתנדבים או עובדים ממגן דוד אדום, תגידו להם תודה על מה שהם עושים. כי יש מספיק מקום לתת כבוד לזולת ובמדינה קטנה כמו שלנו שמוקפת בכל כך הרבה אויבים, עדיף שיהיו כמה שיותר מתנדבים בשטח. גם אנשי מד"א יודעים עמוק בלב, שכל הציודים שהם מקבלים הם רק בזכות איחוד הצלה!! אז אני בטוח שיש להם הכרת הטוב עמוק בלב. לכן חשוב להוציא את השנאה שמנחילים להם מלמעלה ע"י מילה טובה וחיוך אמיתי שבאיחוד הצלה יודעים לתת. 

בשבילכם תמיד,
אלי ביר נשיא איחוד הצלה
(ממייסדי הצלה ישראל וירושלים)

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > איחוד הצלה - גוף רשמי ומוכר
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר