בית פורומים בחדרי חרדים

חיים אמסלם הצטרף לציונות הדתית... - ועוד מתגאה בכך בראש חוצות

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-15/7/2016 09:07 לינק ישיר 
חיים אמסלם הצטרף לציונות הדתית... - ועוד מתגאה בכך בראש חוצות

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-15/7/2016 09:31 לינק ישיר 

גם הקב"ה אוהב את עם ישראל, ארץ ישראל ותורת ישראל ומתגאה בכך.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-15/7/2016 09:48 לינק ישיר 

כבר מזמן הזרזיר התאים לעורב ככפפה ליד,
ועכשיו יצאה האמת לאור,
ברוך שפטרנו מעונשו שלזה.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-15/7/2016 10:01 לינק ישיר 

נכנס למאורה של גזענים, הם יבעטו בו ואז הוא ילמד את הלקח.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-15/7/2016 10:08 לינק ישיר 

אבישי גרינצייג
󈘅‏ דקות · 
מזל טוב לרב חיים אמסלם לאחר הודעתו הבוקר על הצטרפותו למפלגת הבית היהודי.
להערכתי, אגב, הוא לא יצליח להתברג במקום ריאלי ברשימה לכנסת הבאה. אבל לא על כך רציתי לכתוב.
מה שבעיניי חשוב היא השאלה מה גרם לשידוך בינו לבין הבית היהודי. מדוע הוא רואה בבית היהודי את מקומו הפוליטי? האם הוא מאמין בדרכה או שפשוט הוא מאמין שדרכה יהיה לו הכי קל להיבחר?
לפני שנתיים הוא התפקד לליכוד, וקרא לכולם: "מסקנתי היא שרק במסגרת מפלגת שלטון אצליח להשפיע ולהביא את השינוי המתבקש. אני פונה מכאן לכל אלה המזדהים ותומכים בצעד הזה. אם אתם מעוניינים לחזק את הרעיונות, אם כואב לכם באמת מצבם של אלה שרוצים להצטרף לעם ישראל, ובמיוחד אלה שמוסרים את נפשם בצה"ל למענינו ונדחים על ידי ממסד קשוח ואטום? אם אתם מעוניינים לראותני בכנסת הבאה נאבק, למען יהדות מתונה, שפויה ומקרבת. אזי אני מבקש מכם להתפקד לליכוד למעני".
כעת הרב אמסלם פרסם בדיוק את אותם דברים, למעט שינוי קטנטן: הליכוד הוחלפה במפלגת הבית היהודי.
אני חושב שמן הראוי שהרב אמסלם יסביר מדוע לכתחילה הצטרף לשורות ש"ס, מה הייתה הסיבה שבגינה החליט להקים מפלגה עצמאית (עם שלם), מה גרם לו בבחירות הקודמות לנסות להיבחר דרך הליכוד, ומה גרם לו לעשות שוב רברס ולנסות להיבחר דרך מפלגת הבית היהודי.
החלפת 4 מפלגות ב4 מערכות בחירות אינן מאפשרות להתעלם מהתופעה. האם הרב חיים אמסלם אימץ את שיטת "ציפי לבני"?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-15/7/2016 10:16 לינק ישיר 

התשובה כתובה בפוסט שלו: עבודה קשה בשביל פרנסה (בכבוד).
הוא כותב על פרנסה בכבוד, אך כבוד ודאי אין כאן. והאמת שגם פרנסה לא יהיה לו בדרכו זו.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-15/7/2016 11:26 לינק ישיר 

בהצלחה העדפתי פחות רבנים, רוצה מפלגה יותר קלילה , אבל מצויין ימשוך את אחינו בע'המ השאלה איך ישתלב הפריימריס? האם יתמודד על הנהגה! על שרות? על שר לענייני דת?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-15/7/2016 12:14 לינק ישיר 

ברוך שפטרנו! עד היום היה מזוהה עם ש"ס במיל, בכל פעם שרצו לתקוף את ש"ס השתמשו בו וראיינו אותו כ"מבין".
כעת הוא חתך רשמית וכבר לא יוכל לתקוף "מבפנים".
וכמובן - סופו מעיד על תחילתו - שבשבת שפונה לאן שהרוח מוליכה אותה, בלי טיפת כבוד עצמי.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-15/7/2016 12:20 לינק ישיר 

עובדתי כתב:

התשובה כתובה בפוסט שלו: עבודה קשה בשביל פרנסה (בכבוד).
הוא כותב על פרנסה בכבוד, אך כבוד ודאי אין כאן. והאמת שגם פרנסה לא יהיה לו בדרכו זו.

התבלבלת בדבר אחד,
בפרנסה בכבוד משמעותה (אצל אמסלם) פרנסה מהכבוד,
אלא שככול רודף כבוד,
הכבוד בורח הימנו,
והוא רץ ממקום למקום בנסיון להשיגו,
רק כמו גיחזי כל מקום שהוא מגיע להשיגו,
הכבוד מתפוגג ונעלם ממנו.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-15/7/2016 12:35 לינק ישיר 

ברי לי שאין לו שום סיכוי להבחר שם.
ואם בכל זאת יבחרו בו......נו, זה יהיה עונשם.
איש בזוי העוטף במילים יפות את מאוויו הפוליטיים.
איני יכול לחוש כלפיו אלא בוז עמוק.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-15/7/2016 14:58 לינק ישיר 

הזוי האמסלם הזה, הבן איש חי והכף החיים והמהרש"א אליפאנדרי היו ציוניים, כמו הבבא סאלי והרב בן ציון אבא שאול,  

אמסלם, באיזו קופ"ח אתה חבר ? יש לך ביטוח משלים ? יתכן ואתה זכאי לטיפול הולם על חשבון הקופה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-15/7/2016 15:18 לינק ישיר 

מגיע לו כבוד. . . .

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-17/7/2016 16:26 לינק ישיר 

יבי כתב:

מנחות דף סה ע"א עם פירוש חברותא:

תו מפרשינן: מתמניא ביה ועד סוף מועדא, איתותב חגא דשבועיא, דלא להתענאה:

שהיו בייתוסין אומרים: עצרת [חג השבועות] לעולם אחר השבת היא. כלומר, זה שאמרה תורה לגבי העומר ותחילת הספירה "ממחרת השבת יניפנו הכהן. וספרתם לכם ממחרת השבת מיום הביאכם את עומר התנופה", היינו למחרת "שבת בראשית", וספירת שבע השבתות מסתיימת בשבת, ולמחרתו הוא חג השבועות.

נטפל להם רבן יוחנן בן זכאי, ואמר להם: שוטים, מנין לכם לפרש כן!? ולא היה אדם אחד מבין הבייתוסים שהיה משיבו, חוץ מזקן אחד, שהיה מפטפט כנגדו, ואמר:

משה רבינו אוהב ישראל היה, ויודע שעצרת יום אחד בלבד הוא, שלא כשאר הרגלים שהם שבעה ימים, לפיכך עמד משה ותיקנה לעצרת אחר השבת, כדי שיהיו ישראל מתענגין שני ימים זה אחר זה.

קרא עליו רבי יוחנן על אותו זקן מקרא זה [דברים א ב]: " [מהלך] אחד עשר יום [בלבד] מחורב [שם קיבלו את התורה] דרך הר שעיר, עד קדש ברנע [הסמוכה לארץ ישראל] " -

ואם כדבריך, שמשה רבינו אוהב ישראל היה, למה איחרן משה לישראל במדבר ארבעים שנה!?

כלומר, הרי אם היה מוליך אותם דרך הר שעיר, היו הולכים באחד עשר יום בלבד, ואם היה אוהבן למה עשה שילכו אותה בארבעים שנה.  1  אמר לו אותו זקן לרבי יוחנן: רבי! בכך אתה פוטרני!? וכי זו היא כל ראייתך!?

1.  נתבאר על פי רש"י. ובתוספות פירשו על פי מה שפירש רש"י בחומש, שכך אמר משה לישראל: ראו מה שגרמתם, אין לכם דרך קצרה מחורב לקדש ברנע כדרך הר שעיר, ואף הוא מהלך אחד עשר יום, ואתם הלכתם אותו בשלשה ימים, וכל כך היתה שכינה מתלבטת בשבילכם למהר ביאתכם לארץ, ובשביל שקלקלתם [במרגלים], הסב אתכם דרך הר שעיר ארבעים שנה. וזה הוא שאמר לו רבי יוחנן: אם משה אוהב ישראל היה, למה איחרן ארבעים שנה, ולא הצליחו ללכת כמו שעשו באותן שלשה ימים. וכתב עוד רש"י: דיחוי בעלמא קאמר ליה, משום שהיה אומר דברי הבל.

אמר לו רבי יוחנן לאותו זקן: שוטה! אני פוטרך ודוחה אותך בקש משום שאין לך כל ראיה לדבריך, ולא תהא תורה שלמה שלנו, שיש לנו ראיה לדברינו, כשיחה בטילה שלכם שאין בה ממש, ולכן איני צריך להוכיח את דברי, ודחיתי אותך בקש. 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-17/7/2016 16:46 לינק ישיר 

מתחיל לעורר רחמים...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-17/7/2016 16:51 לינק ישיר 

כל מי שיצא נגד הרב עובדיה נכחד פוליטית

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > חיים אמסלם הצטרף לציונות הדתית... - ועוד מתגאה בכך בראש חוצות
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר