בית פורומים בחדרי חרדים

דגל התורה:מהרסייך ומחריבייך ממך יצאו

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-12/11/2015 10:05 לינק ישיר 

אז מתברר שבסופו של דבר מי שהורס את דגל התורה ועלול להביא לחורבנה זה לא הפלג הירושלמי ואפילו לא הסיעה המרכזית שכ"כ נלחמו בה

מי שעלול להרוס אותה ולהותיר אותה בודדה מחוץ לכל השפעה בציבור החרדי זה דווקא ראשיה ומנהליה שמתעקשים להשאיר בידיהם את השליטה הבלעדית בחינוך העצמאי תוך כדי הפרה בוטה של למעלה משבע שנים של כל הסיכומים עם שלומי אמונים ומתעקשים להראות לכולם שאפילו עם הקבוצות שהיו הכי נאמנים לה במשך כל השנים האחרונות הם מסתכסכים ולא מצליחים להתנהל במשותף 

כמה חבל שזה המצב 

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/11/2015 10:17 לינק ישיר 

שתילים כתבה:

אז מתברר שבסופו של דבר מי שהורס את דגל התורה ועלול להביא לחורבנה זה לא הפלג הירושלמי ואפילו לא הסיעה המרכזית שכ"כ נלחמו בה

מי שעלול להרוס אותה ולהותיר אותה בודדה מחוץ לכל השפעה בציבור החרדי זה דווקא ראשיה ומנהליה שמתעקשים להשאיר בידיהם את השליטה הבלעדית בחינוך העצמאי תוך כדי הפרה בוטה של למעלה משבע שנים של כל הסיכומים עם שלומי אמונים ומתעקשים להראות לכולם שאפילו עם הקבוצות שהיו הכי נאמנים לה במשך כל השנים האחרונות הם מסתכסכים ולא מצליחים להתנהל במשותף 

כמה חבל שזה המצב 

דווקא בחינוך העצמאי הניהול הוא משותף

דגל והסיעה המרכזית

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/11/2015 10:24 לינק ישיר 

למה שלומי אמונים מחליפים טענות כמו גרביים?

בהתחלה טענו הובטח לנו תקנים. משהתקשו להוכיח את זה עברו לטעון רימו אותנו והחליפו מסמכים בגניבה (קצת קשה להאמין שהצליחו לעבוד על מאיר פרוש שיודע לקרא מסמכים)

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/11/2015 10:28 לינק ישיר 

המהפך בזמנו  בחינוה"ע מול גור לא נעשה כדי לתת שליטה למשפחת פרוש, אלא לטובת הציבור.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/11/2015 10:29 לינק ישיר 

עוד טענות שהופרחו

"שוורץ לא קיבל חדר"- קיבל גם קיבל, ביום הראשון לכניסה כמובן שלא היה חדר, אלא מה? הבניין הצפוף בארץ, מהר מאוד המנכ'ל המוכשר פעל בכל כוחו למצוא חדר עבורו. והוא קיבל לישכה עם תקנים לעובדי משרד כיאה וכיאות לסמכויות שנתנו בידיו מכח ההסכם.

" 7 שנים בלה בלה"- למה מי חילקה 7 שנים תקנים עם עדיפות ברורה ולא שיוויונית לחסידיות??

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/11/2015 10:52 לינק ישיר 

אויש איזה בשורות טובות, הוציאו את שתילים  מהנפטלין כדי לספר לנו על זה,
כאילו שלא ידענו שכך מתנהלים הדברים בין רמאים,גמרו  לריב הסיעה המרכזית והתפנו לריב עכשיו בינם לבין עצמם,
כאילו שלא  ידענו שברגע שפורוש חי בשלום סוף סוף עם ליצמן הוא צריך לריב עם דגל, על זו בנויה כל הפוליטיקה שלו,כל פעם לריב עם מישהו אחר.
נאחל ל2 להצליח להרוס אחד את השני2 במחיר אחד.

תוקן על ידי דברוני ב- 12/11/2015 10:52:13

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/11/2015 10:55 לינק ישיר 

מי הטיפש שחושב שאפשר לנהל מוסד כמו החינוה"ע בשני ראשים וללא בעל בית אחד ?
זהו מתכון להרס מוחלט של המוסד.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/11/2015 10:56 לינק ישיר 

אנשים נדקרים ונרצחים ברחובות 
מלא חולים ואסונות 
ואתם ממשיכים ברעל של שנאה ומחלוקת בין יהודים על טיפה כבוד מדומה והזוי 

תתביישו לכם !!!

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/11/2015 11:00 לינק ישיר 

יודה אתה חמוד, חמוד, למה שהיחיד שינהל אותו לא יהיה שוורץ?התרגלתם ללסתם  ואתם  ממציאים תרוצי סרק.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/11/2015 19:22 לינק ישיר 

דברוני אני חולה על הסגנון שלך למרות שאני לא מסכים איתך בהכל

נשלח מהאנדרואיד שלי

תוקן על ידי ori83 ב- 12/11/2015 19:22:08

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/11/2015 19:24 לינק ישיר 

שתילים כתבה:

כמה חבל שזה המצב 

לא יאומן כמה אתה נאמן לבוס שלך פרוש, אבל האנת כולנו כך

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > דגל התורה:מהרסייך ומחריבייך ממך יצאו
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר