בית פורומים בחדרי חרדים

כמה יוצאים בשאלה שמו קץ לחייהם ?

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-4/7/2016 03:03 לינק ישיר 
כמה יוצאים בשאלה שמו קץ לחייהם ?

בקהילת המתפקרים נפל פחד גדול מסופה הטראגי של וינשטיין הגיבורה והיועצת התעסוקתית של הלל, כל אחד מפחד שהוא הבא בתור והסוף שלו אוטו טו קרב, וזו ההזדמנות לקרוא להם על פתחו של הגיהנם לחזור הביתה, 

מענין לדעת כמה יוצאים בשאלה התאבדו בעשרים שנה האחרונות, (אכתוב את מה שאני זוכר וכל אחד יוסיף ) 

שושי אפל 
ישראל קרול
מאי פלג 
אסתי וינשטיין

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/7/2016 03:41 לינק ישיר 

אסור להיאחז בעבר.

ישראל סגל נאחז בעבר ואכל מרורים כל חייו, מת מריר וכאוב.
ואילו דב אלבוים הביט קדימה והפך לאדם נפלא מעורר השראה ומאושר בחייו.

בימות ההשכלה מרבית העם התחלן ואף אחד לא התאבד או נטר שנאה למישהו. הבעיה במנגנון החרדי החונק מנגון כיתתי לא טבעי שגורם ליוצאים לצאת במרירות וחנק בגרון

אך אילו היו מבינים, שגם האינקוויזיציונרים הגדולים ביותר אצל החדרים, מקור כוחם מפחדים קמאיים, מחרדת הטפה מתמדת, מאימת האינירציה החברתית בה כולם מסתכלים על כולם בכדי לדעת "מה צריך לקרות" "מה נכון" . מפאנטיות המקודשת ומהללת עבר כביכול היה מפואר , בו בעת שהם בקושי יכולים לנהל עמותת גמח או ישיבה. מי מדבר על כל האספקטים של חברה מודרנית.

תכיל את זה
רחם עליהם
אל תנסה להסביר להם עד כמה הם פרימיטיביים ואיולים
זה יפגע בהם הם ישנאו אותך ולא ישמעו אילך.

תעבדו להקים מוסדות, מקומות בילוי, אסיפות עם על בחירת מנהיגות , קביעת אג'נדה בחיי המעשה לאן אתם חותרים, איך אתם בונים חברת מופת בו כל אחד עושה מה שבא לו, אך הקהילה תומכת בנפש בגוף ובממון. קהילה כמו קיבוץ כמו קהילה חסידית, משהו רציני, שלוקחת עצמה ברצינות. וחושבת פצעי הנפלטים. ומשתמשת בהם בנפלטים המרירים לאגור כוחות מול הקשיים להתחשל מהקשיים ולהנות מהדרך הקשה, אזי הכח יהיה אדיר והסיפוק רב ביותר באם חותרים למטרה נעלה וחיובית. של שחרור האנושות והכלת אומללות אלה שנקלעו שלא ברצונם למערכת אטומה סגורה ודיכוטומית.

שלכם.

אלה לא האנוסים אוה היוצאים אלא גם אלה שמדברים גבוהה על השטן הגדול. כוחם של אלה הוא רק האינירציה החברתיות כמו שבעזה כולם " "אוהבים" לחוקי השעריעה..

נשלח מהאנדרואיד שלי

תוקן על ידי קרדיולוג ב- 04/07/2016 03:48:09

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/7/2016 04:09 לינק ישיר 

קרדיולוג כתב:

אסור להיאחז בעבר.

ישראל סגל נאחז בעבר ואכל מרורים כל חייו, מת מריר וכאוב.
ואילו דב אלבוים הביט קדימה והפך לאדם נפלא מעורר השראה ומאושר בחייו.

בימות ההשכלה מרבית העם התחלן ואף אחד לא התאבד או נטר שנאה למישהו. הבעיה במנגנון החרדי החונק מנגון כיתתי לא טבעי שגורם ליוצאים לצאת במרירות וחנק בגרון

אך אילו היו מבינים, שגם האינקוויזיציונרים הגדולים ביותר אצל החדרים, מקור כוחם מפחדים קמאיים, מחרדת הטפה מתמדת, מאימת האינירציה החברתית בה כולם מסתכלים על כולם בכדי לדעת "מה צריך לקרות" "מה נכון" . מפאנטיות המקודשת ומהללת עבר כביכול היה מפואר , בו בעת שהם בקושי יכולים לנהל עמותת גמח או ישיבה. מי מדבר על כל האספקטים של חברה מודרנית.

תכיל את זה
רחם עליהם
אל תנסה להסביר להם עד כמה הם פרימיטיביים ואיולים
זה יפגע בהם הם ישנאו אותך ולא ישמעו אילך.

תעבדו להקים מוסדות, מקומות בילוי, אסיפות עם על בחירת מנהיגות , קביעת אג'נדה בחיי המעשה לאן אתם חותרים, איך אתם בונים חברת מופת בו כל אחד עושה מה שבא לו, אך הקהילה תומכת בנפש בגוף ובממון. קהילה כמו קיבוץ כמו קהילה חסידית, משהו רציני, שלוקחת עצמה ברצינות. וחושבת פצעי הנפלטים. ומשתמשת בהם בנפלטים המרירים לאגור כוחות מול הקשיים להתחשל מהקשיים ולהנות מהדרך הקשה, אזי הכח יהיה אדיר והסיפוק רב ביותר באם חותרים למטרה נעלה וחיובית. של שחרור האנושות והכלת אומללות אלה שנקלעו שלא ברצונם למערכת אטומה סגורה ודיכוטומית.

שלכם.

אלה לא האנוסים אוה היוצאים אלא גם אלה שמדברים גבוהה על השטן הגדול. כוחם של אלה הוא רק האינירציה החברתיות כמו שבעזה כולם " "אוהבים" לחוקי השעריעה..

תוקן על ידי קרדיולוג ב- 04/07/2016 03:48:09

אין מה להשוות את זמני ההשכלה לימינו,
בעבר שההשכלה נצצה ונטעה אשליות, אז חיו בבועה,
אבל כיום שהרבה בועות קומוניזם סוציאליזים ציוניזם ועוד התפוצצו,
ואשליית המערב לאט לאט מתגלה במלוא כיעורה,
אין כיום אשליה ששוה לחיות בעדה,
ולכן זו התוצאה (התאבדות,
כך שפתרונך חדל מלהוות פתרון,
ואין תחליף לחיים יהודיים אמיתיים (על גווניהם השונים) !.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/7/2016 06:18 לינק ישיר 

לדעתי היה עליה לאחר שמצבה התייצב להיאבק שבנותיה יוצאו מהאב או יקבלו חינוך ממלכתי דתי.
ב"ד ובית משפט לא יכול להצדיק שליחת בנות לחינוך של גור נגד רצון האם.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/7/2016 09:24 לינק ישיר 

מי שיחיה את חייו בלי לנסות לחלן אחרים בלי להשמיץ את הציבור החרדי ואת הקהילה שלו בכל מקום סביר להניח שברוב המשפחות בסופו של דבר יקבלו אותו וישמרו על קשר, אבל מי שימשיך לסובב את הסכין בגב שלא יצפה לאיזושהיא תמיכה או הבנה או קשר והכל על אחריותו בלבד

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/7/2016 09:59 לינק ישיר 

סיירת_מרן כתב:

מי שיחיה את חייו בלי לנסות לחלן אחרים בלי להשמיץ את הציבור החרדי ואת הקהילה שלו בכל מקום סביר להניח שברוב המשפחות בסופו של דבר יקבלו אותו וישמרו על קשר, אבל מי שימשיך לסובב את הסכין בגב שלא יצפה לאיזושהיא תמיכה או הבנה או קשר והכל על אחריותו בלבד

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/7/2016 10:11 לינק ישיר 

סיירת
על זה במדויק דיברתי

ספרן
אני קורא שוב שוב במקומות שונים שהציונות מתה. אין לך דבר מגוחך מזה. הציונות הגשימה את מלוא ייעודה בת לאומי לעם היהודי.

באם הרצל יקום מקברו הוא ישפשף עיניו בתדהמה עד כמה שחזונו צלח פי 100 ממה שחלם.

הציונות איננה דת, וככל שהיא הגשימה את מטרתה אין על מה להיות "ציונים", כל ישראלי מאושר שנהנה ממדינתו הוא ציוני גם אם הוא חסיד סאטמאר.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/7/2016 10:18 לינק ישיר 

סיירת_מרן כתב:

אסתי לא סובבה שום סכין בגב.
אחרי שעזבה והתייצבה על מקומה, מה שהיא רצתה זה רק קשר עם הילדים,
 הסכימה להגיע לשבתות ולקיים שבתות למהדרין.  
מי שסובבו את הסכין בגב שלה זה אלה שנצלו את זה שהיא הלכה ואף פרקה עול דת ממנה, והשתמשו בזה כדי לקחת את הסכין ממי שמגיע לו ולהכניס את זה בה ולסובב כמה שיותר. את התוצאה של סיבוב הסכין בתוכה כולנו מכירים ועוד נכיר...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/7/2016 10:48 לינק ישיר 

רiנן כתב:

סיירת_מרן כתב:

אסתי לא סובבה שום סכין בגב.
אחרי שעזבה והתייצבה על מקומה, מה שהיא רצתה זה רק קשר עם הילדים,
 הסכימה להגיע לשבתות ולקיים שבתות למהדרין.  
מי שסובבו את הסכין בגב שלה זה אלה שנצלו את זה שהיא הלכה ואף פרקה עול דת ממנה, והשתמשו בזה כדי לקחת את הסכין ממי שמגיע לו ולהכניס את זה בה ולסובב כמה שיותר. את התוצאה של סיבוב הסכין בתוכה כולנו מכירים ועוד נכיר...

בצוואה היא כותבת "רציתי להעביר אתכם למקום שחשבתי שיהיה לכם בו יותר טוב"

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/7/2016 10:53 לינק ישיר 

קרדיולוג כתב:

סיירת
על זה במדויק דיברתי

ספרן
אני קורא שוב שוב במקומות שונים שהציונות מתה. אין לך דבר מגוחך מזה. הציונות הגשימה את מלוא ייעודה בת לאומי לעם היהודי.

באם הרצל יקום מקברו הוא ישפשף עיניו בתדהמה עד כמה שחזונו צלח פי 100 ממה שחלם.

הציונות איננה דת, וככל שהיא הגשימה את מטרתה אין על מה להיות "ציונים", כל ישראלי מאושר שנהנה ממדינתו הוא ציוני גם אם הוא חסיד סאטמאר.

בית ? לאומי?,
זה בית על כרעי תנגולת שממש אינו מבטיח לא עוד (על השואה),
ולאומי זו בדיחה עלובה,
כיום ציונות זו מילה מגונה (ואף גזענית) וכיום זה עידן הפוסט ציונות,
חוץ אולי מקמה מוהיקנים סרוגים,
שאף בהם מתחילה להתכרסם הציונות ההרצליינית,
אז בשעת דמדומי שקיעת הציונות אתה מדבר איתי על שיא פריחתה,
חלמא "טבא" חזית.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/7/2016 11:12 לינק ישיר 

ישראל איננה מדינה על כרעי התרנגולת, ישראל מעצמה כלכלית מדינית ובטחונית. ישראל מדינת סטארטאפפים מס 1 בעולם. תוחלת החיים בישראל מהגבוהות בעולם, מדד הפיתוח האנושי גבוה, ואפילו מדד האושר הלאומי הוא מהגבוהים בעולם. לישראל ידידים רבים בעולם כולל המעצמה מס' 1.

לישראל פצצות מימן היכולות להשמיד מדינות, חיל אוויר מהמתקדמים בעולם, ומערכות לוויין והגנה ייחודיים.

רדידות וטפשות היא להשוות את הציונות לדת או כל אידיאל אחר . מטרת הציונות בית לעם היהודי, והמטרה הגושמה במלואה מעל ומעבר למצופה.

טרור וסיכונים בטחוניים יש בכל העולם, באתא טורק רק השבוע, בקולורדו, בפריז, בבלגיה, ובמדינות רבות בעולם.

בקיצור ישראל היא סיפור הצלחה, אם תרצו או לא תרצו אין זו אגדה.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/7/2016 11:29 לינק ישיר 

בונדמן כתב:
 בקהילת המתפקרים נפל פחד גדול מסופה הטראגי של וינשטיין הגיבורה והיועצת התעסוקתית של הלל, כל אחד מפחד שהוא הבא בתור והסוף שלו אוטו טו קרב, וזו ההזדמנות לקרוא להם על פתחו של הגיהנם לחזור הביתה, 

מענין לדעת כמה יוצאים בשאלה התאבדו בעשרים שנה האחרונות, (אכתוב את מה שאני זוכר וכל אחד יוסיף ) 

שושי אפל 
ישראל קרול
מאי פלג 
אסתי וינשטיין

הגהנם זה אנשים כמוך - הרצחת וגם ירשת ?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/7/2016 11:59 לינק ישיר 

אדרבה, ילמדו כל הפוקרים שמנוחה לנפשם הם לא ימצאו בעזאזל שהם הגיעו אליו. רק שממון וריקנות ולבסוף התאבדות. אפשר לעזוב את המגזר החרדי ולשים כיפה סרוגה או סמרטוט על הראש, אפשר להיות ברסלב או חבד, ליטאי או ספרדי או כל מה שתבחר, אבל לא ללכת לעזאזל כי שם אין כלום. גם מי שיצרו מתגבר עליו, שילבש מכנס קצר וגופיה, יעשה עבירה ויחזור למקומו הטבעי במגזר החרדי.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/7/2016 13:39 לינק ישיר 

לא רצחתי ולא ירשתי, עובדה, שבצוואה היא לא הורישה לי שום כלום, אלא שמפרשת השבוע האחרון למדנו שרשעים אפילו על פתחו של גיהנם אינם חוזרים בתשובה, התאבדות של אחת שכביכול לא היה חסר לה שום דבר מאחר והיא גילתה את האור במרחק שעת נסיעה מירושלים, מהווה פתח של גיהנם לכל הפוקרים למיניהם, וזו היא ההזדמנות שלהם, 
אגב, רואים בסרטון לאחר סתימת הגולל שהפוקרים שרים ברגש וזכיני לגדל בנים ובני בנים, מה זה אומר ? סתם נוסטלגיה? או שברגע האמת הם מקוים שלפחות יהיה להם בנים נורמאלים שומרי תורה ומצוות ?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/7/2016 13:47 לינק ישיר 

בונדמן כתב:
לא רצחתי ולא ירשתי, עובדה, שבצוואה היא לא הורישה לי שום כלום, אלא שמפרשת השבוע האחרון למדנו שרשעים אפילו על פתחו של גיהנם אינם חוזרים בתשובה, התאבדות של אחת שכביכול לא היה חסר לה שום דבר מאחר והיא גילתה את האור במרחק שעת נסיעה מירושלים, מהווה פתח של גיהנם לכל הפוקרים למיניהם, וזו היא ההזדמנות שלהם, 
אגב, רואים בסרטון לאחר סתימת הגולל שהפוקרים שרים ברגש וזכיני לגדל בנים ובני בנים, מה זה אומר ? סתם נוסטלגיה? או שברגע האמת הם מקוים שלפחות יהיה להם בנים נורמאלים שומרי תורה ומצוות ?

נשמות תועות, הנעים ונדים בין שני העולמות

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/7/2016 13:48 לינק ישיר 

אליבא כתב:
אדרבה, ילמדו כל הפוקרים שמנוחה לנפשם הם לא ימצאו בעזאזל שהם הגיעו אליו. רק שממון וריקנות ולבסוף התאבדות. אפשר לעזוב את המגזר החרדי ולשים כיפה סרוגה או סמרטוט על הראש, אפשר להיות ברסלב או חבד, ליטאי או ספרדי או כל מה שתבחר, אבל לא ללכת לעזאזל כי שם אין כלום. גם מי שיצרו מתגבר עליו, שילבש מכנס קצר וגופיה, יעשה עבירה ויחזור למקומו הטבעי במגזר החרדי.

נשלח מהאנדרואיד שלי

לא מאמין. גנבו לך את הניק? ''פוקרים''? מדובר במסכנים שהאינקוויזציה החרדית התעללה בנפשם, לא כן?

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > כמה יוצאים בשאלה שמו קץ לחייהם ?
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 3 ... 8 9 10 לדף הבא סך הכל 10 דפים.