בית פורומים בחדרי חרדים

אחי היקרים חרדקי חזו"א, אנחנו פראירים!

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-13/1/2016 14:59 לינק ישיר 
אחי היקרים חרדקי חזו"א, אנחנו פראירים!

בעוד שהיום כבכל יום, העברתי את שעות הבוקר בחשיבה מאומצת, בסוגיות קשות, בהתמודדות עם יצה"ר ברמה שקימת רק בבית המדרש..והייתי בטוח שאני עושה את הדבר הנצרך ביותר ע"מ להחזיק חוקות שמים וארץ, והדבר החשוב ביותר בבריאה..

והנה אני מגיע בצהריים לקצת מנוחה, מתגלגל לדף הזה-

http://www.bhol.co.il/95034/%D7%94%D7%A9%D7%95%D7%A4%D7%98-%D7%A2%D7%9C-%D7%94%D7%91%D7%99%D7%98%D7%95%D7%99%D7%99%D7%9D-%D7%98%D7%A2%D7%9E%D7%9D-%D7%A8%D7%A2-%D7%90%D7%9A-%D7%90%D7%99%D7%A0%D7%99-%D7%91%D7%98%D7%95%D7%97-%D7%9B%D7%99-%D7%9E%D7%93%D7%95%D7%91%D7%A8-%D7%91%D7%94%D7%A2%D7%9C%D7%91%D7%94.html

וחוטף תדהמה.. מתברר שאני חי בסרט, ומכלה את זמני לריק.. אברכים בעלי זקן ארוך יותר משלי, רוקדים ושרים, במזג אויר נפלא שכזה, ומשוכנעים (בצדק,בטוח) שהם הם מחזיקים את העולם..(אולי לאבי עזרי נבג"מ יש שטיקעל בדין להגביה עצמו טפח מע"ג הקרקע)

אני קצת נבוך, עזרו לי לכלכל את צעדי..

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-13/1/2016 17:37 לינק ישיר 

עוד אחת מהמחלוקות בין רבותינו שליט"א ובראשם גאון עוזינו מרן ראש הישיבה רשכבה"ג הגראי"ל שליט"א, לבין פלג הלבלרים הממורמרים ובראשם הגאון המופלג ברשעה מר נתי גרוסמן.
בעוד לדעת רבותינו התורה היא מגנא ומצלא מכל גזירות ודמיוני גזירות, לדעת נתי אין בכוח התורה לעזור וצריך הפגנות דווקא, ואם מצטרף לזה משיכת זנבות הנצחון כבר מובטח.
בהקלטה טוען יוסלה פטרוף שגם הרב אוירבך מאבן שפרוט סובר כדעת נתי שצריך לסגור את הגמרא ולעשות כלמיני הפגנות ומעשים שלא שערום אבותינו, אבל מומלץ לא להאמין להשמצה זו.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-13/1/2016 17:46 לינק ישיר 

לאסלקאדעתך כתב:

עצתי נאמנה לך, תעשה אחה"צ מה שאתה עושה בבוקר ואל תיכנס לאינטרנט כלל, ותיוושע. חיי נועם ואושר ייכונו לך בחלקת אלקים שתיארת.

ואני מתכוון בשיא הרצינות. 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-13/1/2016 19:27 לינק ישיר 

עיינתי בקישור והרגשתי גאווה יהודית אמיתית ,
כי תמיד אלו שעומדים בעקשנות על עקרונות מעוררים בי קנאה,
לעמוד כך באמצע הרחוב ולרקוד זה רחוק מלהיות פיקניק אף אחד מהם לא עושה זאת בקלות אלא מה הם לא חסים על כבודם ,אשריהם ואשרי חלקם

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-13/1/2016 19:50 לינק ישיר 

שלמלה כתב:
עיינתי בקישור והרגשתי גאווה יהודית אמיתית ,
כי תמיד אלו שעומדים בעקשנות על עקרונות מעוררים בי קנאה,
לעמוד כך באמצע הרחוב ולרקוד זה רחוק מלהיות פיקניק אף אחד מהם לא עושה זאת בקלות אלא מה הם לא חסים על כבודם ,אשריהם ואשרי חלקם

עוד עציצון צמח לנו כאן.
גם דאעש עומדים בעקשנות על עקרונות.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-13/1/2016 19:55 לינק ישיר 

על איזו גאווה יהודית אתה מדבר?
זו כפיות טובה !!!
באמת שלא מבין, האם עדיף לכם שמחבלי דע"ש/חמאס יערפו את ראשיכם?
האם עדיף לכם שהמוסלמנאצים יאנסו את נשותיכם ובנותיכם ויכפו את האיסלם על בניכם הקטנים?

אפה הכרת הטוב לחיילי צה"ל שבזכותם אתם יכולים לחיות בארץ הזאת כיהודים, להתפלל  וללמוד תורה בהשקט ובטח? 
 לא טוב לכם פה?
בבקשה חיזרו לעולם הישן הטוב והמתוק ,  לפורט השביעי בליטא , לאושוויץ שבפולין..... וכו' 
אין לי ספק שאם יהיה חשש קל שבקלים שדע"ש /חמאס קרובים לבני ברק...תתפללו בדבקות להצלחת חיילי צה"ל. 
מתבייש שיש יהודים שומרי תומ"צ שמתנהגים כך.

תוקן על ידי momeir ב- 13/01/2016 19:57:43

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-13/1/2016 20:50 לינק ישיר 

לאסלקאדעתך כתב:

וחוטף תדהמה.. מתברר שאני חי בסרט, ומכלה את זמני לריק.. אברכים בעלי זקן ארוך יותר משלי, רוקדים ושרים, במזג אויר נפלא שכזה, ומשוכנעים (בצדק,בטוח) שהם הם מחזיקים את העולם..(אולי לאבי עזרי נבג"מ יש שטיקעל בדין להגביה עצמו טפח מע"ג הקרקע)

שניכם מחזיקים את העולם: אתה על ידי לימוד התורה, והם ע"י מצוה שאי אפשר להיעשות על ידי אחרים: לא לקרר לרגע את האמבטי מגזירת הגיוס זללהה.

אבל באופן אישי אם אתה נבוך ולא יודע מה יותר כיף, אם להמשיך להתייגע בסוגיות הקשות או להצטרף לחגיגה, אז בטח להצטרף לאקשן. מה השאלה בכלל?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-13/1/2016 20:51 לינק ישיר 

רב_מחשבות כתב:

עצתי נאמנה לך, תעשה אחה"צ מה שאתה עושה בבוקר ואל תיכנס לאינטרנט כלל, ותיוושע. חיי נועם ואושר ייכונו לך בחלקת אלקים שתיארת.

ואני מתכוון בשיא הרצינות. 
צודק, אני משתדל למעט.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-13/1/2016 20:53 לינק ישיר 

במחשבה שנייה עדיף לך כבר ברסלב. לא צריך להוציא את הגרון כשחלק שרים 'ימים' וחלק 'בשלטון הכופרים', ובאופן כללי המוזיקה טובה יותר

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-13/1/2016 23:40 לינק ישיר 

pastingmomeir האמן לי שאני בכלל חוסיד ואינני יודע מי הוא שונא ומי הוא מחבל כלומר אני לא יודע אם הצד של שטיינמן הוא המחבלים או אוירבאך מהשונאים , בכל מקרה מה שרק יהיה במידה והייתי ליטאי הייתי שמח שיכנו אותי עציצון , בהצלחה ל2 הצדדים , ועוד משהוא קטן העולם הרבה יותר גדול מירושלים ובני ברק יחד

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > אחי היקרים חרדקי חזו"א, אנחנו פראירים!
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר