בית פורומים בחדרי חרדים

בסוד נואפים מי יעמוד!

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-21/5/2016 21:25 לינק ישיר 
בסוד נואפים מי יעמוד!

כבנש"ק לשעבר שידיו רב לו בעולם "התיקונים" ועשר ידות לו בספרי קבלה וחסידות  וכמי שפרסם כאן פעמים רבות את דעתו "דעת תורה"  באשר ל"חכמת הסוד", כמדומני שא"צ לחזור שוב על דעתי הק' בנושא, וכבוד אלוקים הסתר דבר! (ובפרט שכידוע הפורום כאן מוצף בבורים ונבערים שקופצים כנשוכי נח"ש בכל פעם שאני מגלה כאן רזין טמירין ומקצצין בנטיעות ל"ע...) 

דא עקא, בעקבות סערת המשגיח הליטאי הנואף ראיתי להעיר את תשומת לב המעיינים לעובדה (שכבר הוכחתי כאן בעבר) שגם אותו משומד ליטאי שאין לו יד ורגל בחכמת הסוד הפך לפתע "מקובל" ע"מ להכשיר את מעשיו המתועבים והמחרידים וכיצד הוא השתמש בדיוק באותה טרמינולוגיה שהשתמשו בה  חכמי האמת בדורות הקודמים (ע"ע ש"צ ויעקב פרנק ימ"ש ועוד רבים...) והשתמשו בה עד עד עצם היום הזה  עשרות "מקובלים נואפים" שהורשעו בשנים האחרונות (ועוד מאות ואלפי "מקובלים נואפים" שטרם "זכו" להתפרסם...)  והלא דבר הוא!

וכאן זועקת השאלה לשמים:

איך וכיצד זה יתכן שחכמת הקבלה שעושה "סדר בעליונים" גורמת לבוקה ומבולקה בתחתונים???

את התשובה אני משאיר כמובן ליודעי ח"ן...

להלן ציטוט קטן מכתב האישום המחריד של המשגיח הנואף (כתב האישום במלואו מופיע באתר של רבינו הגרח"ש שליט"א)

1. שנית, מספר חודשים לאחר החתונה, אמר הנאשם לא' כי הוא נועץ ברב שאמר לו שיש לו תפקיד מאוד חשוב בעולם הזה, שבגלגול קודם הנאשם היה אישה והבעל שלו היה מתייחס אליו לא יפה. בגלל זה נולדו להם ארבעה ילדים וכולם נהיו חילונים, ולכן הנאשם צריך לחזור לעולם ולתקן את זה. הנאשם הסביר לא' שהיא היתה הבעל שלו בגלגול הקודם, שפגעה בו, ובגלל זה א' צריכה להיות איתו. הנאשם אמר לא' כי הוא שאל את הרב עד מתי הוא צריך להיות עם א' בשביל "התיקון" והרב השיב לו שהוא ירגיש עד מתי. א' האמינה לדברי הנאשם אך היססה בתחילה. זמן קצר לאחר מכן, הנאשם הגיע בסמוך לביתה של א' וכאשר יצאה מביתה אמר לה הנאשם כי הוא עשה את שלו בכל הקשור ל"תיקון" שלו ועתה מוטל על א' לעשות את "התיקון" שלה. א' סמכה על הנאשם והאמינה לדבריו ושוכנעה לשתף פעולה ולהענות למעשים מיניים עמו. 

וסוד גדול יש בדבר!

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-21/5/2016 21:58 לינק ישיר 

שמעתי פעם הסבר לכך שיש הרבה מן הנואפים שמשתמשים בתירוצי מעשיהם בקבלה.וההסבר הוא שדבר גדול כידוע ע"פ תורת הקבלה הוא זיווג המידות וכו' ומי שפוגם בזיווג המידות העליונות גורם להרס גם בזיווג התחתון ובכלל כל המקודש מחבירו וכו

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-22/5/2016 00:05 לינק ישיר 

באבא_זוטא כתב:
כבנש"ק לשעבר שידיו רב לו בעולם "התיקונים" ועשר ידות לו בספרי קבלה וחסידות  וכמי שפרסם כאן פעמים רבות את דעתו "דעת תורה"  באשר ל"חכמת הסוד", כמדומני שא"צ לחזור שוב על דעתי הק' בנושא, וכבוד אלוקים הסתר דבר! (ובפרט שכידוע הפורום כאן מוצף בבורים ונבערים שקופצים כנשוכי נח"ש בכל פעם שאני מגלה כאן רזין טמירין ומקצצין בנטיעות ל"ע...) 

דא עקא, בעקבות סערת המשגיח הליטאי הנואף ראיתי להעיר את תשומת לב המעיינים לעובדה (שכבר הוכחתי כאן בעבר) שגם אותו משומד ליטאי שאין לו יד ורגל בחכמת הסוד הפך לפתע "מקובל" ע"מ להכשיר את מעשיו המתועבים והמחרידים וכיצד הוא השתמש בדיוק באותה טרמינולוגיה שהשתמשו בה  חכמי האמת בדורות הקודמים (ע"ע ש"צ ויעקב פרנק ימ"ש ועוד רבים...) והשתמשו בה עד עד עצם היום הזה  עשרות "מקובלים נואפים" שהורשעו בשנים האחרונות (ועוד מאות ואלפי "מקובלים נואפים" שטרם "זכו" להתפרסם...)  והלא דבר הוא!

וכאן זועקת השאלה לשמים:

איך וכיצד זה יתכן שחכמת הקבלה שעושה "סדר בעליונים" גורמת לבוקה ומבולקה בתחתונים???

את התשובה אני משאיר כמובן ליודעי ח"ן...

להלן ציטוט קטן מכתב האישום המחריד של המשגיח הנואף (כתב האישום במלואו מופיע באתר של רבינו הגרח"ש שליט"א)

1. שנית, מספר חודשים לאחר החתונה, אמר הנאשם לא' כי הוא נועץ ברב שאמר לו שיש לו תפקיד מאוד חשוב בעולם הזה, שבגלגול קודם הנאשם היה אישה והבעל שלו היה מתייחס אליו לא יפה. בגלל זה נולדו להם ארבעה ילדים וכולם נהיו חילונים, ולכן הנאשם צריך לחזור לעולם ולתקן את זה. הנאשם הסביר לא' שהיא היתה הבעל שלו בגלגול הקודם, שפגעה בו, ובגלל זה א' צריכה להיות איתו. הנאשם אמר לא' כי הוא שאל את הרב עד מתי הוא צריך להיות עם א' בשביל "התיקון" והרב השיב לו שהוא ירגיש עד מתי. א' האמינה לדברי הנאשם אך היססה בתחילה. זמן קצר לאחר מכן, הנאשם הגיע בסמוך לביתה של א' וכאשר יצאה מביתה אמר לה הנאשם כי הוא עשה את שלו בכל הקשור ל"תיקון" שלו ועתה מוטל על א' לעשות את "התיקון" שלה. א' סמכה על הנאשם והאמינה לדבריו ושוכנעה לשתף פעולה ולהענות למעשים מיניים עמו. 

וסוד גדול יש בדבר!

בינתיים למיטב ידיעתי
אין בינתיים שום משגיח ליטאי נואף [יש רק הכפשה שעוד לא הוכחה]
אבל מה שכן יש זה אתה ושכמותך שעליהם נאמר מלבין פני חבירו ברבים שאין לו חלק לעוה"ב

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-22/5/2016 02:31 לינק ישיר 

בעיקבתא דמשיחא חוצפה יסגי..

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-22/5/2016 02:38 לינק ישיר 

מכאן לתחיית המתים...

ובסוד ניקים ***** מי יעמוד!

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-22/5/2016 07:35 לינק ישיר 

הופה, מה שעיני רואות!

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-22/5/2016 07:40 לינק ישיר 

יעקברוכמן כתב:

ברוך מחיה המתים ....

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-22/5/2016 07:41 לינק ישיר 

בניומין
התחלף לו הניק בטעות.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-22/5/2016 07:44 לינק ישיר 

ועל זה נאמר ביג פאדיחתא לבבא זוטא.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-22/5/2016 08:38 לינק ישיר 

יעקברוכמן כתב:

ברוכמן, חוצפה הייתה תמיד.

לא צריך תרוצים

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-22/5/2016 14:09 לינק ישיר 

אולי גנבו לו את הניק?

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-22/5/2016 20:10 לינק ישיר 

כעבור כמה שעות קיבלתי טלפון: 'שלום, זה הרב עזרא שיינברג'. התרגשתי והתלהבתי מכך שהוא מתקשר אליי, לא האמנתי שזה אמיתי. הוא אמר לי שקיבל תשובה בענייני מהשמיים, ושאני צריכה לעשות תיקון עוד היום כי 'ירדו נשמות' ואחת הנשמות פגעה בי ויש עליי קללה. הוא השתמש בביטויים נסתרים שלא הכרתי, אבל הבנתי שאני חייבת להיפגש איתו דחוף. הוא אמר שצריך מקום שקט ורגוע, ושאל אם יש צימר שבו נוכל להיפגש. שאלתי אותו מה הוא רוצה לעשות, והוא אמר שיעשה לי תיקון וברכות והכול יהיה בסדר". 

http://www.nrg.co.il/online/1/ART2/713/550.html?hp=1&cat=402&loc=1

ובסוד נואפים מי יעמוד!

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-22/5/2016 20:55 לינק ישיר 
ושוב אני גונב את התפקיד לכבר היה

מעשה משנת תרי"ט

"איש אחד בא ממדינת פולין ובגדיו קרועים, ויבקש מהאשה מקום ללון. והאשה אשר היתה צנועה ביותר כל ימיה, אבל יראתה כסלתה, ריחמה עליו ונתנה לו מקום ללון וגם לאכול ולשתות. אמנם האורח ההוא לא אכל אצלה שום דבר מן החי, גם לא שתה משקה, רק מים וכהנה עשה מעשה פרישות וסיגף עצמו בסיגופים קשים. כל היום ישב בחדרו מסוגר וספר בידו. גם מדי לילה בלילה עד חצות, ואחר כך היה מתאונן על חורבן בית אלקינו. וכששכב, לא שכב על מיטה וספסל, כי אם על הארץ ואבנים תחת ראשו... נכנס אתה בדברים, עד ששאלה אותו מי אתה ומאין תבא ואנה תלך? וענה לה: שלוחא דרחמנא אנא  ושמי אליהו הנביא" 
את ההמשך יכול לנחש כבר כל אחד ומי שרוצה לדעת יותר פרטים יעיין בשו"ת בנין ציון סי' קנד

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-24/5/2016 00:04 לינק ישיר 

עובר_ושף כתב:
"אבל יראתה כסלתה"

אולי זו הבעיה ?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-24/5/2016 02:36 לינק ישיר 

מה שחייבים לדעת שבנוגע להלכה למעשה אין אפשרות של הקלות וכבר אמרו חז"ל אל תאמין בעצמך עד יום מותך, ומבחינתנו אין זה משנה כלל המצב המשפטי ו/או החקירה המשטרתית. לא ייתכן לעבור על איסור דרבנן כמו ייחוד או להסתכל על פנויה ולטעון שזה בסדר. נקודה.
ופשיטא שגם מי שנכשל יכול לחזור בתשובה, אבל חייב לעזוב את הרגליו ובודאי שאיננו יכול לשמש בפקידי חינוך.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-24/5/2016 20:33 לינק ישיר 

"פעם אחת, ראיתי גמל רודף אחרי מחדר לחדר, ואף כי סגרתי הדלת במנעול מעוקם הרבה שלא ייפתח, הגמל דחף ושבר את המנעול וכן רדף אחרי מחדר לחדר פנימה עד שמצאתי עצמי בחדר על הים ושוב לא יראתי מן הגמל, ושם יצאה נערה יפה מאוד וחיבקה ונשקה אותי מאד והשביעתני שלא אשכחנה לפי שאני עתיד להינשא למלכתא אחת שהירח מכסה אותה, ואת הירח מכסה השמש באופן שהמלכתא שתינשא לי תצא משניהם. ונשבעתי לה על דבר זה "וכמדומה לי שנזקקתי גם כן להּ"  ותיכף יצאה נערה אחרת, ואחרי כן יצאו השמש והירח ומתוכם המלכה ההיא המיועדת לי, כשהיא מזהירה כשמש—"ומרוב הפחד קמתי ואיקץ"… ולא כחדתי שום דבר חי התורה".

ובסוד קדושים מי יעמוד!

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > בסוד נואפים מי יעמוד!
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 3 ... 5 6 7 לדף הבא סך הכל 7 דפים.