בית פורומים בחדרי חרדים

יוסי שריד z"l

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-4/12/2015 23:09 לינק ישיר 
יוסי שריד z"l

.דווח על תוכן פוגעני

מחובר
נשלח ב-5/12/2015 17:38 לינק ישיר 

מת ח"כ לשעבר מהשמאל הקיצוני יוסי שריד.


נשלח מהאנדרואיד שלי
דדווח על תוכן פוגעני

מחובר
נשלח ב-5/12/2015 17:39 לינק ישיר 

בס"ד

באבוד רשעים רינה.דדווח על תוכן פוגעני

מנותק
נשלח ב-5/12/2015 17:57 לינק ישיר 

היה היאיר לפיד של שנות השמונים והתשעים אבל למרות הצרות שעשה לחרדים כיבדו אותו בגלל יושר ונקיון כפיים וכן היה איש יודע ספר לא בור ועם הארץ .לא איש של שמחפש הצגות ופרסום אלא נלחם על האמת שלו בלי לזגזג.


נשלח מהאנדרואיד שלי
דדווח על תוכן פוגעני

מנותק
נשלח ב-5/12/2015 17:57 לינק ישיר 

עם ישראל יזכור אותו כמי שהזיק לציבור החרדי הרבה פחות מבנט ושות'...דדווח על תוכן פוגעני

מנותק
נשלח ב-5/12/2015 17:58 לינק ישיר 

מגדולי המעיקים לישראל.דדווח על תוכן פוגעני

מחובר
נשלח ב-5/12/2015 18:04 לינק ישיר 

בזכותו נכנס כהנא לכנסת ב 1984
עם הסיסמא:

''אני נותן מתנה ליוסי שריד - כהנא לכנסת''
נשלח מהאנדרואיד שלי
דדווח על תוכן פוגעני

מחובר
נשלח ב-5/12/2015 18:11 לינק ישיר 

מברוק, ניו יורקר, על התזמון ;)


שריד עבר מוות קליני, חווה חיים 'חוץ גופיים', וחרף העובדה הזו - התכחש לקיומו של נותן התורה.נשלח מהאנדרואיד שלי
דדווח על תוכן פוגעני

מנותק
נשלח ב-5/12/2015 18:11 לינק ישיר 

ברכת_החמה כתבה:

היה היאיר לפיד של שנות השמונים והתשעים אבל למרות הצרות שעשה לחרדים כיבדו אותו בגלל יושר ונקיון כפיים וכן היה איש יודע ספר לא בור ועם הארץ .לא איש של שמחפש הצגות ופרסום אלא נלחם על האמת שלו בלי לזגזג.


נשלח מהאנדרואיד שלימי כיבד אותו?
הוא היה איש שמאל מתנשא שדיבר גבוהה גבוהה על אהבת אדם ובאותה עת בנה קריירה פוליטית שלימה על הפצת שנאה בין יהודים. על איזה יושר אתה מדבר? אולי על כך שהוא לא גנב כספי ציבור? האם הגענו לנקודה בה יש לחלוק כבוד לאדם בשל הימנעותו מביצוע פשע?


נשלח מהאנדרואיד שלי
דדווח על תוכן פוגעני

מחובר
נשלח ב-5/12/2015 18:40 לינק ישיר 

האנטישמיות של יוסי שריד..

16/02/13   |   310 תגובות
יוסי שריד מספק הצדקות לאנטישמיות, תוך כדי שימוש בטקטיקה הידועה של שקרים, עלילות ויצירה של תמנון יהודי שמפיל ברשתו גם את נשיא ארה"ב. לקרוא ולא להאמין

במקור, עליי להודות, כתבתי את הקטע הזה על אתר שמאל, שמצא הצדקות לאנטישמיות, בעקבות התנגדות גורמים שונים למינוי צ'אק הייגל למזכיר ההגנה האמריקאי. טענתי שהאתר הזה אינו מייצג את השמאל. אבל המציאות טפחה על פניי. כאשר הדברים שלי פורסמו, ביום שישי בבוקר, התפרסם עוד מאמר. הפעם של יוסי שריד. והאיש הזה עקף אפילו את אתר השמאל הרדיקלי. כך שהדברים צריכים להיכתב מחדש. משום שמדובר בתופעה חמורה. מסוכנת.  

"לו הייתי מחוקק אמריקאי," כתב שריד, "היה זרע האנטישמיות נובט בתוכי ... קבוצה קטנה ותוקפנית של יהודים מנסה להשתלט על וושינגטון בכוח כספה. חברי קונגרס שאינם סרים למשמעתה מועדים לחיסול ... זאת לא 'נאמנות כפולה': נאמנותם שמורה בראש וראשונה לעצמם, לאינטרסים האישיים שלהם. אלה הם, ברובם, אנשים עשירים מאוד, שלא אוהבים לשלם מסים".

עד כאן שריד. הוא הצטרף, כאמור, לאתר שמאל ישראלי, שפרסם ביקורת על ההתנגדות בקרב חוגים יהודיים בכלל, ואיפא"ק בפרט, למינויו של הייגל. אותו אתר מספר על הימין האנטישמי בארה"ב, שמצא כינוי לשליטה היהודית בארה"ב: ZOG (Zionist Occupied Government). והנה, אותו אתר הוסיף וטען ש"השימוש בביטוי הזה נחשב כמזהה אוטומטי של אדם כאנטישמי. הבעיה היא, שבצורה שבה ישראל מתנהלת בארה"ב, בניצוחו של האמריקנולוג הידוע בנימין נתניהו, הביטוי ZOG הופך יותר ויותר סביר ליותר ויותר אמריקאים".

כך יוסי שריד. כך אתר השמאל הקיצוני בישראל. הם מעניקים הצדקות לאנטישמיות. הם מבינים אותה. הם מסבירים אותה. לקרוא ולא להאמין.

יש משהו מתסכל בעצם הצורך להפריך טענות אנטישמיות. אבל אין מנוס. ובכן, יוסי שריד יודע, בדיוק כמו האנטישמים, שרוב האליטות היהודיות בארה"ב הן ביקורתיות כלפי ישראל. הכוח של פיטר ביינרט, שמצוי משמאל למרצ, ושל תום פרידמן, שנמצא באזור מרצ, גדול יותר, הרבה יותר, מהכוח של הימין היהודי. שניהם, אגב, מקורבים לאובמה.  שריד יודע, בדיוק כמו האנטישמים, שהקמפוסים בארה"ב עמוסים בפרופסורים יהודיים, לא רק נעם חומסקי ונורמן פינקלשטיין, שקרובים יותר לעזמי בשארה מאשר לנתניהו. שריד יודע, כמו האנטישמים, שלא מדובר רק באליטות. רוב היהודים מחזיקים בעמדות ליברליות. הם הצביעו לאובמה. ובכל זאת, שריד מנפח לממדים מפלצתיים את אותם יהודים, והוא יודע שהם מיעוט, שחושבים שיש להם זכות להביע עמדה אחרת. הרוב נמחק. המיעוט שחושב באופן הפוך ממנו הופך להצדקה לאנטישמיות. ובדיוק כמו אתר השמאל הקיצוני, שריד והאנטישמים רוצים לשכנע אותנו, ואת העולם, שקומץ יהודים מהימין, שפרסם מודעות בעילום שם נגד הייגל, הם הוכחה לאסכולת ה-ZOG. אבל הנה, זו בדיוק הגישה של הימין האנטישמי, של השמאל האנטי-ציוני, וגם של יוסי שריד.

אסור לשכוח את העובדות עצמן. הממסד היהודי, גם זה שתומך בישראל, כמו איפא"ק, הרחיק את עצמו מהדיון, בהתאם למדיניות הרשמית של "אי התערבות במינויים נשיאותיים". הימין היהודי, לעומת זאת, התלונן על שתיקת איפא"ק. כלומר, רוב מוחלט של היהודים, וזה כולל את הממסד היהודי ואת איפ"אק, לא היו מעורבים בהתנגדות למינוי. אבל גם האנטישמים וגם שריד חייבים לשקר, ולהפוך את הממסד היהודי לתמנון רב-זרועות. צריך להצמיד לו את השקר של מעורבות במינוי, כדי להסביר מדוע בעצם, כדברי שריד, אם הוא היה שם, הוא היה הופך לאנטישמי. שריד משקר. אולי אפילו ביודעין. אין כאן שום חדש. זו השיטה והמסוגרת והגישה. בדיוק כמו שהימין האנטישמי לוקח לעצמו פטור מעובדות כדי להפוך את היהודי לשטן, אין צורך בעובדות כדי להפוך את ישראל ותומכיה למפלצת.

ועדת הסנאט של הקונגרס, אגב, אישרה את המינוי. מעניין שהתמנון היהודי המסוכן ששריד צייר לנו לא בדיוק הצליח. אבל אפילו את העובדה הזאת שריד אינו טורח לציין. הרי זה יפגע בהצדקת האנטישמיות מבית מדרשו. 
שקר אחד אינו מספק את שריד. עם האוכל בא התיאבון. ואם כבר מתדרדרים במדרון המסוכן - אז עד הסוף. ולכן, שריד ממשיך וטוען שביקור אובמה הוא "מלכודת". בוודאי. הרי היהודים הללו, ששייכים לתמנון של זקני ציון, מפילים ברשתם את מנהיגי העולם. עכשיו זה אובמה. ולכן, הוא גם ממליץ לו להישאר בבית. הרי לא ייתכן שהוא יודע מה הוא עושה. אז שריד התגייס כדי להציל אותו מזרועות התמנון היהודי שמקיפים אותו מכל עבר ומשבשים את דעתו.

מתברר שאין צורך באתרים של ה"ZOG" כדי להפיץ עלילות דם מודרניות על התמנון היהודי. יוסי שריד, באמצעות עיתון "הארץ", עושה זאת מצוין בעצמו. 

מידע נוסף על המנוח, שממש לא 'ז"ל', בספר 'הנחש : המשמיץ הלאומי' של יאיר קוטל.

מרן הגרא"מ שך אמר עליו פעם לרביץ: 'ער איז א שלעכטער' - הוא אדם רע...


תוקן על ידי hhaavv ב- 05/12/2015 18:40:18
דדווח על תוכן פוגעני

מנותק
נשלח ב-5/12/2015 18:47 לינק ישיר 

עוד קטע מ

אריק בנדר 18/11/2004:

ח"כ אהוד יתום, לשעבר בכיר בשב"כ, הוא אחד מגיבורי פרשת "קו 300" , שבה הורה ראש השב"כ דאז אברהם שלום לאנשיו לחסל שני מחבלים לאחר שנלכדו חיים, ולאחר מכן הדיח את אנשיו לשקר לועדות החקירה שבדקו את הפרשה. יתום אמר השבוע כי אם "חוק השב"כ, על התקנות והכללים הקובעים מה מותר ומה אסור, היה קיים בשנות ה-80 הייתי נוהג אחרת וכל פרשת קו 300 היתה נחסכת ממני. בתקופה ההיא לא היו כללים, לא היו תקנות, לא היה ברור מה מותר ומה אסור. אני פעלתי עם חבריי בהתאם לנורמות שהיו נהוגות אז בשב"כ".

כזכור, יתום היה אחד מ-11 אנשי שב"כ שקיבלו חנינה מהנשיא על חלקם באותה פרשה. הדברים הרתיחו את ח"כ יוסי שריד, המנהל זה שנים מאבק נגד יתום בשל אותה פרשה. שריד עתר בשעתו לבג"צ והצליח לטרפד את מינויו של יתום לתפקיד יועץ ראש הממשלה לטרור ואחר כך גם לקצין הכנסת. השבוע אמר שריד: "אוי לחברי הכנסת ואבוי לנו אם מחוקק זקוק לחוק כדי לדעת שאין הורגים אדם פצוע וחסר אונים שכבר הניח את נשקו, אפילו אם הוא מחבל".

יתום לא נשאר חייב. כפעולת תגמול הוא הפיץ בין חברי הכנסת צילומים מתוך הספר "הנחש", שחיבר פעם יאיר קוטלר על יוסי שריד ובו הוא מציג את שריד כאחד מגדולי המנוולים עלי אדמות.  "לפניכם ח"כ ותיק מאוד המשרת בכנסת, המבקש להראות יפה נפש אך דמותו האמיתית המתוארת בקטעים המצורפים בזאת. קשה מאוד לבחור קטעים מהספר המתארים את דמותו של ח"כ שריד ואני מציע לכם להשיגו גם אם כמעט שלא ניתן, ולקוראו במלואו על מנת להיווכח ולראות את פרצופו האמיתי. לצערי הדברים לא היו עולים אך לאור רדיפתו האובססיבית של שריד אותי, לא נותרה בידי הברירה מלחשוף את דמותו האמיתית של המשמיץ הלאומי", כתב יתום בהודעה אותה הפיץ בקרב כתבי הבית.

דדווח על תוכן פוגעני

מנותק
נשלח ב-5/12/2015 18:50 לינק ישיר 

ברכת_החמה כתבה:

היה היאיר לפיד של שנות השמונים והתשעים אבל למרות הצרות שעשה לחרדים כיבדו אותו בגלל יושר ונקיון כפיים וכן היה איש יודע ספר לא בור ועם הארץ .לא איש של שמחפש הצגות ופרסום אלא נלחם על האמת שלו בלי לזגזג.זה שאתה כיבדת אותו ושכמותו אני מבין ויודע אך למה אתה מכליל את כולם בדעות שלךנשלח מהאנדרואיד שלי

תוקן על ידי ori83 ב- 05/12/2015 18:50:43
דדווח על תוכן פוגעני

מחובר
נשלח ב-5/12/2015 18:53 לינק ישיר 

מת  והפעם לא לכמה רגעים..
אותו ארור מהמגילה של מרן הרב עובדיה זצ"ל..
רדף את התורה ולומדיה חרף וגידף..
השוני בין שריד הדעתן והמשכיל ליאיר המתאגרף ,הוא עוד נקודה שמאירה על ירידת הדורו גם בקרב רודפי התורה..דדווח על תוכן פוגעני

מחובר
נשלח ב-5/12/2015 18:54 לינק ישיר 

שכחתי למעט אותך ,סליחה.


נשלח מהאנדרואיד שלי
דדווח על תוכן פוגעני

מנותק
נשלח ב-5/12/2015 19:00 לינק ישיר 

תאמר לי מי חבריך
דדווח על תוכן פוגעני

מנותק
נשלח ב-5/12/2015 19:05 לינק ישיר 

יוסי שריד עשה את מה שהוא עשה תוך כדי הצהרה שהוא כופר!

בנט עשה את מה שהוא עשה עם כיפה על הראש (גם כן כיפה...)  ומתוך אידיאולוגיה של דתיות עקומה...דדווח על תוכן פוגעני

מנותק
   
בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > יוסי שריד z"l
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 לדף הבא סך הכל 2 דפים.