בית פורומים בחדרי חרדים

היום תשמע שועתינו !

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-18/7/2016 00:38 לינק ישיר 
היום תשמע שועתינו !

היום יום ב' פרשת פנחס מתחתן בבני ברק חתן חס"ג שהוריו התגרשו לאחרונה, האבא הצליח להמריד את רוב ילדיו נגד האמא, אשה כשרה ויר"ש, בטענה שהיא כזאת וכזאת, כתוצאה מכך האמא הוזהרה לא לבא לחתונה, ובמסתרים תבכה נפשה על פרי טיפוחיה שגילדה במסירות, ובשמחתו אינו יכולה להשתתף, 

מפאת כבוד המשפחות לא אחשוף את שמם, אך הבה ננצל את הפורום ונעזור לאמא להשתתף בשמחת בנה, 

אבי החתן הוא ממקורבי הגה"צ רבי יצחק משה ערלאנגער שליט"א וממפיצי תורתו, על כל יהודי יר"ש לפנות בקול מחאה להגה"צ הנ"ל, היתכן שהנך מרשה לכזה עוול להתרחש בחצירך, כמו כן יש לפנות להגאון רבי שמואל דוד הכהן גרוס שליט"א רב דחס"ג באשדוד שאבי החתן סר למרותו, ולמחות בפניו על העוול הנורא, 

והריני מבקש מראש את סליחת הרבנים הגאונים שליט"א על הזכרת שמם בנידון, אך מה אעשה ודם אמא יהודייה אינו  הפקר !!!!

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-18/7/2016 00:50 לינק ישיר 

מזעזע, כמעט קופי פייסט מפרשת ווינשטיין
אין שום זכות משום הורה מאיזה צד שלא יהיה למנוע מההורה השני של הילד להשתתף בחתונת ילדיו 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-18/7/2016 01:18 לינק ישיר 

בונדמן כתב:

האבא הצליח להמריד את רוב ילדיו נגד האמא, אשה כשרה ויר"ש, בטענה שהיא כזאת וכזאת, כתוצאה מכך האמא הוזהרה לא לבא לחתונה, ובמסתרים תבכה נפשה על פרי טיפוחיה שגילדה במסירות, ובשמחתו אינו יכולה להשתתף, 

... אך מה אעשה ודם אמא יהודייה אינו  הפקר !!!!

האם לא ניתן לערב את המשטרה?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-18/7/2016 01:24 לינק ישיר 

ברגע שמדובר באנשים בוגרים שעורכים ארוע פרטי מכיסם הפרטי, לא שייך משטרה, ואיזה פנים יהיה לזה שהאמא תכנס לאולם בליווי שוטרים ומאבטחים, וכבר היו דברים לעולמים, 

הבה נפעל שהאמא תופיע כאמא וכמחותנת, בכוד הראוי לאמא יהודייה שגילה את בנה על ברכי התורה והיראה,

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-18/7/2016 01:27 לינק ישיר 

מה הקשר למשטרה?

האבא מספר סיפור על האמא והאמא מכחישה (אולי "ניכרים דברי אמת", יש לשאול את אליבא הבוחן כליות ולב) והילד הבוגר מאמין לאב ומסוכסך עם אמו.
יש אלפי מקרים כאלו, אם כי לרוב זה בכיוון ההפוך.

זה עצוב מאד, אבל לצערנו אלו לא אירועים נדירים.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-18/7/2016 01:29 לינק ישיר 

לא חסרים גם מקרים של הורים המסרבים להגיע לתונת ילדיהם.
יוסי סייס התפרנס לא רע מהסיפורים האלה...

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-18/7/2016 01:50 לינק ישיר 

אדרבא
שכל חברי הפורום ידעו איך אישה נופלת קורבן לאנשי דלא מעלייא

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-18/7/2016 02:06 לינק ישיר 

פותח האשכול עושה מעשה מתועב ומסוכן. הוא הופך שמחה לאבל, לוקח סכסוך פרטי ומוציא אותו לרשות הרבים.

אפילו אם [אינני מכיר ואינני יודע] נעשה לאם עוול נורא וצערה גדול עד השמים, מי התיר להשבית את שמחת החתן והכלה בגלל זה? אין דוחים נפש מפני נפש.

בונדמן ב"חכמתו המופלגת" לא כתב שמות, אבל את תדאגו. "צדיקים" מלאכתם נעשית בידי אחרים. יבואו רשע אחד ויכתבו ראשי תבות, וחברו יפרש אותם. השלישי, יספר לנו בדיוק את כל סיפור הגירושין, והרביעי יביא צילומי פאפאראצ'י מהחתונה.

כשהם ירקדו בחתונה, פה ירקדו להם על הדם. עם קצת עזרה מ"אליבא" ומאור_עיניים [סגי-נהור] החגיגה תימשך עד תום שבעת ימי המשתה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-18/7/2016 02:07 לינק ישיר 

אני קורא להנהלה למחוק את האשכול.

בלי נדר, אחרים את הפורום עד שהאשכול הזה יימחק או יידחה מהעמודים הראשונים.
אני קורא לחברי הפורום להצהיר על הצטרפות למחאה.

תוקן על ידי אור_היום ב- 18/07/2016 02:14:01

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-18/7/2016 02:17 לינק ישיר 

אור_היום כתב:

פותח האשכול עושה מעשה מתועב ומסוכן. הוא הופך שמחה לאבל, לוקח סכסוך פרטי ומוציא אותו לרשות הרבים.

אפילו אם [אינני מכיר ואינני יודע] נעשה לאם עוול נורא וצערה גדול עד השמים, מי התיר להשבית את שמחת החתן והכלה בגלל זה?אין דוחים נפש מפני נפש.

בונדמן ב"חכמתו המופלגת" לא כתב שמות, אבל את תדאגו. "צדיקים" מלאכתם נעשית בידי אחרים. יבואו רשע אחד ויכתבו ראשי תבות, וחברו יפרש אותם. השלישי, יספר לנו בדיוק את כל סיפור הגירושין, והרביעי יביא צילומי פאפאראצ'י מהחתונה.

כשהם ירקדו בחתונה, פה ירקדו להם על הדם.עם קצת עזרה מ"אליבא" ומאור_עיניים [סגי-נהור] החגיגה תימשך עד תום שבעת ימי המשתה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-18/7/2016 08:33 לינק ישיר 

אור_היום כתב:

אני קורא להנהלה למחוק את האשכול.

בלי נדר, אחרים את הפורום עד שהאשכול הזה יימחק או יידחה מהעמודים הראשונים.
אני קורא לחברי הפורום להצהיר על הצטרפות למחאה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-18/7/2016 11:11 לינק ישיר 

החתן עצמו כתב לאמא כמה הוא רוצה אותה בחתונתו ואינו מסוגל ללחום נגד המערכת, אין שפיכות דם גדולה מזו של האמא.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-18/7/2016 11:20 לינק ישיר 

אכן אשכול ראוי למחיקה !.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-18/7/2016 12:44 לינק ישיר 

תכניסו משהו נגד חב"ד ואז האשכול ימחק

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-18/7/2016 15:10 לינק ישיר 

יש עדויות ברורות כנגד האמא, ואם זה נכון, גם נשים חילוניות לא מתנהגות כך, האב לא רוצה את תקדים וינשטיין, שהאם הצליחה לגרור אתה בת ונכד, לכן הוא ניתק את הילדים מהאמא, מה כאן לא בסדר ? .

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-18/7/2016 15:13 לינק ישיר 

אני מבין שהוא מעדיף את תקדים ויינשטיין של ספר שיקבור את כל המשפחה מבושה...

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > היום תשמע שועתינו !
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 3 לדף הבא סך הכל 3 דפים.