בית פורומים בחדרי חרדים

תנו כבוד לניק שכבר היה לאגדה

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-3/2/2016 13:43 לינק ישיר 
תנו כבוד לניק שכבר היה לאגדה

הגיעה השעה לתת את הכבוד לאיש שכבר היה לאגדה, לאורו אנו נהנים בחדרי חדרים ובראש כל חוצות, אשר מדיר שינה מעיניו (אתם יכולים להוסיף פה פסיק אם אתם רוצים) להפריך כל כזב ובדיה, להוציא אמת לאורה. תולש בזהירות נוצה נוצה, עד עומדים הם למולנו עירומים, מרוטי נוצות. 

מכורים להשקפה. אם עד לא מכבר, השימוש במילת הקוד "השקפה" (= מה שכתוב בעיתון + עוצמת ההלם והזעזוע המתלווה + המטרות הפוליטיות המקודמות ע"י ההלם והזעזוע) - היה גורם לאי נוחות קלה בקרבי המשתמש המצוי, ולתופעות לוואי של הלם וזעזוע מוח קל בקרב קהל היעד, הרי שמאז שה' לקח וה' נתן את נתן לחברי הכת באופן בלעדי - אמנם בקרב הציבור הרחב מדד ההלם והזעזוע ירד בצורה ניכרת - אך בקרב המכורים שנתפסו לכת המצב רק הלך והחמיר.

אם בעבר היה די למכורים בהשקפה שהוזרקה להם במנות קצובות, הרי שכיום צרות אחרונות משכחות את הראשונות, בבקר (אחרי הסנפת השקפת הבוקר) תאמר מי יתן ערב, ובערב (לקול יללות הסירנות שבאו לעצור את ההשקפה) תאמר מי יתן בוקר. אייי איי איי, נוירא נויראות. כפשוטו ממש.

ואז מגיעה האמת. פעם אחר פעם, בטענות ענייניות, מפורטות וברורות, שחור על גבי לבן ("אם זה לא אדום על גבי אדום זה לא השקפה!!!!!! שקרן!!!!"), ומפוצצת את כל הבלון הנפוח לרסיסי רסיסים. מגלה את פני הרוע והשקר, שולָה מן המים העכורים את הדגים המצחינים, עוטפת אותם יפה יפה בעיתון הקדוש, ומשליכה אותם אחר כבוד אל פח הזבל של ההיסטוריה.

אבל הבעיה עם האמת, מעצם היותה אמת, שהיא איננה יכולה להתחשב בצרכי האנוש. היא לא יכולה להתגמש לצרות אופקים פוליטית שלא אכפת לה מכלום, או לצרכים אנושיים של פחד ובהלה מתמידים. על כן, וכפי שחוזה בעצמו האיש המוציא אמת לאורה - לאנשי השקר, אין הרבה תקווה. אולי ההגונים שבהם שואלים האיך יתכן שהאמת לא מסתדרת עם מה שכתוב בעיתון!אבל תיכף ומיד ממש, הזעזוע יתקוף אותם שוב: המינון של הרעל יוגבר, עד שהשקר תהפוך לאמת האחת והיחידה: גזזזיירס הגיוס.

כל זה לא אומר שלציבור הרחב לא מגיע ליהנות קצת. לי הקטן, כאחד החוקר את הכת מזה זמן, ואני מאמין שכמוני חשים רבים, עבודתו הכבירה והברוכה של הרב 'כבר היה' להסיר את מסווה השקר הטשטוש הבלבול ההלם התדהמה הפחד והבהלה שאנשי הכת זורעים בציבור, תוך כדי שהוא מספק לנו הסתכלויות וזוויות צפייה מיוחדות על המתרחש בתוככי הכת, על שיטות התעמולה ועל שאר פשעיהם - עבודתו היא פשוט מחוייבת המציאות. כאשר מתרחש למול עיננו טירוף בסדר גודל שכזה, מוכרח שיהיה תיעוד למתרחש, וכדי שהשקר לא יתפוס פתאום רגליים לדבר - מוכרחים להבהיר את הדברים בצורה הברורה והנכונה ביותר. ומי לנו גדול מהרב 'כבר היה' שפעם אחר פעם, חושף טפח ומגלה טפחיים מערוותם, נפל פחדו על כל העמים עד שנראה שהולכים בכת לשלוף את נשק יום הדין: מכתבו של האדמו"ר מקאשוי נגד הצבא.

אם אכן זה יקרה, כאשר אבדנו אבדנו. מה באמת אנחנו יכולים לענות על זה. אבל עד אז: אמינא לפועלו יישר כח.

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-3/2/2016 13:45 לינק ישיר 

האיש והארכיון האכזרי, הארכיון שאינו סולח לשקרנים - כת מזייפי ההשקפה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-3/2/2016 13:55 לינק ישיר 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-3/2/2016 13:56 לינק ישיר 

אא"ג. כל מילה פנינה!

תודה לכבר היה ולשאר החברים העומדים על המשמר מול אנשי הכת השקרנים והבזויים!

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-3/2/2016 14:00 לינק ישיר 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-3/2/2016 14:03 לינק ישיר 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-3/2/2016 14:06 לינק ישיר 

רק שכחת לציין את פועלו של קראצמאך_ייד שגם זוכה לחשוף את צביעותם של הפלג דבר יום ביומו

ואגב, היינו שמחים לקרוא אותך בתדירות גבוהה יותר

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-3/2/2016 14:29 לינק ישיר 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-3/2/2016 14:35 לינק ישיר 

לך אא"ג

ולכבר היה

יש"כ.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-3/2/2016 14:43 לינק ישיר 

מצטרף למצדיעים. וגם כאשר העיר לי מר "כבר היה" על שגיאות מצידי-אקבל את האמת ממי שאמרה.

מציע סטיקר:"כבר היה-לא היה כמוהו".

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-3/2/2016 16:00 לינק ישיר 

בעיני דווקא הניק אףאוזןגרון הוא אגדה...

תודה לכל המברכים, לא מבין מה נפלו עליי פתאום.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-3/2/2016 16:22 לינק ישיר 

לא היה כבר?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-3/2/2016 16:39 לינק ישיר 

ג"א הקטן מצטרף למברכים.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-3/2/2016 17:17 לינק ישיר 

אולי פה המקום לבקש עזרה.

אם יש מישהו תושב ירושלים שיכול לקפוץ לספריה הלאומית הנמצאת באיזור האוניברסיטה ולאתר חומרים שאני אתן הנחיות מדויקות כיצד להגיע אליהן ולצלם או לסרוק לטובת הציבור כולו נא לפנות במייל (רצוי בצורה גלויה ולא תחת שם עט וכד') y00998877@gmail.com

לפחות חשיפה אחת גדולה יש לי שידוע לי פרטים על אודותיה והיא מצויה שם. אם מישהו יכול לעזור בקלות לטובת כולם. נא יפנה כאמור.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-3/2/2016 17:51 לינק ישיר 

למרות שמהכותרת הייתי בטוח שאתה הולך חזק על הראש של ביג_זירו.

תוקן על ידי אזנים_לכתל ב- 03/02/2016 17:52:06

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-3/2/2016 17:57 לינק ישיר 

אזנים_לכתל כתב:
 למרות שמהכותרת הייתי בטוח שאתה הולך חזק על הראש של ביג_זירו.

מה פתאום נזכרת בו?? 

הוא נחסם לצמיתות כבר לפני שנים!!

תוקן על ידי מכאן_ולהבא ב- 03/02/2016 17:57:14

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > תנו כבוד לניק שכבר היה לאגדה
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 לדף הבא סך הכל 2 דפים.