בית פורומים בחדרי חרדים

נבואת ישעיהו על סרסורי הדת והכותל המערבי

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-18/6/2016 22:10 לינק ישיר 
נבואת ישעיהו על סרסורי הדת והכותל המערבי

בימים אלו שהחושך יכסה ארץ וסרסורי הדת (בגיבוי הגדיילים/גייחזים כמובן) נתנו הסכמה שבשתיקה/קריצה לחינגאות הרפורמים בכותל, כהמשך טבעי לאולם אירועים שהקימו  סרסורי הדת במנהרות הכותל לחגיגות ימי הולדת וחתונות ושאר אירועי הוללות לאוליגרכים ושאר מרעין בישין  ה"י כדאי להיזכר במאמרו "הנבואי" של  מרנא ורבנא פרופסור ישעיהו ליבוביץ זצוק"ל שפורסם חודש בלבד לאחר  מלחמת ששת הימים.

אוי לו לדור שכך עלתה בימיו!

הדיסכותל

פורסם ב"הארץ", 21.7.1967

שפע המאמרים, הנאומים והדרשות והמכתבים-לעתונות של נציגים דתיים, מפלגתיים ורבניים, על המשמעות הדתית והלאומית של שיחרור הכותל המערבי, על ההתעוררות הדתית והאחדות הלאומית שהתבטאו ב"עליה לרגל" של המונים לכותל בחג-השבועות שחל עשרה ימים לאחר יום השיחרור, וכו' וכו' – כל זה מחייב תגובה ברורה.

מאז העמיד המלך הרשע מנשה בן חזקיהו פסלים וצלמים בבית-המקדש והעביר את בנו באש בעמק שבמורד הר-הבית, ומיום שהועמד "שקוץ משומם" במקדש ע"י המלך הסורי-יווני אנטיוכוס אפיפנס ומשרתיו היהודים המתיוונים, מאז ועד היום הזה לא היה חילול-השם כאותה עליה לרגל לכותל המערבי של 200,000 יהודים ב-20,000 כלי-רכב ביום חג-השבועות הזה, וכן כעובדה שנקבעו ע"י משטרת ישראל מגרשי-חניה מיוחדים במורד הר-הבית למכוניות מבקרי הכותל המערבי בשבתות, ולא היה בזיון לתורה וליהדות כתופעה של אלפי יהודים ויהודיות היורדים עתה מדי שבת בשבתו לעיר העתיקה לקניית "מציאות" בבזאר הערבי.

אשר לליכוד הלאומי בצלו של הכותל – הנה הצעתי : תתוקן הרחבה שלפני הכותל כדיסקוטק הגדול ביותר במדינת ישראל, וייקרא שמו "דיסקוטק השכינה". דבר זה ישביע את רצונם של כל החוגים והפלגים בעם : של החילוניים – בשל היותו דיסקוטק, של הדתיים – בשל שם השכינה הנקרא עליו. דבר זה ישמש סמל נעלה לאחדות העם המיוצגת ע"י הקואליציות שמן המפד"ל עד מפ"ם בממשלת ישראל ומן מפא"י עד אגודת-ישראל בעיריית ירושלים – סמל למשטר האתיאיסטי-קלריקאלי של המדינה החילונית הידועה בציבור כדתית.

תוקן על ידי באבא_זוטא ב- 18/06/2016 22:19:29

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-18/6/2016 22:21 לינק ישיר 

המטורלליבוביץ מתאים לך ואתה מתאים לו...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-18/6/2016 22:24 לינק ישיר 

מר הר הזיתים תענה ענינית בלי לבלבל את המח, נקודה הוא צודק

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-18/6/2016 22:32 לינק ישיר 

מתוך ראיון של אבנר אברהמי עם פרופ' ליבוביץ:

יש אנשים שאתה חושב, בדיעבד, שאולי פגעת בהם?
"אני בטוח, אני בטוח, כן".
ואתה מצטער?
"אני אדם שבכוונה ובזדון מחלל את הדברים המקודשים לבני אדם אחרים. אני עושה את זה בכוונה ובזדון, ואני אומר דברים שפוגעים ברגשותיהם. אני עושה זאת בכוונה, אני מתכוון לפגוע ברגשותיהם".
יש לך איזו הנאה מהפרובוקציה?
"לא, איזה הנאה? אני ר ו צ ה את הדבר הזה"

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-19/6/2016 20:35 לינק ישיר 

אשרינו שזכינו  ומרן "אור העולם" שהזיל בשבוע שעבר דמעות תנין על "גזירת הכותל הרפורמי" מקפיד להשתתף בחינגאות בתערובת נשים וגברים שמארגן באופן תדיר "רב הכותל" לחבריו האוליגרכים במנהרות הכותל וסוד גדול יש בדבר!

אוי להם לסרסורי הדת מיום הדין!

http://www.col.org.il/show_news.rtx?artID=83155

בוגלובוב אחר כתלנו מנהרות הכותל אולם ארועים26

תוקן על ידי באבא_זוטא ב- 19/06/2016 20:39:43

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/1/2017 20:29 לינק ישיר 

אוי לו לדור שכך עלתה בימיו!

... משתתפים במסיבה סגורה שהתקיימה אמש ב"מועדון האוליגרכים" (מנהרות הכותל)

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/1/2017 21:56 לינק ישיר 

הבנו...אתה מסוכסך עם הרב עמאר. פגע בך. כנראה בצדק. (עי' לעיל דברי הר"ר לייבוביץ). 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-26/1/2017 00:28 לינק ישיר 

אכן מזעזע.
בשעה שעתיד קדושת הכותל עומד בסכנה,בחר
הממונה על הכותל להפוך אותו לאולם שמחות,
המיועד אך ורק לאוליגרכים ובעלי ממון.
אי אפשר מצד אחד להזיל דמעה על חילול הכותל,
ובו בזמן לתת יד לחלולו ע"י נשפים לבעלי הון.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-22/6/2017 21:51 לינק ישיר 

מה קרה שבתחילה הח"כים החרדים לא עצרו את המתווה?

"כי הם לא התייעצו. אני חושב שהיועץ המשפטי לממשלה שהיה אז מזכיר הממשלה - הוביל בעצם את החלטת הממשלה במכוון שלא התייעצו עם הרבנים הראשיים". 

אבל מה קרה עם הח"כים החרדים? הם גם לא התייעצו עם הרבנים

"אני לא דובר שלהם, אני רק יכול להגיד, שבזכות העמדה הברורה של הרבנים הראשיים שעמדו כחומה בצורה בעד המחיצה בכותל – מתווה הכותל לא מיושם. בלי הרבנות הראשית אין מדינה יהודית וכותל קדוש. כל המחמאות פה הם לרבנות הראשית שעמדה בצורה מאוד תקיפה נגד המתווה". 

או להם לסרסורי הדת מיום הדין!

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > נבואת ישעיהו על סרסורי הדת והכותל המערבי
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר