בית פורומים בחדרי חרדים

האלמנה החרדית תובעת את 'ידיעות' על פרסום ׳ראיון׳ איתה: ''לא רואיינתי''

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-13/1/2016 19:52 לינק ישיר 
האלמנה החרדית תובעת את 'ידיעות' על פרסום ׳ראיון׳ איתה: ''לא רואיינתי''

שלוש שנים לאחר הפיגוע בטולוז בו איבדה אווה סנדלר את בעלה וילדיה, תובעת היא את 'ידיעות ירושלים' בגין פרסום ראיון עמה שלא התקיים מעולם • התביעה: 350,000 שקל • בעיתון טוענים כי הכתב שוחח עמה ומודים: "חלק מהציטוטים מראיון ישן"

- יעקב אמסלם


הרב יונתן סנדלר הי"ד. צילום: צילום מסך

לפני כשנה, לאחר הפיגוע הרצחני ב'היפר כשר' בצרפת, פורסם בעיתון 'ידיעות ירושלים' ראיון עם אווה סנדלר, ששיכלה את בעלה ואת שני ילדיה בפיגוע דומה שהתרחש כמה שנים קודם לכן בבית הספר היהודי "אוצר התורה" בטולוז.

כעת לטענת סנדלר, הראיון שפורסם ובו כביכול צוטטו דברים בשמה, לא התקיים כלל ופוברק על ידי הכתב. לדבריה, היא סירבה לראיון, כמו שסירבה לראיונות דומים שהוצעו על ידי מצד כלי תקשורת. לטענתה, גם התמונות שפורסמו בכתבה של בעלה וילדיה היו בניגוד לדעתה.

על פי הדיווח ב'דה מרקר', אווה סנדלר הגישה כתב תביעה כנגד העיתון במסגרתו היא תובעת 350,000 שקלים בגין פרסום הראיון שהוצג כ"ראיון מיוחד".

"התובעת מעולם לא התראיינה לכתבה הנ"ל", נכתב בכתב התביעה. "לא שוחחה עם הכתב שפירסם אותה ולא עם אף אחד אחר מ'ידיעות ירושלים'. עד כמה שהדבר בלתי נתפש, ב'ידיעות ירושלים' פורסם ראיון עם התובעת כחלק מכתבת בדים. עסקינן בבדותות גמורות מהמסד עד הטפחות – החל מעצם הטענה לקיום הריאיון, עבור בדברים שיוחסו לה ועד לתיאורים הלא נכונים המוצגים בכתבה כעובדות".

בכתב ההגנה מצד העיתון נכתב כי הייתה שיחה בין הכתב לגברת אווה סנדלר אך היא ארכה מספר דקות בלבד, וכן חלק מהציטוטים נלקחו מראיון שהעניקה סנדלר לערוץ 2 ימים לאחר הפיגוע.

http://www.kolhazman.co.il/85503

דווח על תוכן פוגעני

מנותק
   
בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > האלמנה החרדית תובעת את 'ידיעות' על פרסום ׳ראיון׳ איתה: ''לא רואיינתי''
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר