בית פורומים בחדרי חרדים

אבא טורצקי סאטמאר מממנת במילונים בכדי לפגוע בגדולי ישראל

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-10/11/2015 21:37 לינק ישיר 
אבא טורצקי סאטמאר מממנת במילונים בכדי לפגוע בגדולי ישראל

אבא טורצקי ב'קול חי': איך אפשר להוריד את החרם מהפלס? שעיה ויין מקבל מיליונים מסאטמר כדי לרצוח את מרנן הרב שטיינמן ורבי חיים קנייבסקי, הוא לא צריך כסף. אין הבדל בין טריגר לראאד סלאח.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/11/2015 21:38 לינק ישיר 
עוד מפניני אבא טורצקי

אבא טורצקי אצל מימרן בקול חי: הפלג הירושלמי של הרב שמואל אוירבך מתנהל כארגון טרור לכל דבר יש להם מנהרות וקסאמים מהסוג שלהם שזה ספרי טלפונים מיוחדים הכוללים עשרות מספרים של ראשי ישיבות וכוללים המיועדים להטרדה חוליגנית, דבריו הדמגוגים של טריגר הם בדיוק כמו דבריו של ראאד סלאח, הפלס לא צריך כלל את הכסף של הפרסומות יש לו עשרות מקורות מימון מחו"ל, מה שהם רוצים זה רק לרצוח נפש את מרנן גדולי ישראל שליט"א.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/11/2015 21:40 לינק ישיר 

צודק.
סוף סוף מישהו שאומר את הדברים

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/11/2015 21:48 לינק ישיר 

בדחן רציני טורצקי הזה

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/11/2015 21:51 לינק ישיר 

ברדוואי כתב:
אבא טורצקי סאטמאר ממנת במילונים בכדי לפגוע בגדולי ישראל

אבא טורצקי ב'קול חי': איך אפשר להוריד את החרם מהפלס? שעיה ויין מקבל מיליונים מסאטמר כדי לרצוח את מרנן הרב שטיינמן ורבי חיים קנייבסקי, הוא לא צריך כסף. אין הבדל בין טריגר לראאד סלאח.

רק שיהיה ברור, סאטמאר הכוונה כנראה לפלג ראדני

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/11/2015 21:55 לינק ישיר 

ועליך ברדוואי נאמר: לא מאהבת מרדכי, אלא משנאת המן..

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/11/2015 22:16 לינק ישיר 

המוסדות של סאטמר בארץ מוזנחים והעובדים מקבלים כסף למחצה שליש ולרביע אך זה לא מפריע להם לממן ביד רחבה את פלג הפלס עץ שערי חסד ולטחוב את אפם במחלוקת בניסיון להעצים אותה, אך מה לעשות וזה יצא רק לטובה החיבור סאטמר סיקריקים נטורא חארטא לבין חצר שערי חסד הורידה את חצר שערי חסד לשאול תחתית, אין רבנים ואין ציבור, נזקקים לרבנים מארצות הברית ולנכד הרב שך ברגמן

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/11/2015 22:47 לינק ישיר 

תביאו גם את דבריו של הלץ הנ"ל נגד דרעי ורבותיו, בעת שעלה בתקשורת למען אלי ישי...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/11/2015 22:49 לינק ישיר 

מי לוקח על עצמו לתת לטורצקי כדורים בזמן?

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/11/2015 23:00 לינק ישיר 

הקשבתי לראיון של אדון אבא טורצקי אצל הרב אבי מימרן מה שהבאתי למעלה זה רק חלק קטן מהפנינים שלו ומהפה מפיק מרגליות שלו, נגעתי בנקודה של סאטמאר רק בשביל הכותרת וזה היה בסוף הראיון הרב מימרן נזף בו (בדיוק כמו שהוא נזף אתמול לח"כ אליעזר שטרן) על האשמה החריפה שהרב יהושע ויין שליט"א מקבל מימון של מליונים בכדי וכו' וטורצקי חזר בו ,
אדון טורצקי צריך לעשות שיעורי בית כל העזרה הכספית שבני תורה מקבלים זה רק בשביל המאבק בגיוס ולא לפגוע בשום רב בישראל,
טורצקי האשים את טריגר וחבריו בטרור והשווה אותם למחבלים ולמנהיגם רעעד סלאח טורצקי פשוט שכח את הטרור שאנשי חזון איש עשו טרור לכל מי שמציית לשערי חסד יש הרבה סיפורים ואין צורך לפרט אז אדון טורצקי טול קורה מבין עיניך לפני שאתה מאשים את שערי חסד בטרור כי ידי חזון איש (הכוונה להעסקנים ולא לראש הישיבה שליט"א) גם ידיים טרוריסטים

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/11/2015 23:02 לינק ישיר 

מעניין שסאטמר יודעים לשלם 'בשביל הגיוס', אבל את המינימום של אי התייצבות בלשכת הגיוס הם לא מצליחים לספק.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/11/2015 23:48 לינק ישיר 

והכי מעניין שאדון טורצקי התערב בשס ותמך באלי ישי שיצא נגד מועצת חכמי התורה, אז מי זה טורצקי שיטיף מוסר

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-11/11/2015 00:02 לינק ישיר 

הדוברים של פלג בני ברק פשוט אוהבים לעשות גול עצמי.

ככה עשה זליג
ככה עושה טורצקי
ועוד ..

הפלג הירושלמי עושה שטויות רבות
אבל מדבררים את עצמם
הרבה יותר טוב .....

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-11/11/2015 00:09 לינק ישיר 

ברדוואי כתב:
הקשבתי לראיון של אדון אבא טורצקי אצל הרב אבי מימרן מה שהבאתי למעלה זה רק חלק קטן מהפנינים שלו ומהפה מפיק מרגליות שלו, נגעתי בנקודה של סאטמאר רק בשביל הכותרת וזה היה בסוף הראיון הרב מימרן נזף בו (בדיוק כמו שהוא נזף אתמול לח"כ אליעזר שטרן) על האשמה החריפה שהרב יהושע ויין שליט"א מקבל מימון של מליונים בכדי וכו' וטורצקי חזר בו ,
אדון טורצקי צריך לעשות שיעורי בית כל העזרה הכספית שבני תורה מקבלים זה רק בשביל המאבק בגיוס ולא לפגוע בשום רב בישראל,
טורצקי האשים את טריגר וחבריו בטרור והשווה אותם למחבלים ולמנהיגם רעעד סלאח טורצקי פשוט שכח את הטרור שאנשי חזון איש עשו טרור לכל מי שמציית לשערי חסד יש הרבה סיפורים ואין צורך לפרט אז אדון טורצקי טול קורה מבין עיניך לפני שאתה מאשים את שערי חסד בטרור כי ידי חזון איש (הכוונה להעסקנים ולא לראש הישיבה שליט"א) גם ידיים טרוריסטים

נשלח מהאנדרואיד שלי

שכחת להוסיף "הרב" לראאד סאלח

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-11/11/2015 03:50 לינק ישיר 

יש אנשים שנראים כמו בהמה.
יש אנשים שמדברים כמו בהמה.
ויש כאלה שהם גם נראים וגם מדברים וגם באמת בהמה גסה...

אין כל קשר בין הנכתב לבין אבא טורצקי....

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-11/11/2015 06:26 לינק ישיר 

ממתי חקיין נהיה הוגה דעות??
למה לא מראיינים את דוד החקיין?

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > אבא טורצקי סאטמאר מממנת במילונים בכדי לפגוע בגדולי ישראל
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 לדף הבא סך הכל 2 דפים.