בית פורומים בחדרי חרדים

הרב אריה דרעי - שלוחו של מרן = כולנו אוהבים ומגבים אותך

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-30/3/2016 01:08 לינק ישיר 
הרב אריה דרעי - שלוחו של מרן = כולנו אוהבים ומגבים אותך

התקשורת ושונאי הדת חורשים שוב מזימה נגד מרן ומורשתו

אבל כאשר יענו אותו כן ירבה וכן יפרוץ

אני מאשים 2

ש''ס תחזור לתהילת עולם עם כפול מנדטים ויותר עשיה

לא ניתן שוב לרדוף את הספרדים ואת שליחו של מרן

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-30/3/2016 01:13 לינק ישיר 

כבר נרשמת לישיבה הקדושה "שאגת מכלוף"?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-30/3/2016 01:14 לינק ישיר 

כנראה שבאמת אין לו ממה לפחד

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-30/3/2016 01:16 לינק ישיר 

הפעם הוא יביא סודנים לשאגת אריה הציבור כבר לא טיפש!!!

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-30/3/2016 01:19 לינק ישיר 

מסכן הבחור ושקוף מאי פעם

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-30/3/2016 01:20 לינק ישיר 

המשטרה פתחה בבדיקה בענינים הקשורים לשר דרעי

הותר לפרסום: היועץ המשפטי לממשלה הורה לפתוח בבדיקת פרשה שבמרכזה עומד שר הפנים אריה דרעי • בשלב זה לא נפתחה חקירה • אומר: "‏דרשתי להסיר את צו איסור הפרסום, אני עומד לרשות כל גורמי החקירה ואענה על כל שאלה שאדרש"

הותר לפרסום הלילה (ד) באישור היועץ המשפטי לממשלה נפתחה בדיקה בעניינים הקשורים לשר אריה דרעי. הודגש כי בשלב זה לא נפתחה חקירה פלילית. 

יו"ר ש"ס השר דרעי הגיב בטוויטר: "‏פניתי הערב ליועמ"ש ודרשתי להסיר את צו איסור הפרסום ככל שהוא נוגע אלי. הודעתי כי אני עומד לרשות כל גורמי החקירה ואענה על כל שאלה שאדרש". 

סערה פרצה הערב, לאחר שעמית סגל מערוץ 2 פרסם כי המשטרה בודקת פרשת שחיתות גדולה בה מעורב לפי החשד אישיות פוליטית בכירה. עתה מתברר כי סגל התכווין בדבריו לשר דרעי. 

סגל המשיך וצייץ בטוויטר כי "כשפנינו כבר אתמול לפוליטיקאי הבכיר - והעיתוי חשוב - הוא אמר שאינו מכיר פרשה כזו המערבת אותו". 

"הארץ" מדווח כי פרשה נוספת שנבדקת ביאח"ה, שעוסקת בחשדות נגד בכיר פוליטי נוסף. 

בפרשה עליה מדווח בערוץ 2 מיוחסות לו עבירות שחיתות והיא נבדקת על ידי משטרת ישראל מזה מספר חודשים. לעומת זאת בפרשה השנייה נבדק חשד באשר למימון פעילות פוליטית בידי גופים זרים בעלי אינטרסים. 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-30/3/2016 01:21 לינק ישיר 

עדיף היה לא לפתוח את האשכול הזה

ימים יגידו אם יש משהו רציני בחשדות או לא, בשביל זה פותחים עכשיו חקירה או בדיקה או מה שלא יהיה

אבל....

במידה ודרעי שוב הסתבך בפלילים אז שיתפוס את הרגליים ויעוף מהפוליטיקה...

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-30/3/2016 01:32 לינק ישיר 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-30/3/2016 01:48 לינק ישיר 

ממי הוא יבקש הפעם סליחה 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-30/3/2016 01:53 לינק ישיר 

ליטאישעבר כתב:
ממי הוא יבקש הפעם סליחה 

דווקא נראה שהפעם יצטרכו לבקש ממנו סליחה

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-30/3/2016 01:53 לינק ישיר 

כאשכנזי גאה אני לגמרי תומך ומחזיק ידים לאריה ומאמין שמחפשי רעתו שוב מחפשים אותו.

ולאלי ישי ותומכיו השמחים לאיד, אני מציע להפסיק. זה לא מכבד אותכם ורק ישניא אותכם יותר

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-30/3/2016 02:12 לינק ישיר 

הפעם הוא יבקש סליחה מאלי ישי ומהרב עמר
וכנראה ישוב למקומו הקודם............... ואלי ישי יבוא במקומו

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-30/3/2016 02:43 לינק ישיר 

מאור_עינים כתב:

הפעם הוא יבקש סליחה מאלי ישי ומהרב עמר
וכנראה ישוב למקומו הקודם............... ואלי ישי יבוא במקומו

אלי ישי בכל מצב לא מעניין ולא רלוונטי

וההתלהמות הזו של תומכיו רק מחשידה יותר שיש פה משהו מתוזמן... שיתברר ככלום.., אבל כמו שאמרתי ימים יגידו.... אם הוא עשה שטויות דינו לעוף... אם לא אז הוא עשוי להתחזק מזה

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-30/3/2016 04:53 לינק ישיר 

מעמיק2 כתבה:

כנראה שבאמת אין לו ממה לפחד

שטויות במיץ ..

ברגע שהמושחת העבריין המורשע ישמור על זכות השתיקה הוא יהיה חייב להתפטר מהממשלה !!!

כך שהוא סה"כ דוחה במעט את יציאתו מהממשלה ....

בדרך למקום הראוי לו בבית הסוהר !!!"

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-30/3/2016 08:18 לינק ישיר 

הצעד האמיץ של דרעי

דרעי יצא לקרב בפנים חשופות • הודעתו האמיצה מערערת את הכותרות המדממות, המדמות כבר שחיתות ודאית ובדוקה

פרסום שמו של דרעי לצד פרשות פליליות, מדליק מיד את כל המוזות. התותחים הרועמים כבר מרמזים - "אמרנו לכם" שמי שכבר ישב בכלא, לא יכול לחזור לפוליטיקה. ובכך, חורצות דין הלכה למעשה, בטרם ידוע האם יש דברים בגו. 

אי אפשר לחשוד בתמימות או להתעלם מהעובדה, כי מי שהפיץ את צו בית המשפט, מאתמול, יום שלישי 11:15 לפני הצהרים, בחר לעשות זאת רק רגע אחרי חשיפת הפרשה בידי עמית סגל בחדשות ערוץ 2. 

הצו, בשונה מצווי איסור פרסום אחרים, כלל את שמו של דרעי - שהיה אסור אז בפרסום. הצו לא הופץ בטרם חשיפת הפרשה, וזאת אפשר להעריך, כדי לתת לפרשיה לדלוף. רק אחרי הפרסום, הופץ הצו, כאמור עם השם. 

דרעי, שלפי הודעתו בטויטר הוא זה שביקש מהיועמ"ש לחשוף את שמו, ובית המשפט אישר זאת בשעה חריגה, עשר דקות אחר חצות הלילה, נקט בצעד חכם ואמיץ. 

שתי העובדות לעיל, על הפצת הצו הכולל את שמו, וזאת רק אחרי החשיפה, יחד עם הידיעה שהמסמך עצמו עבר כבר אלפי קבוצות ווטסאפ, הביאו לעובדה ברורה אחת; על אף הצא"פ, לא יהיה אדם אחד שלא ידע שמדובר בדרעי. 

נסיון העבר בפרשיות דומות מגלה, שצא"פ שאינו רלוונטי, רק מייצר חרושת של שמועות ובדיות, דמיונות ופינטוזים שאין בינם למציאות כלום. כך למשל בכמה איזכורים, יש מי שכבר הציע לאלי ישי שמפניות, טירוף. 

דרעי שלא נחקר עדיין, הבין שאצל "אוהביו" הוא לא זכאי למעט החפות שאמור היה להעניק לו הצו. (הרי לכך הוא נועד, שכן הדברים עומדים רק בשלב הבדיקה), לכן יצא לקרב בפנים חשופות. 

למעשה הודעתו אמיצה, שכן היא משדרת בטחון בחפות ונכונות לכל שאלה. בכך מערער דרעי את הכותרות המדממות, המדמות כבר שחיתות ודאית ובדוקה. 

אם תסתיים הפרשה בענות חלושה, ולכך יש כמה הערכות בקרב כתבים שציינו כי בדקו את הפרשה בעבר - יצא מעז מתוק. שוב ניסו המוזות להדביק תווית מהירה ואכזרית של פלילים, ונכשלו. את אוהבי דרעי זה רק יחזק.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-30/3/2016 08:21 לינק ישיר 

זה הדבר היחיד שיכול להזניק לו את המנדטים.

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > הרב אריה דרעי - שלוחו של מרן = כולנו אוהבים ומגבים אותך
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 3 4 5 6 לדף הבא סך הכל 6 דפים.