בית פורומים בחדרי חרדים

יצא המרצע מן השק... מתברר כי גפני ופרוש ידם ככל הנראה בגל המעצרים כנגד פעילי הוועדה למען עולם התורה

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-13/1/2016 08:41 לינק ישיר 
יצא המרצע מן השק... מתברר כי גפני ופרוש ידם ככל הנראה בגל המעצרים כנגד פעילי הוועדה למען עולם התורה

בוודאי הרבה מאתכם התפלאו בשבוע שעבר למקרא הדיווח המפתיע אודות ה'הישג' שלהם למנוע רישום פלילי מאלו שלא התייצבו...

והרבה מתוכינו העלו ושאלו את עצמם כמה וכמה שאלות ותהיות,

וכי מדוע הסכימה הממשלה והצבא ואנשי ונציגי החצר העויינים להעביר בצורה כה קלה מחיקת רישום פלילי של אלפי בני ישיבות שלא התייצבו ?

וכי ממתי דואגים נציגים אלו לתלמידי מרן ר' שמואל המורדים ב'הנהגת הדור' כלשונם... והממרים פי מנהיגיהם מחזו"א 5 ורשב"ם 23 ???

ומדוע דאגו נציגים אלו לפרסם ידיעה כזאת שעלולה דווקא לדרבן עוד בחורים להצטרף ללגיונו של מלך של אלו שלא מתייצבים בלשכת השמד ???

התשובה היא פשוטה:

ישבו שם צוות אסטרטגי של חורשי מזימות אפלות לטובת קידום יעדי הגיוס, והחליטו שבמקום מעצרים של אלפי בחורים ובני ישיבות שעלול להפוך את המדינה, ולהרוס את השקט התעשייתי שכה דרוש לקידום יעדי הגיוס במהלך תקופת ההסתגלות, יש להם עצה, כשהם יעצרו בכלא את ראשי הקודקוד...

כך במהלך מתואם להפליא, לא חלפו כמה ימים מאז מחיקת הרישום הפלילי מאלפי בני הישיבות, והנה התבשרנו על מעצרם של האברכים החשובים המוסרים נפשם להצלת צעירי ישראל משמד.

אכן, מדובר פה קרוב לוודאי במהלכים מוסכמים של החילונים יחד עם גפני ופרוש ודרעי, כשמעצרם של בכירי הוועדה, הוא כמעט בוודאות תוצאה של שיתוף פעולה של אוכלי קורצא ממפלגת דגל, ושאר הנציגים החרדקים.

ולמלשינים אל תהי תקוה !!!

תוקן על ידי ערלכער_ייד ב- 13/01/2016 08:42:11

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-13/1/2016 08:44 לינק ישיר 

אין לי ענין לגונן על השותפים לחוק הגיוס-השמד, אך אל תכתוב דברים כאלו, כל זמן שאין לך הוכחה לכך.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-13/1/2016 08:48 לינק ישיר 

מתברר כי... ככל הנראה.. התשובה היא פשוטה... קרוב ולוודאי,,, כמעט בוודאות....

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-13/1/2016 08:49 לינק ישיר 

גיוואלללללללדדדדדדד!

קראצמאך. אתה לא בפורום הפלס. כאן לא קונים כל הפחה שלך על הבוקר. 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-13/1/2016 08:54 לינק ישיר 

כפי שניתן לראות כותרות זירו מכאן עושות את דרכן לכותרות הראשיות של הפלס מחר.

גם במקרה הזה חכו ותראו מחר בהפלס או אולי זה אפילו ביום שישי בהפצה רוויה.

מה שמעניין זה שהוא בוחר את החדשה האחרונה כאשר הוא מנסה לייצר את הקונספירציות שלו, מדוע לא בחר את מה שהסביר לי אתמול מחבל אחד בלהט שזה בטוח ר' יגאל רוזן מתנקם על מה שעשו לו בדלת.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-13/1/2016 08:57 לינק ישיר 

משו נגד הזיות, יש כאן למישהו?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-13/1/2016 09:19 לינק ישיר 

תיאוריה מעניינת, פרט לעובדה שעד כה לא נמחק אפי' רישום פלילי אחד של אף בחור.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-13/1/2016 09:35 לינק ישיר 

אין לי מושג אם זה נכון אבל הם דואגים לציבור שבחר אותם ולא עליהם תלונותיכם

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-13/1/2016 09:41 לינק ישיר 

הדברים נראים סבירים

הקמפיין נגד ציידות של בחורים חרדים לצבא, חייב לקומם כל יהודי באשר הוא, חלקם הגדול גם הצביע לאגו"י, וללכת לדאוג לעוצרם, קשה להוכיח זאת, אבל באם זה נכון, זה חמור מאד.
רבינו הקהילות יעקב זי"ע היה אומר על כאלו אנשים וכאלו מעשים, אני לא מקלל אותם אבל הקב"ה יודע מי עשה רע ומשלם לו כגמולו

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-13/1/2016 09:57 לינק ישיר 

זה אותו צוות שיושב במרתפים אפלים כבר 70 שנה וחושב איך לעשות אותנו חילונים ??? 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-13/1/2016 10:44 לינק ישיר 

והם גם שמים  דם במצות של פסח ....

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-13/1/2016 10:48 לינק ישיר 

כברהיה כתב:
כפי שניתן לראות כותרות זירו מכאן עושות את דרכן לכותרות הראשיות של הפלס מחר.

גם במקרה הזה חכו ותראו מחר בהפלס או אולי זה אפילו ביום שישי בהפצה רוויה.

מה שמעניין זה שהוא בוחר את החדשה האחרונה כאשר הוא מנסה לייצר את הקונספירציות שלו, מדוע לא בחר את מה שהסביר לי אתמול מחבל אחד בלהט שזה בטוח ר' יגאל רוזן מתנקם על מה שעשו לו בדלת.

נשלח מהאנדרואיד שלי

אולי בעקבות המעצרים נראה שוב את בהפלס את המשפט: בהוראת רבותינו אסור להתייצב', אולי.....

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-13/1/2016 13:04 לינק ישיר 

ערלכער_ייד כתב:
בוודאי הרבה מאתכם התפלאו בשבוע שעבר למקרא הדיווח המפתיע אודות ה'הישג' שלהם למנוע רישום פלילי מאלו שלא התייצבו...

והרבה מתוכינו העלו ושאלו את עצמם כמה וכמה שאלות ותהיות,

וכי מדוע הסכימה הממשלה והצבא ואנשי ונציגי החצר העויינים להעביר בצורה כה קלה מחיקת רישום פלילי של אלפי בני ישיבות שלא התייצבו ?

וכי ממתי דואגים נציגים אלו לתלמידי מרן ר' שמואל המורדים ב'הנהגת הדור' כלשונם... והממרים פי מנהיגיהם מחזו"א 5 ורשב"ם 23 ???

ומדוע דאגו נציגים אלו לפרסם ידיעה כזאת שעלולה דווקא לדרבן עוד בחורים להצטרף ללגיונו של מלך של אלו שלא מתייצבים בלשכת השמד ???

התשובה היא פשוטה:

ישבו שם צוות אסטרטגי של חורשי מזימות אפלות לטובת קידום יעדי הגיוס, והחליטו שבמקום מעצרים של אלפי בחורים ובני ישיבות שעלול להפוך את המדינה, ולהרוס את השקט התעשייתי שכה דרוש לקידום יעדי הגיוס במהלך תקופת ההסתגלות, יש להם עצה, כשהם יעצרו בכלא את ראשי הקודקוד...

כך במהלך מתואם להפליא, לא חלפו כמה ימים מאז מחיקת הרישום הפלילי מאלפי בני הישיבות, והנה התבשרנו על מעצרם של האברכים החשובים המוסרים נפשם להצלת צעירי ישראל משמד.

אכן, מדובר פה קרוב לוודאי במהלכים מוסכמים של החילונים יחד עם גפני ופרוש ודרעי, כשמעצרם של בכירי הוועדה, הוא כמעט בוודאות תוצאה של שיתוף פעולה של אוכלי קורצא ממפלגת דגל, ושאר הנציגים החרדקים.

ולמלשינים אל תהי תקוה !!!

תוקן על ידי ערלכער_ייד ב- 13/01/2016 08:42:11

טוב הגעתי למסקנה אתה פשוט טפש 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-13/1/2016 15:57 לינק ישיר 

תמשיכו בגידופיכם האישיים כדככתם בקודש, אך ככל המסתמן יש סבירות גבוהה ביותר למעורבותם בענין

ועוד ימים ידברו...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-13/1/2016 16:00 לינק ישיר 

ערלכער_ייד כתב:
תמשיכו בגידופיכם האישיים כדככתם בקודש, אך ככל המסתמן יש סבירות גבוהה ביותר למעורבותם בענין

ועוד ימים ידברו...

מה תוכן כל הפוסטים שאתה פותח כאן השכם והערב אם לא גידופים אישיים?

אה, "לשם שמים" הכל מותר

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-13/1/2016 16:29 לינק ישיר 

נגד מוסרים שפלים הכל מותר

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > יצא המרצע מן השק... מתברר כי גפני ופרוש ידם ככל הנראה בגל המעצרים כנגד פעילי הוועדה למען עולם התורה
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 לדף הבא סך הכל 2 דפים.