בית פורומים בחדרי חרדים

טראמפ לבית הלבן! סיקור בחירות אובייקטיבי

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-25/7/2016 19:52 לינק ישיר 
טראמפ לבית הלבן! סיקור בחירות אובייקטיבי

הימים האחרונים, הלא הם הימים הראשונים למערכת הבחירות הרשמית, נראים כמו תחילת הניצחון של טראמפ. הכל מתנהל לפי הספר. קמפיין כושל, הכי כושל שאפשר. אשה עם מבטא סלאבי מקריאה נאומים מועתקים ממישל אובמה, נאום סבוטז' של טד קרוז, הכל הולך הפוך. רק אלמנט אחד מצליח. רעש אינסופי. פרובוקציות, התגרות בכל המוסכמות הפוליטיות, הפרת כל חוק פוליטיקלי קורקט אפשרי, ומעל הכל הטלת רפש בהילארי ללא הרף. טראמפ מקפיד לצייץ לפחות פעם בשעה את הכינוי "הילארי המושחתת".
בהטלת רפש, אין על טראמפ. האיש שמצא את נקודות התורפה הכי כואבות של מתחריו בפריימריס, מצא את הנקודה הרגישה ביותר של הילארי. אתמול התפטרה בכירה במפלגה הדמוקרטית אחרי שהתברר שמעלה בתפקידה וסייעה בהטית הבחירות המקדימות נגד ברני סאנדרס. היום היא קיבלה תפקיד בקמפיין של קלינטון. לא איש כטראמפ יפספס:

מסתבר שהרפש דבק היטב במטרה, והחזאי נייט סילבר, שנתן לטראמפ 25 אחוז להתיישב בבית הלבן, כבר משנה את טעמו ומנפיק את התמונה הבאה:

גם סקר CNN תומך בעליה עצומה של טראמפ לאחר הועידה המטורפת: 48 מול 45 בהתמודדות ראש בראש.
כרגע, טראמפ על הסוס, קשה לראות איך הוא יורד ממנו. עד כה, ככל שהקמפיין שלו נכשל יותר, כך הוא נוסק בסקרים. המשימה של הילארי המושחתת נראית קשה יותר מתמיד.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/7/2016 20:00 לינק ישיר 

אביע בזאת תודה אישית עבור כל המשך האשכול שאני צופה שיהיה מרתק!
ואוסיף בקשה, שמי שאינו באמת מבין בזה, שלא יפריע!

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/7/2016 20:00 לינק ישיר 

כותרת אוקסימורונית למהדרין.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/7/2016 20:39 לינק ישיר 

לא מדוייק, הנאום של טראמפ הצליח מעל למשוער וקרוז יצא מטופש לכל הדעות, אגב, בדקתי עכשיו באתר של סילבר והוא נותן לטראמפ 46.5 מול 53.5 לקלינטון.
הויקיליקס הזיק מאד לקלינטון והסרט Clinton cash עשה בהם שמות.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/7/2016 21:23 לינק ישיר 

לייק על הכותרת

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/7/2016 21:48 לינק ישיר 

מי שמבין איך מתנהלת שיטת הבחירה בארה"ב מבין שאין לטראמפ סיכוי.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/7/2016 22:36 לינק ישיר 

אינני יודע מי ינצח בנובמבר. אני יודע לעומת זאת שהסקרים נוטים לפספס בסמיכות זמן לועידות של הרפובליקאים והדמוקרטים, ושכדאי להתאזר בסבלנות לפני שמשקיעים בהם ציפיות. אם לאחד המועמדים יהיה יתרון יציב של 6-8 אחוזים באוכלוסיה הכללית באמע ספטמבר יהיה זה מדד אמין יותר. ללא יתרון כזה, יש לנתח בזהירות מדינה אחרי מדינה ולחשב את מספרם של האלקטורים. למרות הצהרות הרהב של טראמפ ותומכיו בשעות האחרונות, דרכם לניצחון עדיין (מאוד) רחוקה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/7/2016 22:54 לינק ישיר 

צודק עיבל. זה צפוי שאחרי הועידה הדמוקרטית קלינטון שוב תעלה בסקרים השאלה באמת חודש אחרי כן מה תהיה המגמה. גם עלייתו של טראמפ אחרי הועידה היה צפוי אין בזה חדשות.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/7/2016 23:54 לינק ישיר 

פינטשיב כתב:

לא מדוייק, הנאום של טראמפ הצליח מעל למשוער וקרוז יצא מטופש לכל הדעות, אגב, בדקתי עכשיו באתר של סילבר והוא נותן לטראמפ 46.5 מול 53.5 לקלינטון.
הויקיליקס הזיק מאד לקלינטון והסרט Clinton cash עשה בהם שמות.

מה שראית זה הצפי לנובמבר שמקזז את השפעות הועידה. אני (וכל העולם) התרגשתי מה"תחזית לעכשיו" או כמו שקוראים לזה בעברית "אילו נערכו הבחירות היום", שבה הוא צופה סיכוי של 15 אחוז יותר לניצחון של טראמפ.
יש קפיצה חזקה שנובעת מהועידה, וצפויה להתאזן, אבל אם חוזרים כמה חודשים אחורה, הקפיצה הזו היתה אמורה לצמצם את הפיגור של טראמפ מ18 ל 13 ולא להביא אותו לשוויון (CBS) או ליתרון גדול (CNN).

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-26/7/2016 00:12 לינק ישיר 

תודה, חבוט רמי. אלו הבחירות שקובעות לנו יותר מאשר הבחירות כאן, ואנחנו אפילו לא יכולים להשתתף בהן. 

כמה הסיפור על הטיית הבחירות המקדימות גדול? מספיק כדי שמצביעים דמוקרטיים שתמכו בסאנדרס יישארו בבית ולא יצביעו לקלינטון? 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-26/7/2016 00:28 לינק ישיר 

צריך להסתובב ברחבי ארה"ב ולשוחח עם התושבים שם, כדי לחוש ולראות עד כמה עצום הסחף לכיוון טראמפ.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-26/7/2016 05:15 לינק ישיר 

יש עוד זמן עד הבחירות ובנסיון מראה שככל שתתן לטראמפ יותר זמן הוא יעשה יותר טעויות, מה שאין כן אצל הילארי והמכונה המשומנת היטב שלה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-26/7/2016 08:22 לינק ישיר 

חבוט רמי, אתה צודק אבל כנראה שקלינטון לא תקבלי דחיפה מהוועידה ואולי הפוך בגלל הויקיליקס שזה מעצבן תומכי סנדרס במיוחד.

אגב, מייסד הויקיליקס הבטיח עוד חומר ולדבריו אין מנוס מכתב אישום נגדה, נחיה ונראה.

ממולץ מאד הדוקומנטרי על הזוג קלינטון Clinton cash.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-26/7/2016 17:24 לינק ישיר 

ציינגאלע כתב:

יש עוד זמן עד הבחירות ובנסיון מראה שככל שתתן לטראמפ יותר זמן הוא יעשה יותר טעויות, מה שאין כן אצל הילארי והמכונה המשומנת היטב שלה.

הענין עם טראמפ, שהוא מרויח מהטעויות של עצמו. או לפחות ממה שנחשב טעות בעולם הפוליטי המסורתי. במהלך הפריימריס הוא חיקה עיתונאי נכה, מעשה שאמור לחסל כל פוליטיקאי שלא קוראים לו טראמפ. נראה לי שהוא יכול להציע להכניס לחוקה האמריקאית את התקונעס וזה לא יפגע בו.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-27/7/2016 00:27 לינק ישיר 
השמאל האמריקאי מנותק מתמיד

שישים ואחד נאומים הושמעו היום בועידה הדמוקרטית, באף אחד מהם לא הוזכרה המילה טרור. גם דאעש לא זכה לאיזכור. טראמפ ופנס תקפו את השכחה הזאת. טראמפ בדרכו האלגנטית, המעודנת והמרומזת הוסיף שהם לא מזכירים את דאעש בגלל שהם שותפים להקמתו, בהפגנות החולשה הרבות של הממשל הנוכחי. גם מרקו רוביו השתאה נוכח התלישות השמאלנית:

נשלח מהאנדרואיד שלי

תוקן על ידי חבוט_רמי ב- 27/07/2016 00:27:34

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-27/7/2016 00:41 לינק ישיר 

והערב זה גם בסקר של רויטרס.
טראמפ מוביל ב2%

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > טראמפ לבית הלבן! סיקור בחירות אובייקטיבי
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 3 ... 56 57 58 לדף הבא סך הכל 58 דפים.