בית פורומים בחדרי חרדים

המקובל בפגישה עם אלאור אזריה: "אני רואה שלוש שנים קשות לפניו"

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-10/7/2016 00:32 לינק ישיר 
המקובל בפגישה עם אלאור אזריה: "אני רואה שלוש שנים קשות לפניו"

החייל המואשם בהריגת מחבל מנוטרל בחברון יצא לחופשה ממעצרו לציון 17 שנה למות סבו. במהלך סוף השבוע הוא נועד עם הרב נתנאל הכהן מחולון שהעניק לו ברכה. "אלאור שידר הרבה אופטימיות, אבל אני רואה שנים קשות", אמר הרב

אלאור אזריה, החייל שמואשם בהריגת מחבל מנוטרל בזירת פיגוע בחברון, יצא הבוקר (שלישי) לחופשה ממעצרו לציון אזכרה של סבו. במהלך חופשתו נפגש אזריה עם הרב נתנאל הכהן מחולון, מקובל שרבים נעזרים בקמעותיו. הפגישה בין השניים נמשכה כשעה והתקיימה בביתו של אזריה. הרב העניק גם לאזריה עצמו קמע מיוחד.

"אתמול נפגשתי עם הוריו של החייל במשרדי בחולון", סיפר הרב הכהן. "הפגישה הייתה מאוד מרגשת. הסברתי להם מבחינה קבלית על המקרה". הרב הדגיש כי אינו מתיימר לקרוא תיגר על החוק או בית המשפט ולהתנגד להם. "אני לא פוסל את הערכאה המשפטית, אלא מסביר מבחינה רוחנית", הבהיר. הוא הוסיף כי במהלך הפגישה עם ההורים הוא העניק להם את הקמע כדי שיעבירו לבנם. "אמרתי להורים שבימים הקרובים אפגוש את בנם, וכבר בערב התבשרנו בנס שאלאור ישוחרר לשבת", סיפר.

העלאת תמונות

לדברי הכהן, לבקשת ההורים, הוא הגיע היום לביתם. "הגעתי לבית המשפחה לפגוש את אלאור. התחבקנו ונתתי לו חיזוקים וברכה. דיברנו הרבה ואמרתי לו שגורלו של כל אדם שנולד, נקבע מלמעלה. האמונה שלי היא שכבר כשאלאור נולד, הכל נקבע בשבילו מלמעלה".

"אלאור הוא הניצוץ האלוהי שאומר 'די, די לאלימות, די לשפיכות דמים, די לשפיכת דם יהודי'", המשיך הרב, "גם שמו אומר זאת - קודם אל ולאחר מכן אור. המקרה הזה הולך לשנות את דפוס החשיבה של עם ישראל ומנהיגיו, כולל ראש הממשלה, לכיוון של הושטת יד לפיוס ושלום ולא למלחמות. בתפילה שאנו מתפללים על השלום אנו צועדים שלוש פסיעות אחורה, גם מנהיגינו צריכים ללכת שלוש פסיעות אחורה לקראת אויבינו ולקראת השלום".
למרות מילות העידוד שהעניק הרב למשפחת אזריה ולמרות קריאתו למען השלום, הוא אינו חוזה עתיד ורוד או קל במאבקם של המשפחה. "אמרתי להם שיש הוראות ופקודות וחוקים, ושאני לא רואה בספר הקבלה שהוא ייצא זכאי", אמר. "לא ראיתי מה בדיוק עומד להיות עם המשפט, אבל כן ציינתי בפניהם שאני רואה שלוש שנים קשות לפניו, למרות שאני מחזק אותו ומתפלל עליו".

"אלאור מחזק את ההורים והמשפחה"

הרב הכהן המשיך ותיאר את פגישתו עם אזריה וציין כי הוא "שידר המון אופטימיות". לדבריו, "דיברנו על המון דברים. הוא הופתע לראות שאני יודע עליו דברי סוד מהעבר. הדבר היפה הוא שהוא בעצמו מחזק את הוריו, דבר שלא ראיתי במקרים אחרים. אלאור מחזק את ההורים והמשפחה. ההתרשמות שלי טובה ולחיוב, הוא בחור נחמד, חזק ורגיש מדי, אבל בסדר".

כמתוכנן, אזריה עלה לקבר סבו לציון 17 שנים למותו. במהלך החופשה הוא גם זכה לארוחה עם משפחתו. מחר הוא צפוי לעלות לתורה לרגל האזכרה. ביום ראשון יחזור אזריה לבסיס שבו הוא נמצא במעצר פתוח וכבר ביום שני בשעות הבוקר יתקיימו דיונים נוספים במשפטו.

http://news.walla.co.il/item/2977427דווח על תוכן פוגעני

מחובר
נשלח ב-10/7/2016 00:35 לינק ישיר 

"הסברתי להם מבחינה קבלית על המקרה"
דדווח על תוכן פוגעני

מחובר
נשלח ב-10/7/2016 00:39 לינק ישיר 

משפחה מסכנה דדווח על תוכן פוגעני

מחובר
נשלח ב-10/7/2016 01:33 לינק ישיר 

שתי שורות מדברי המקובל הנשגב שמצאו חן בעיני.


"אמרתי להורים שבימים הקרובים אפגוש את בנם, וכבר בערב התבשרנו בנס שאלאור ישוחרר לשבת", סיפר.

 "דיברנו על המון דברים. הוא הופתע לראות שאני יודע עליו דברי סוד מהעבר.

דדווח על תוכן פוגעני

מחובר
נשלח ב-14/7/2016 23:31 לינק ישיר 
קבליסט ידוע נעצר: "חשוד בהעלמת מיליונים" (ידיעה מ-2015)

נתנאל אור הכהן, הידוע בכינויו "נתנאל הכהן" מתוכנית הרדיו, חשוד כי במהלך שבע שנים לא דיווח על הכנסותיו מעיסוקו כקבליסט שבמסגרתו הוא נותן ייעוץ מיסטי. מעצרו הוארך עד מחר

העלאת תמונות

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4656751,00.htmlדדווח על תוכן פוגעני

מחובר
נשלח ב-15/7/2016 00:57 לינק ישיר 

כמה כסף הוא קיבל בסוף? מבחינה קבלית כמובן.דדווח על תוכן פוגעני

מחובר
נשלח ב-19/1/2017 20:25 לינק ישיר 
המקובל צדק?

בפרקליטות הצבאית יבקשו מבית הדין הצבאי לגזור בין שלוש לחמש שנות מאסר על הלוחם אלאור אזריה שהורשע בהריגת מחבל. כך דווח בערוץ 2.

http://www.inn.co.il/News/Flash.aspx/556698

 
דדווח על תוכן פוגעני

מנותק
נשלח ב-19/1/2017 21:42 לינק ישיר 

אורשה אזריה, אמו של אלאור אזריה, התמוטטה הערב בעקבות הפרסום בחדשות 2, בו נטען כי הפרקליטות תדורש עונש של בין שלוש לחמש שנות מאסר על החייל היורה שהורשע בהריגת מחבל.
נועם אמיר /דדווח על תוכן פוגעני

מנותק
נשלח ב-21/2/2017 13:01 לינק ישיר 

בית הדין הצבאי גזר את דינו של אלאור אזריה: שנה וחצי מאסר בפועל
בית הדין הצבאי ביפו גזר בדקות האחרונות את דינו של החייל אלאור אזריה • גזר הדין: שנה וחצי מאסר בפועל • פרקליטו הגיש עיכוב ביצוע בכדי להגיש ערעור • שרי הממשלה קוראים לחון את אזריהדדווח על תוכן פוגעני

מחובר
נשלח ב-21/2/2017 13:18 לינק ישיר 

כנראה שהוא שילכו לעליון ושם יגזרו עליו 3 שנים מאסרדדווח על תוכן פוגעני

מחובר
נשלח ב-21/2/2017 13:20 לינק ישיר 

לאור גזר הדין שלא עולה בקנה אחד עם קביעתו הקבלית של החארטה מקובל,
צריך להחרים לו את הזקן עד שיחזיר את הכסף שנטל.דדווח על תוכן פוגעני

מנותק
נשלח ב-21/2/2017 15:11 לינק ישיר 

תפילה עושה מחצה, וכך נחתך חצי מגזר דינו שהיה תלוי ועומד נגדו.דדווח על תוכן פוגעני

מנותק
נשלח ב-7/3/2017 18:32 לינק ישיר 

מי יודע?  אולי הערעור של שפטל + הערעור הנגדי - בעקבותיו - של הפרקליטות, ובו הם מבקשים 36 - 60 חודשי מאסר. אולינ זה יממש את חזונו של "המקובל"דדווח על תוכן פוגעני

מחובר
   
בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > המקובל בפגישה עם אלאור אזריה: "אני רואה שלוש שנים קשות לפניו"
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר