בית פורומים בחדרי חרדים

פדופיל מורשע אמריקאי תושב הר נוף תובע רבנים שמזהירים מפניו

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-3/8/2016 08:46 לינק ישיר 
פדופיל מורשע אמריקאי תושב הר נוף תובע רבנים שמזהירים מפניו

דופיל דרש: צו הרחקה לרב שהזהיר ממנו  

 
  http://m.ynet.co.il/Articles/4836595

לאחר שניהל נגדו מלחמת חורמה - הפדופיל משיב מלחמה נגד הרב: יונה (ג'ייסון) וינברג, פדופיל מורשע, דרש מבית משפט השלום בירושלים להוציא צו הרחקה נגד רב אמריקני שהזהיר את השכנים מפניו, וכאילו לא די בכך – גם דרש את ביטולה של הרצאתו של הרב בנושא מוגנות מינית.

בית המשפט דחה היום (ג') את הבקשה, אך אסר על הרב יעקב הורביץ להזכיר את שמו של הפדופיל במהלך ההרצאה. "מדובר בהליך הזוי", אמר עו"ד יצחק בם, המייצג את הרב הורביץ. "פדופיל שמתגורר בקהילת הר נוף מבקש למנוע הרצאה על פדופיליה - דווקא במקום שיש בו סיכון גבוה".

הרב יעקב הורוביץ העומד בראש ישיבת "דרכי נועם" שבניו-יורק, מוכר כפעיל נגד ניצול מיני של ילדים בחברה החרדית. לפני כשנתיים, כאשר שמע שוינברג עלה לארץ והתיישב בשכונת הר נוף בירושלים, הוא הזהיר אנשי הקהילה מפניו.

"אני חף מפשע"

וינברג (37), עובד סוציאלי במקצועו שעבד כמורה לבר מצווה, הורשע במהלך שנת 2009 בעבירות של ניצול מיני של שניים מתלמידיו, בני 13 - ונידון ל-13 חודשי מאסר. תמונתו ושמו מפורסמים ברשימת עברייני המין של הרשויות בארצות הברית, והוא הוגדר כבעל מסוכנות לציבור בדרגה 3 - הגבוהה ביותר, ומשמעותה שקיימת סבירות גבוהה ביותר שהוא יחזור על מעשיו, וכי קיים סיכון לציבור.

לאחר שהרב הורביץ צייץ נגדו בטוויטר, הגיש וינברג תביעת לשון הרע נגדו על סך 200 אלף שקלים, בגין הנזקים לכאורה שנגרמו לו ולמשפחתו. "הפרסומים הגיעו לשכניו של התובע, והוא עבר ועובר ימים לא קלים", נכתב בכתב התביעה, שהוגש על ידי עו"ד איתן להמן. "הוא זומן לשיחות בירור, כולל בבתי הספר שבהם לומדים ילדיו, ומאז הוא נמצא תחת מעקבים והטרדות. אין לדעת כיצד ישפיעו עוד פרסומים שקריים ומשמיצים אלה אודותיו".

השבוע הסלים המאבק של וינברג ברב הורביץ, כאשר ביקש לאסור עליו לקיים הרצאה במתנ"ס בשכונת הר נוף, בגלל שלטענתו הרב הורביץ רודף אותו ואת משפחתו. וינברג טען היום כי הוא אינו פדופיל, למרות שהורשע וישב בכלא האמריקני.

"אני חף מפשע", אמר ל-ynet. "שילמתי את חובי ושיניחו לי. יש אנשים שמסיתים נגדי. אנשים רוצים לפגוע בי, שיניחו לי". עורך דינו, ליאור גדעון, מסר כי "מדובר באדם שפועל נגדו שנתיים תמימות, מפרסם דברים קשים באינטרנט שגוררים תגובות קשות של אנשים פנאטים. אי אפשר לנהל נגד אדם שביצע עברות לכל היותר נגד שני ילדים בארצות הברית, מסע ציד".

הרב הורביץ, מצדו, טוען כי דבריו של וינברג מעידים על המסוכנות שלו: "גם היום הוא טוען שהוא לא פדופיל, ודווקא בגלל זה נשקפת ממנו סכנה גדולה".
דווח על תוכן פוגעני

מחובר
נשלח ב-3/8/2016 08:49 לינק ישיר 

והכי קטע, הרי העיתונות מאשימים תמיד את החרדים שהם מסתירים הכל מתחת לשטיח והנה כאן מישהו רב קהילה שמנסה להגן על החברה ודווקא בית המשפט סותם לו את הפה.דדווח על תוכן פוגעני

מחובר
נשלח ב-3/8/2016 09:06 לינק ישיר 

"אי אפשר לנהל נגד אדם שביצע עברות לכל היותר נגד שני ילדים בארצות הברית, מסע ציד".
לכל היותר? שני ילדים ? - זה אמיתי התגובה הזו של עורך הדין ???
אדוני זה שני ילדים יותר מדי !!!
גם אם הם היו בניך היית אומר זה רק 2 ילדים ?


נשלח מהאנדרואיד שלי
דדווח על תוכן פוגעני

מנותק
נשלח ב-3/8/2016 09:33 לינק ישיר 

כדי להבין מה מרתיע אנשים שפויים מפניה לרשויות הרי דוגמה .
נערה מכוכב יעקב התלוננה על כאבי אוזניים, ונשלחה לרופא המשפחה .
הרופא המסור בדק אותה במקומות מענינים ביותר לבדיקת אוזניים .חקירת המשטרה הניבה כתב אישום . השופט הנכבד קיבל את מהימנות דברי הנערה, אך למרות הדברים ההחלטיים, החליט לזכות את הרופא הנכבד מחמת הספק יען : לא נראה שאדם מכובד כמו הרופא יסכן את מעמדו בעשיית דברים שכאלו .
סוף דבר הרופא זוכה, וממשיך לעבוד כרגיל, הנערה שעברה לאחר מעשי הרופא את הסבל של החקירה והמשפט, יכולה להמשיך לסבול .הרופא ברוב חוצפתו, ביקש את תיקי הטיפול הנפשי של הנערה ( סורב ) איים על אלו שמזכירים את הסיפור בתביעת דיבה וממשיך לטפל באנשים במקומו .
בהחלט שאפו לסובלנותם והכלתם של תושבי כוכב יעקב המוכנים להכיל יצירה כזאת .

תוקן על ידי אליהו1000 ב- 03/08/2016 09:33:10
דדווח על תוכן פוגעני

מחובר
נשלח ב-3/8/2016 09:37 לינק ישיר 

להלן פסק הדין של השופט הנכבד מר צמח :טוב לאחר מחשבה,מסתפק בקישור לפסק הדין .
מעונין לחסוך מקהל הקוראים חשיפה לתאורים הנלבבים של פסק הדין להלן הקישור : 
הכרעת הדין שוכנת בכתובת http://www.haaretz.co.il/st/inter/Hheb/images/hachra...דדווח על תוכן פוגעני

מחובר
נשלח ב-3/8/2016 09:39 לינק ישיר 

בהחלט כדאי למקלב ושות' לחתור להישפט אצל מר צמח, יש סיכוי שהרי לא סביר שאדם במעמדו יעשה מעשים כאלו .דדווח על תוכן פוגעני

מחובר
נשלח ב-3/8/2016 09:42 לינק ישיר 

גול עצמי עוצמתי בתביעה ובפרסום הכתבהדדווח על תוכן פוגעני

מחובר
   
בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > פדופיל מורשע אמריקאי תושב הר נוף תובע רבנים שמזהירים מפניו
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר