בית פורומים בחדרי חרדים

ניתוח סרטון האבטחה בפעולת יחי' דובדבן בביה"ח בשכם

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-12/11/2015 22:09 לינק ישיר 
ניתוח סרטון האבטחה בפעולת יחי' דובדבן בביה"ח בשכם

1. היד שלהם ממש קלה על ההדק, בחלק השני של הסרטון (בפרוזדור המחלקה הכירורגית) נראה שהמוקדן משהו לא כ"כ זז לפי ההוראות שלהם, תוך שניה החייל המזוקן (מחופש טוב, אגב) מוציא את האקדח, חברו עם הקפוצ'ון מנתר תיכף לעברו וגם מושיט יד לאקדח. והמזוקן ביד השניה הודף אותו על השולחן, (ויש לציין שהתורנים בלילה שם בבית החולים לא ממש חמושים, שיש לנטרל אותם באקדחים...)
2. 'שליפת' המחבל לקח המון זמן במונחים של יחי' קומנדו, הסרטון מתחיל ב 02.50 (או 03.50 לפי השעון במחלקה) ונגמר ב- 02.54 זאת אומרת ארבע דק' פלוס מינוס, שזה המון המון זמן, בתוך עיר עויינת שבכל רגע עלולים לצוץ לך מחבלים חמושים.
3. יש כמה מהלוחמים (נראים בסרטון האבטחה בקומת המחלקה) שבכניסה למחלקה נראים מפוחדים ולא ממש ממוקדים... יש מצב שלא כל היחידה הם 'שאקלים' כאלה כמו בסרטים?
4. עלות של פעולה כזאת מסתכמת בהרבה מאוד כסף (ואני לא נכנס לסיכון חיי הלוחמים, שזה דילמה והתלבטות בפ"ע) האם זה שווה? ואני לא איש בטחון או איש צבא ומודיעין, רק מהזווית האזרחית הפשוטה - בפרט שהוא לא ממש הולך לרצות את חייו בכלא (מקסימום עד הסיבוב הבא של המחוות לאבו מאזן...)

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/11/2015 22:11 לינק ישיר 

משהו שלי הפריע, זה שכשהם יוצאים, כולם עם הגב למצלמה. כאילו הם בטוחים שאף אחד לא יירה להם בגב...

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/11/2015 22:19 לינק ישיר 

זה היה אולי בעיקר כדי ליצר הרתעה ואולי זה מבוקש שאפשר לסחוט ממנו מידע

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/11/2015 23:20 לינק ישיר 

דפתר,
עוד חכמלוג שמעביר ביקורת.
 שרתת כלוחם?
יש לך בכלל  מושג בתכנון מבצע מורכב שכזה?
מה אתה מקשקש?
בקשה
המשך לצפות בסרטי אקשן הוליוודיים. עזוב את הלוחמים האמיתיים לנפשם. הם לא זקוקים לא לעצות וגם לא לביקורת "המקצועית" שלך.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/11/2015 23:34 לינק ישיר 

דפתר כתב:
1. היד שלהם ממש קלה על ההדק, בחלק השני של הסרטון (בפרוזדור המחלקה הכירורגית) נראה שהמוקדן משהו לא כ"כ זז לפי ההוראות שלהם, תוך שניה החייל המזוקן (מחופש טוב, אגב) מוציא את האקדח, חברו עם הקפוצ'ון מנתר תיכף לעברו וגם מושיט יד לאקדח. והמזוקן ביד השניה הודף אותו על השולחן, (ויש לציין שהתורנים בלילה שם בבית החולים לא ממש חמושים, שיש לנטרל אותם באקדחים...)
2. 'שליפת' המחבל לקח המון זמן במונחים של יחי' קומנדו, הסרטון מתחיל ב 02.50 (או 03.50 לפי השעון במחלקה) ונגמר ב- 02.54 זאת אומרת ארבע דק' פלוס מינוס, שזה המון המון זמן, בתוך עיר עויינת שבכל רגע עלולים לצוץ לך מחבלים חמושים.
3. יש כמה מהלוחמים (נראים בסרטון האבטחה בקומת המחלקה) שבכניסה למחלקה נראים מפוחדים ולא ממש ממוקדים... יש מצב שלא כל היחידה הם 'שאקלים' כאלה כמו בסרטים?
4. עלות של פעולה כזאת מסתכמת בהרבה מאוד כסף (ואני לא נכנס לסיכון חיי הלוחמים, שזה דילמה והתלבטות בפ"ע) האם זה שווה? ואני לא איש בטחון או איש צבא ומודיעין, רק מהזווית האזרחית הפשוטה - בפרט שהוא לא ממש הולך לרצות את חייו בכלא (מקסימום עד הסיבוב הבא של המחוות לאבו מאזן...)

עוד מעט תכנס לחדר ניתוחים לעשות "ניתוח", כשתצא, תאמר לממתינים שבטעות חשבת שמדובר בקלמנטינה.

מה אתה חושב את עצמך? מילא אם היית שואל, אבל אחרי "ניתוח", מי בכלל יכול להתווכח עם השטויות שכתבת..

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-13/11/2015 00:03 לינק ישיר 

גיבור-

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-13/11/2015 01:12 לינק ישיר 

לא את כל מה שקרה שם ראה פותח האשכול

יש נשים

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-13/11/2015 06:31 לינק ישיר 

momeir כתבה:

דפתר,
עוד חכמלוג שמעביר ביקורת.
 שרתת כלוחם?
יש לך בכלל  מושג בתכנון מבצע מורכב שכזה?
מה אתה מקשקש?
בקשה
המשך לצפות בסרטי אקשן הוליוודיים. עזוב את הלוחמים האמיתיים לנפשם. הם לא זקוקים לא לעצות וגם לא לביקורת "המקצועית" שלך.

יתרה מזאת:
אלמנט התכיפות הוא מהותי.
תוך יום יומיים והמחבל כבר לא שם.

חייבים להוציא פעולה בתוך ימים.

וכמה דברים עלולים להשתבש, שלא כמו בסרטונים הוליוודיים?!?!

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-13/11/2015 06:38 לינק ישיר 

וכמה נחוץ לשלוף אקדח על כל תנועה חשודה, כדי להוציא לסובבים מהראש 'רעיונות נועזים' כאלו ואחרים.

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > ניתוח סרטון האבטחה בפעולת יחי' דובדבן בביה"ח בשכם
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר