בית פורומים בחדרי חרדים

משפחה שלמה נתונה להתעללות השב"כ ברגעים אלה! התפללו בשבילם!

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-13/4/2016 07:01 לינק ישיר 

"לא צריכים תרומות, רוצים שיהיה לאנשים אכפת"

בני משפחת שנדורפי קוראים לציבור להתעורר ולסייע להם במאבק על שלום ילדיהם. "זו התנכלות מכוונת למשפחה שלנו. אנחנו דורשים שיעשה צדק"
במשפחת שנדורפי מנחליאל מתמודדים כעת עם מספר בני משפחה עצורים. שמם של החתן שניאור דנה שחשוד בהצתת רכב ערבי ושל הבן פנחס שנדורפי החשוד ב"עבירות ביטחון" כבר פורסם אתמול.

שוחחנו הערב (שלישי) עם איתמר, בן נוסף ונציג המשפחה בפרשייה האחרונה. "המשפחה חזרה אתמול מהדיון במצב לא טוב", סיפר שנדורפי. "התובע הוציא אותנו מהאולם בדיון, העצורים שפגשנו אותם באופן חטוף ביותר לא נראו לנו במצב טוב. עורכי הדין לא יכולים לעשות הרבה בגלל צו איסור המפגש עם עורכי הדין".

"המשפחה יצאה בקריאה שלצערנו לא מספיק רבנים הצטרפו אליה. הקריאה היא פשוטה – אנו דורשים שייעשה צדק. אנחנו לא מאמינים במחלקה היהודית בשב"כ. כל הפרשייה מזכירה לנו את סיפור דומא והעינויים שם. אין כאן גוף שמפקח באמת ומטיל ספק בפעילות השב"כ. בוודאי שאין גוף שמטיל ספק ברמה שאנחנו מאמינים לו. אין אימון, הוא נשחק מזמן. קיים פער בין מה שבזמנו נאמר דרך המערכת בפרשת דומא לבין מה שהעצורים דיווחו ומה שהמשפחות יודעות - מה שבאמת קרה. התחושה שאין מקום להאמין במבקרי השב"כ כי הם לא מדברים אמת, מסלפים את הדברים ואפילו מסלפים ציטוטים של העצורים בעצמם" אומר שנדורפי. "יש לנו אינדיקציות על חוסר שינה שמופעל על העצורים, אולי גם מחסור בארוחות, במתן קיום מצוות בסיסיות, תפילין ותפילות".

"אחת המטרות ששמנו לנו אתמול זה להגיע לחברי כנסת ולהפעיל עליהם לחץ. אנשים שיכולים לומר את המשפט "משפחת שנדורפי, קהילת נחליאל, דורשים שמי שיש לו מגע עם אנשי ציבור שידבר איתם על מנת שיהיה פיקוח על המתרחש". החקירה כלל לא צריכה להיות בידי השב"כ. אנחנו מרימים טלפונים ומבחינתנו כל איש שמאל שמאמין בזכויות האדם אני מצפה ממנו שירים טלפון לפרקליט המדינה ויגיש שאילתות על כך שיש ספק גדול שהם לא זוכים לצדק".

"אצלנו התחושה היא שיש התנכלות למשפחה ושמדובר בעלילה. מי שמכיר את המשפחה יודע שמדובר בהתנכלות. יש כאן עצורים נשואים, חיילים, חוץ משם המשפחה אין היגיון בקשר ביניהם בעניין הזה". בנוסף מספר שנדורפי כי "מצב המשפחות ממש לא טוב. הנשים ממש שבורות. אחותי, אשתו של שניאור דנה, לקחה את הסיפור באופן קשה מאוד. גיסתי, נמצאת במצב קשה מאוד. לקחו אותה באחד הלילות לחיפוש בבית והפחידו אותה. אמא שלי שהיא אישה חזקה שלא נשברה בחיים ובסיפור הזה היא התפרקה. הם הפכו גם לה את הבית, את כל הארונות".

"אנחנו מאוד נשמח לעזרה ותמיכה. אנחנו לא מחפשים תרומות ולא שום דבר, מחפשים שלאנשים יהיה אכפת ממה שקורה כאן. מאוד משמח אם מישהו יתקשר ויגיד 'עכשיו בבית הכנסת הזה והזה למדו להצלחת העצורים'. חמש דקות תורה לזכותם. אנחנו יהודים, אוהבי הארץ, ויהודים אוהבים יהודים. אנחנו לא מרגישים שהציבור מאחורינו לגמרי. אין מספיק ציבור. אנחנו מאמינים שעם ישראל אתנו אבל לא כל כך רואים אותם בשטח. אנחנו קוראים לציבור גם להביע מחאה ברשת, להציף את הסיפור הזה. נערים יהודים נמצאים במעצר בלי עורך דין בשב"כ בערב פסח".

נשלח מהאנדרואיד שלי

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-13/4/2016 07:23 לינק ישיר 

להצלחת המשפחה אני אשמיט בלי נדר את המלים "ראשית צמיחת גאולתנו" מהתפילה לשלום המדינה.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-13/4/2016 07:27 לינק ישיר 

עומדבפרץ כתבה:

להצלחת המשפחה אני אשמיט בלי נדר את המלים "ראשית צמיחת גאולתנו" מהתפילה לשלום המדינה.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-13/4/2016 08:34 לינק ישיר 

כנראה זו משפחה מאוד אידיאולוגית,
והמשטר ה"דמוקרטי" של ימנו איננו אוהב זאת (בלשון המעטה),
ולצערי אינני רואה הרבה סיכוי של השתתפות של חברי כנסת וכדומה,
כי ב"דמוקרטיה" של אתחלתא דגאולה, מסוכן לתמוך במימוש אתחלתא דגאולה,
ומי שתומך מסומן,
ומסתבר שרבים מחברי הכנסת/אנשי ציבור מחוברים לכסאם משרתם וחירותם יותר מאשר לתמיכה באנשים הללו שהמערכת סימנה,
כמה כואב, אבל אלו פני האתחלתא דגאולה שאתם כל כך משבחים ומהללים ,ובקרוב אף חוגגים, אולי תוך כדי שכמה מממשי האתחלתא דגאולה נמקים במרתפי השבכ.
וחס וחלילה לתת למציאות הבועטת לקלקל את אמונת אלילות אתחלתא דגאולה.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-13/4/2016 08:47 לינק ישיר 

סתם בשביל הסקרנות, מה מיוחד במשפחה הזאת שרודפים אותה דווקא?

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-13/4/2016 08:54 לינק ישיר 

yeshivish כתב:

סתם בשביל הסקרנות, מה מיוחד במשפחה הזאת שרודפים אותה דווקא?

המערכת עובדת לדכא את הראשים האידיאולוגיים,
פעם זה רבנים, פעם זה מנהיג כריזמטי, למשל אטינגר,
ופעם זה משפחה שמשמשת אות ומופת לאחרים.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-13/4/2016 09:05 לינק ישיר 
הנה למשל סקר שמוציא את שלטון הצללים/ערב רב משפיותו

סקר: 59% מבני הנוער - ימנים  

פעם דיברו על "נוער הברזלים" ו"דור האספרסו" • ומה עכשיו? • סקר "ישראל היום"־הגל החדש: 85% מתלמידי י"א-י"ב אוהבים את ישראל, 65% מאמינים במשפט "טוב למות בעד ארצנו" • 59% ימנים, 13% שמאלנים, ו־89% רוצים לגור רק כאן • ויש להם עמדות נחרצות גם בנושא הסכסוך

ברוך רון

סקר של מכון הגל החדש, שנערך לאחרונה לבקשת מוסף "שישבת" של "ישראל היום", פותח צוהר להשקפות של בני הנוער בישראל 2016.

בסקר, שיתפרסם במלואו ביום שישי, השתתפו תלמידים מהאוכלוסייה היהודית בכיתות 
י"א-י"ב. הם התבקשו להשיב על שאלות מכל תחומי חייהם, החל מדעותיהם בסוגיות אקטואליה שונות, עבור בשאלות ידע כללי וכלה בהרגלי הפנאי שלהם. הממצאים מרתקים, ונתון אחד בולט מייד לעין: כמעט 60 אחוזים מבני הנוער מגדירים את עצמם כבעלי דעות ימניות. 23 אחוזים משייכים את עצמם למרכז, ורק 13 אחוזים מזדהים עם הצד השמאלי של המפה הפוליטית.

"הנוער של היום" מצטייר לפי הסקר כפטריוטי מאוד. 85 אחוזים העידו שהם אוהבים את המדינה, ו־89 אחוזים רואים את עתידם כאן, בישראל. גם ההערכה לצה"ל מרקיעה שחקים: 88 אחוזים מתכוונים להתגייס, יותר ממחצית סבורים שאין צבא מוסרי מצה"ל ו־65 אחוזים מאמינים במשפט "טוב למות בעד ארצנו".

אז ממה נובעת האהבה הגדולה שלהם לארצנו? בעיני הנוער, הדבר הכי טוב במדינה הוא האווירה המשפחתית והנטייה שלנו להתלכד בעת צרה. הבעיה המרכזית בחיינו כאן, כך לפי הצעירים, היא המצב הביטחוני.

בסוגיות שעל סדר היום, הצעירים דווקא מתמצאים בחומר ומחזיקים בדעות מוצקות; לא מפתיע, לנוכח העובדה ש־78 אחוזים מהם הצהירו בסקר כי הם מתעניינים בחדשות
(ועוד זאת אחרי שרוב התקשורת מוחזקת בידי השמאל י.ה.) .

על רקע תקרית הירי בחברון, שעוררה ועדיין מעוררת מחלוקות קשות בציבור, בצה"ל ובמערכת הפוליטית: 60 אחוזים מבני הנעורים חושבים שאין להעמיד לדין חייל שיורה במחבל מנוטרל, לעומת 30 אחוזים בלבד שמאמינים כי מעשה כזה אכן מצדיק העמדה לדין.

ככל שאפשר להתרשם, גם הסערות האחרונות סביב מעשים והתבטאויות של ח"כים ערבים הותירו את רישומם על בני הנוער. קרוב למחצית מהם (48 אחוזים) מאמינים כי ערביי ישראל אינם צריכים לזכות לייצוג בכנסת - וכפועל יוצא מכך, סבורים שיש לשלול מערביי ישראל את זכות הבחירה; 52 אחוזים חושבים שההפך הוא הנכון.

אל המשתתפים בסקר הופנתה גם שאלה שמלווה אותנו, בלשון המעטה, הרבה לפני הסערות האחרונות: "מהו לדעתך הסיכוי להגיע להסכם עם הפלשתינים?" כאן התשובות היו נחרצות - לא פחות מ־82 אחוזים אמרו כי אין שום סיכוי או שהסיכוי קלוש.

ולכן הוא משתולל כאחוז טרוף לא לאבד את מושכות השלטון,
ואחת התוצאות אלו אנשים יקרים כמו משפחה זו שמשלמים את המחיר.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-13/4/2016 09:13 לינק ישיר 

חשוב להתפלל, אבל צריך לזעוק לכל נבחרי הציבור. תפסיקו להתעלל ביהודים

נשלח מהאנדרואיד שלי

תלמידי חכמים מרבים שלום בעולם!

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-13/4/2016 10:33 לינק ישיר 

לא זו בלבד שהם מתגרים בערבים ימ"ש, הם מתגרים גם בציונים.

ויותר ממה שהם צריכים רחמים על זה שהם מתגרים בערבים הם צריכים רחמים שהם מתגרים בציונים.   כמאמר חז"ל כשיורדים יורדים עד התהום.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-13/4/2016 10:59 לינק ישיר 

יצחקהספרן
תודה רבה על המאמר שהעתקת מ"ישראל היום"
החייתני.
שנינו מסכימים שהעם הזה הרבה יותר צדיק מ"מנהיגיו" אנשי ה"ערב רב"
ולכן מגיעה לו מנהיגות יהודית
וזו הסיבה שאני כרוך אחרי פייגלין
ואתה סבור שאין לזה סיכוי בדרך הטבע.

הבנתי אותך נכון?

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-13/4/2016 11:16 לינק ישיר 

שחור_כתום כתב:

יצחקהספרן
החייתני.

הבנתי אותך נכון?

בהחלט,
לטעמי גם פיגלין לא בדיוק ימין,
אלא יחסית למתחזה לימין,
שאפילו השמאל של קום המדינה היה ימינה ממנו,
אבל מכיוון שעל פי דרך הטבע ועל פי חז"ל לא נוכל לשנות,
נתמקד במה שאפשר להציל לעצמינו,
וניחל שהמשיח יגיע מהר וברחמים.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-13/4/2016 11:34 לינק ישיר 

שחור_כתום כתב:

נתפלל עליהם שישובו בתשובה שלימה, ואל יהיו מתגרים באומות, ואל יהיו רודפים אחרי כל פליטת יושבי ציון מפני הערבים המרצחים, ויאמינו כי עדיין למרות הכל ולמרות כל ההטפות - בגלות קשה הננו, עדי ירחם ה' עלינו להוציאנו מצרה לרווחה לאור גדול ולרוחניות נכספת.
עזבו את העם לנפשם, והתעסקו בתוך ביתכם פנימה, בלי להסית, בלי לנהוג באלימות בלי לרדוף, בלי להיות משיחיים

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-13/4/2016 12:44 לינק ישיר 

על חלק לא קטן מהתגובות האוטואנטישמיות-חרדיות כאן נאמר המשפט האלמותי מפי הגר"א שפירא זצ"ל:
"יש שקר כזה, שגם כשאתה אומר ההפך ממנו אתה עדין רחוק מן האמת".
גורו לכם, מצבור ערסים כתבלבים, חסרי חוט שדרה יהודי שורשי.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-13/4/2016 12:55 לינק ישיר 

יוחנןש כתב:

שחור_כתום כתב:

נתפלל עליהם שישובו בתשובה שלימה, ואל יהיו מתגרים באומות, ואל יהיו רודפים אחרי כל פליטת יושבי ציון מפני הערבים המרצחים, ויאמינו כי עדיין למרות הכל ולמרות כל ההטפות - בגלות קשה הננו, עדי ירחם ה' עלינו להוציאנו מצרה לרווחה לאור גדול ולרוחניות נכספת.
עזבו את העם לנפשם, והתעסקו בתוך ביתכם פנימה, בלי להסית, בלי לנהוג באלימות בלי לרדוף, בלי להיות משיחיים

אתה נשמע בדיוק בדיוק כמו ה"יודען-ראט" בזמנם.
גם בגלות מצרים היו חוכמולוגים כמו זה.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-13/4/2016 13:01 לינק ישיר 

בדרך למדינת משטרה

תחת דממה תקשורתית כמעט מוחלטת ארבע יהודים עצורים חלקם למעלה משבוע בלי אישור לפגוש עורך דין, היום אישר שופט בית המשפט המחוזי בלוד את החקירה הדרקונית.

אחד העצורים קטין ועצור אחר חייל קרבי בשרות סדיר בצה"ל.

צורת החקירה וסרוב השב"כ לאפשר לארבע מפגש עם עורך דין, מעלה את החשד לשיבוש חקירה מצד השב"כ ושימוש באמצעי חקירה לא חוקיים, אשר למרבית הבושה קבילים בבתי המשפט בישראל.

השב"כ מסר לבית המשפט, שבחיפוש בבית אחד החשודים נתגלה אמל"ח. זאת כמובן סיבה מוצדקת החזיק את העצורים בחקירת שב"כ בלי עורך דין .

במחוזותינו אמירה שכזאת מספיקה בשביל להכניס חשוד למעצר עד תום ההליכים, כאשר ברור ש'אמל"ח' הוא לפחות טיל נגד טנקים או רובה סער.

תחשבו רגע על מקרה אחר בו שוטר מדווח לבית משפט על מציאת סמים בית חשוד, כאשר אצל החשוד נתפסה חפיסת אופטלגין...

ההשוואה הזאת מאד מדוייקת מכיון שה'אמל"ח' שנמצא בבית אחד החשודים הוא רימון עשן...

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-13/4/2016 13:25 לינק ישיר 

יצחקהספרן כתב:
שחור_כתום כתב:

יצחקהספרן
החייתני.

הבנתי אותך נכון?

בהחלט,
לטעמי גם פיגלין לא בדיוק ימין,
אלא יחסית למתחזה לימין,
שאפילו השמאל של קום המדינה היה ימינה ממנו,
אבל מכיוון שעל פי דרך הטבע ועל פי חז"ל לא נוכל לשנות,
נתמקד במה שאפשר להציל לעצמינו,
וניחל שהמשיח יגיע מהר וברחמים.

נשלח מהאנדרואיד שלי

אינני יודע אם פייגלין ימין או לא.
כמי שמכיר רק יהדות אחת, ומבחינתי לרפורמים, לקונסרבטיבים, לצדוקים ולקראים, אין שייכות ליהדות, פייגלין ממש לא מייצג יהדות.
אינני יודע לאיזו כת מהכתות הנ"ל לשייך אותו, אך הוא רחוק מאד מהיהדות האורתודוקסית.
לשמחתי, הגאווה שלו מובילה אותו להמשיך להישאר בלתי רלוונטי בעליל.

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > משפחה שלמה נתונה להתעללות השב"כ ברגעים אלה! התפללו בשבילם!
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 לדף הבא סך הכל 2 דפים.