בית פורומים בחדרי חרדים

כנס חירום בויזניץ בעקבות מקרה מזעזע שמטלטל את החסידות

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-10/1/2016 22:17 לינק ישיר 
כנס חירום בויזניץ בעקבות מקרה מזעזע שמטלטל את החסידות

הרבי יוציא בכנס חירום במוצש, איסור מוחלט להשתמש במכשירי סמארטפון כשרים, איסור הכולל גם דלתא.
בעקבות סיפור שמזעזע את המערכת כולה, לפיו, משפחה ויזניצאית מכובדת עומדת לפני גירושין ופירוק בעקבות קשר מחוץ לנישואין שאחד מבני הזוג ניהל על גלי הואטסאפ דרך סמארטפון כשר

נשלח מהאנדרואיד שלי

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/1/2016 22:20 לינק ישיר 

על גלי הואטסאפ. אהבתי.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/1/2016 22:45 לינק ישיר 

.

תוקן על ידי תובלקין ב- 10/01/2016 22:45:36

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/1/2016 22:57 לינק ישיר 

סליחה מראש על האפיכורסות, למה לכל החילונים ולכל המזרחסטיים שיש להם וואטצאפ (במכשיר לא כשר) לא מתגרשים? למה כל החרדים שכן יש להם וואטצאפ אינם מתגרשים? מסקנא היא שהוואטצאפ הוא רק תירוץ רישמי לגירושין של אותם אלו שהמערכת הזוגית שלהם כשל אך כל אלו שיש להם זוגיות בריאה ותקינה אז שום וואטצאפ לא יפיל אותם.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/1/2016 22:58 לינק ישיר 

?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/1/2016 22:59 לינק ישיר 

אופטימיסת כתב:
סליחה מראש על האפיכורסות, למה לכל החילונים ולכל המזרחסטיים שיש להם וואטצאפ (במכשיר לא כשר) לא מתגרשים? למה כל החרדים שכן יש להם וואטצאפ אינם מתגרשים? מסקנא היא שהוואטצאפ הוא רק תירוץ רישמי לגירושין של אותם אלו שהמערכת הזוגית שלהם כשל אך כל אלו שיש להם זוגיות בריאה ותקינה אז שום וואטצאפ לא יפיל אותם.

אחוזי הגירושין שם גדולים בהרבה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-11/1/2016 00:10 לינק ישיר 

מעניין שבשטייטלך של פעם לא החליטו לאסור לימוד קריאה וכתיבה למרות שבוודאי היו מקרים שגבר נשוי שלח פתק עם הצהרות אהבה לאשה נשואה שפירקה את המשפחה שלה בעקבות זה. גם על טלפון קווי רגיל היה צורך להטיל איסור גורף, מי יודע כמה מקרים של ניאוף צמחו משיחות טלפון...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-11/1/2016 00:19 לינק ישיר 

אופטימיסט, היא הנותנת, מי ערב לזוגיות בריאה מול הוואטצאפ.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-11/1/2016 00:27 לינק ישיר 

אופטימיסת כתב:

הצחקת אותי, 50 אחוז מקרי גירושין בציבור הכללי זה נקרא 'לא מתגרשים'? הוואטצאפ והפייסבוק וכו', הם זרזים ודוחפים אדם שנמצא ברגעי חולשה לעברי פי פחת, ואגב, המקרים היותר קשים זה ההמונים שבקשר מחוץ לנישואין ולא מתגרשים, שחיים חיים כפולים.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-11/1/2016 00:29 לינק ישיר 

מרקה_פולה כתב:
מעניין שבשטייטלך של פעם לא החליטו לאסור לימוד קריאה וכתיבה למרות שבוודאי היו מקרים שגבר נשוי שלח פתק עם הצהרות אהבה לאשה נשואה שפירקה את המשפחה שלה בעקבות זה. גם על טלפון קווי רגיל היה צורך להטיל איסור גורף, מי יודע כמה מקרים של ניאוף צמחו משיחות טלפון...

חז"ל עשו גדרים וסייגים, למרות שזה לא תמיד עוזר.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-11/1/2016 00:36 לינק ישיר 

והכל בכשרות הר' סילמן ובנו גודי הנוכל, שהחליט לטהר את השרץ, ולהכניס את הזוהמא הנ"ל לבתי ישראל, נגד דעתם הברורה של כל גדולי הדור.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-11/1/2016 02:36 לינק ישיר 

בכמה אחוזי הגירושין יותר גדולים בציבור המזרוחניק מאשר בציבור החרדי? וגם אם כן אז זה לא בגלל הוואטצאפ אלא בגלל חוסר הפרדה והבידול בין גברים לנשים, גם חילונים לא מתגרשים בגלל הוואטצאפ אלא אם כבר בגלל היכרויות מזדמנות שונות כגון מפגשי חברים, או בפאבים וכדו', או בעבודה, כל אחד מאיתנו מכיר חרדים רבים שיש לשני בני הזוג וואטצאפ כבר זמן רב והם לא מתרגשים ואם תאמינו לי אז לי אישית אין ולא היה לי וואטצאפ.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-11/1/2016 02:40 לינק ישיר 

אופטימיסת כתבה:

סליחה מראש על האפיכורסות, למה לכל החילונים ולכל המזרחסטיים שיש להם וואטצאפ (במכשיר לא כשר) לא מתגרשים? למה כל החרדים שכן יש להם וואטצאפ אינם מתגרשים?מסקנא היא שהוואטצאפ הוא רק תירוץ רישמי לגירושין של אותם אלו שהמערכת הזוגית שלהם כשל אך כל אלו שיש להם זוגיות בריאה ותקינה אז שום וואטצאפ לא יפיל אותם.

צודקת בכל מילה .

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-11/1/2016 02:56 לינק ישיר 

מרקה_פולה כתב:

ההיתממות שלך ממש דוחה
אדם נשוי לא ישלח פתקים לאשה נשואה, אבל וואטסאפ הכל נעשה בשקט בהסתר

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-11/1/2016 05:18 לינק ישיר 

אופטימיסת כתבה:

סליחה מראש על האפיכורסות, למה לכל החילונים ולכל המזרחסטיים שיש להם וואטצאפ (במכשיר לא כשר) לא מתגרשים? למה כל החרדים שכן יש להם וואטצאפ אינם מתגרשים?מסקנא היא שהוואטצאפ הוא רק תירוץ רישמי לגירושין של אותם אלו שהמערכת הזוגית שלהם כשל אך כל אלו שיש להם זוגיות בריאה ותקינה אז שום וואטצאפ לא יפיל אותם.

דבריך אינם אפיקורסות (ואולי כן) אלא בורות,
תיקי הגרושים והצרות, לא באים עליך,
אלא לרבנים ואדמורים,
ולא רק התיק אלא גם הסיבות,
ומנסיון חיים של המציאות הכואבת הם זועקים את זעקתם,
ואני שקצת מכיר את התחום, אומר לך שאין לך מושג עד כמה אתה לא מודע/לא רוצה לדעת את המתרחש.
.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-11/1/2016 06:36 לינק ישיר 

יצחקהספרן כתב:
אופטימיסת כתבה:

דבריך אינם אפיקורסות (ואולי כן) אלא בורות,
תיקי הגרושים והצרות, לא באים עליך,
אלא לרבנים ואדמורים,
ולא רק התיק אלא גם הסיבות,
ומנסיון חיים של המציאות הכואבת הם זועקים את זעקתם,
ואני שקצת מכיר את התחום, אומר לך שאין לך מושג עד כמה אתה לא מודע/לא רוצה לדעת את המתרחש.
.

נשלח מהאנדרואיד שלי

לפני הוואטצאפ לא היו סיפורים כאלו? אולי נחרים גם את הטלפונים?
נראה שאין לך  מושג ממה שמתרחש והתרחש בעבר. 
ההבדל בין אז להיום שהיום החדשות והרכילות עוברים במהירות.

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > כנס חירום בויזניץ בעקבות מקרה מזעזע שמטלטל את החסידות
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 3 4 5 6 לדף הבא סך הכל 6 דפים.