בית פורומים לשמוע אל הרינה ואל התפילה

קונצרט סיום שנת הלימודים של בי"ס לחזנות פתח תקוה

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-26/5/2016 13:45 לינק ישיר 
קונצרט סיום שנת הלימודים של בי"ס לחזנות פתח תקוה

מודעה

תוקן על ידי אביעילי ב- 26/05/2016 13:45:49

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-8/6/2016 15:12 לינק ישיר 

האם יש הצדקה למחירי הכרטיסים הנדרשים לקונצרט או,,,,גוף כלשהוא "עושה קופה" ע,ח הציבור:
בשנתיים האחרונות,מחירי הכרטיסים היו :60-70 ש"ח (לתושב פ"ת/לא תושב)-באמצע באולם,בין אם הקונצרט היה בהיכל התרבות /קודם לכן באולם וואהל בבר-אילן.
השנה,נדרשתי לשלם:90 /110 ש"ח -לתושב פ,ת /ללא תושב לשורה 14 באולם.מה קרה ?? -האינפלציה -שלילית בכל הארץ ורק בפ"ת עלתה ב:70%-80% ???
בשים לב להרכב מירב המשתתפים (מורי בית הספר +התלמידים) -לגביהם אני מסופק באם הופעתם בתשלום
שאלתי :מי גוזר "קופון  שמן" אותו עלי לממן ??
לכן החלטתי :השנה,אוותר מלהשתתף בקונצרט זה ואני קורא בזאת גם לאחרים לעשות זאת כמחאה כלפי המארגנים

תוקן על ידי שרגאפייבל ב- 08/06/2016 15:24:24

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-8/6/2016 17:36 לינק ישיר 

האם יצחק מאיר הלפגוט
למד בבית ספר בפתח תקוה!?!
כמדומני שהתמונה אינה משקפת את הנכתב בכותרת!
וזה קונצרט רגיל ככל הקונצרטים!

נשלח מהאנדרואיד שלי

הפורום החדש שלנו. מוזמנים להיכנס:
הבלוג שלי. כדאי להיכנס ולקרוא:

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-9/6/2016 07:54 לינק ישיר 

בתשובה לתגובתי ,קיבלתי באישי תגובה צינית של מארגן -בכיר לאירוע כדלקמן "באמת לא מבין את העירייה הזו ביקשתי שיגבו לפחות 160 שקל לכרטיס לא מבין למה הורידו במחיר " (ההדגשה למחיר -שלי)

תשובתי לאותו מארגן-בכיר :שבוע קודם,מתקיים קונצרט חזנות בהיכל התרבות ת"א בהשתפות חזנים בשכר ראוי (כאן -רובם בחינם) -מחיר כרטיס דומה באולם גבוה ב-20% מזה שבפתח-תקווה ולחברי "חבר" /מקורביהם מחיר הכרטיס אף הוא 160 ש"ח -
-כעת באפשרותכם לשפוט לאן אעדיף ללכת

תוקן על ידי שרגאפייבל ב- 09/06/2016 08:07:54

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/6/2016 17:25 לינק ישיר 

גם אתר האינטרנט של היכל התרבות בפתח תקוה "מתבייש" והמופע אינו מופיע באתר ולא ניתן לרכוש כרטיסים דרך האתר .

בעזרת השם

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-20/6/2016 15:32 לינק ישיר 

בהצלחה רבה לחברי וידידי תלמידי בית הספר ולגדולי החזנים שיופיעו בקונצרט. ממקור מוסמך שמעתי שצפוי קונצרט מפתיע מלא וגדוש ביצירות מהמשובחות שידע עולם החזנות.
בהצלחה

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > הכל סביב המוזיקה > לשמוע אל הרינה ואל התפילה > קונצרט סיום שנת הלימודים של בי"ס לחזנות פתח תקוה
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר