בית פורומים בחדרי חרדים

מזעזע! עיריית בני ברק בראשות הפריץ הנודע עצרה בבריונות את שיירת האוטובוסים לעצרת באלעד

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-29/8/2016 16:13 לינק ישיר 
מזעזע! עיריית בני ברק בראשות הפריץ הנודע עצרה בבריונות את שיירת האוטובוסים לעצרת באלעד

זעזוע בבני ברק מהעצירה הלא חוקית של האוטובוסים שנסעו למעמד המחאה כנגד הפירצה החמורה של ישראל פרוש

ישראל גרין / לפני דקה אחת
בעקבות ההתנכלות השערוריתית של עיריית בני ברק לאוטובוסים שהיו אמורים לצאת לעיר אלעד, דבר שלא צריך לומר שהינו עבירה פלילת, הודיעו העסקנים המסורים כי ינקטו צעדים משפטיים נגד ראש העיריה, כך שבקרוב נתבשר שוב על כך שבית המשפט חייב את ראש העיריה על מעלליו. כמו"כ בנוסף נשקלים צעדי מחאה מול ראש העיר הכושל של בני ברק וצוות עזריו שלקחו צעד ועשו מעשה חריג של עצירת אוטבסים ללא כל הצדקה בנוסף העסקנים מוסיפים כי העיר בני ברק תזכור את צעדו של ראש העיר וכי הבחירות קרבות ובאות ואז כבר ישקלו בצעדים הרלונטיים כיצד לפעול כנגד מי שרודף בצורה כה גסה נגד ציבור ענק המבקש בס"ה למחות נגד פרצה נוראית זו

תוקן על ידי ערלכער_ייד ב- 29/08/2016 16:16:11

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-29/8/2016 16:16 לינק ישיר 

דרישה חד משמעית מזייברט!

ארגן בב"ב כנס משטרתי כדי שנוכל להנות גם אנחנו מהפגנות חיות נגד השוטרים העכו"מים הציוניים!

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-29/8/2016 16:27 לינק ישיר 

מוזר, מה האינטרס של זייברט לעזור לפרוש?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-29/8/2016 17:09 לינק ישיר 

הודעה עציצית קלאסית, המורכבת מהשעטנז המוכר של ציונות כוחנית, קנאות כלכלית, ועקמומיות מחבלית.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-29/8/2016 18:13 לינק ישיר 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-29/8/2016 18:24 לינק ישיר 

מלכתדיגער כתב:

פשוט מאוד
היה אוטובוס מסכן שהיה בדרך להפגנה
הוא נתקע בפקק, והגיעה משטרה לכוון את התנועה
וערלכער הזניק אשכול.....

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-29/8/2016 18:48 לינק ישיר 

לא זכיתי להבין את תגובת השעטנז/הצ'ולנט

אשקול כתב:
הודעה עציצית קלאסית, המורכבת מהשעטנז המוכר של ציונות כוחנית, קנאות כלכלית, ועקמומיות מחבלית.

תוקן על ידי נאשער ב- 29/08/2016 18:48:19

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-29/8/2016 18:54 לינק ישיר 

לאחר פניית סגר"ע ב"ב מנחם שפירא לממ"ר שרון תת ניצב שמעון לביא, שוחררו כעת כל האוטובוסים שהמשטרה עיכבה לחקירה בכניסות וביציאות לאלעד בהם חפים מפשע.

תוקן על ידי משחרר ב- 29/08/2016 18:57:15

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-29/8/2016 21:59 לינק ישיר 

היום השחור הזה יכנס בדפי ההיסטוריה כיום מכריע ביהדות החרדית, יום פרישת אגו"י ודגה"ת יחד עם סיעת שלומי אמונים הידועה לשמצה מהיהדות החרדית הנאמנה לה' ולתורתו

הבדלו מתוך העדה הרעה הזאת פן תספו בכל חטאתם

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-29/8/2016 22:00 לינק ישיר 

רק היום הם פרשו? אני בהלם!

זה אומר שסתם הפגנתם נגד מאיר פרוש?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-29/8/2016 22:08 לינק ישיר 

הפוקר בן פוקר הולך בדרכי אביו הרשע, כאשר כמו אביו שהפקיד חינוכם של ילדי ישראל בידיהם של עוקרי התורה ממשרד החינוך והשמד, כך גם הוא משתף פעולה בהרעלת לבות צעירי בני ישראל בהטמעתם בתרבות הישראלית המושחתת

מאיר פרוש ובנו ישראל - על עמוד הקלון !!!

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-29/8/2016 22:09 לינק ישיר 

תמשיך, זה טוב.
כל תקיפת ציבור חרדי נוסף, מעניקה עוד מסמר לארון הקבורה שלכם.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-29/8/2016 22:52 לינק ישיר 

ערלכער_ייד כתב:
בנוסף העסקנים מוסיפים כי העיר בני ברק תזכור את צעדו של ראש העיר וכי הבחירות קרבות ובאות ואז כבר ישקלו בצעדים הרלונטיים כיצד לפעול כנגד מי שרודף בצורה כה גסה נגד ציבור ענק המבקש בס"ה למחות נגד פרצה נוראית זו

תוקן על ידי ערלכער_ייד ב- 29/08/2016 16:16:11

סגרתם דיל נוסף עם הנציג העציצי בליכוד בב"ב?

http://rotter.name/kolot/prime/42679.php

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-30/8/2016 00:02 לינק ישיר 

מה כואב לאבא שלך שבאת להפגין,יש פארק בעיר, מי שרוצה הולך, מי שלא רוצה לא הולך, מה אתה דוחף את האף שלך להפגין,
גילוי נאות, בתיכנון שלי היה לא ללכת בכלל, ורק בגלל ההפגנה שלכם הלכתי , עם כל המשפחה,

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-30/8/2016 00:38 לינק ישיר 

פסתםנחמד כתב:
מה כואב לאבא שלך שבאת להפגין,יש פארק בעיר, מי שרוצה הולך, מי שלא רוצה לא הולך, מה אתה דוחף את האף שלך להפגין,
גילוי נאות, בתיכנון שלי היה לא ללכת בכלל, ורק בגלל ההפגנה שלכם הלכתי , עם כל המשפחה,

נשלח מהאנדרואיד שלי

לא עליכם איכפת לי אלא על ילדיכם האומללים שהוריהם מעבירים את זרעם למולך 

תוקן על ידי ערלכער_ייד ב- 30/08/2016 00:39:10

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-30/8/2016 08:16 לינק ישיר 

משפט כל כך מופרך.
אינך יכול לכתוב ילדיכם - שהוריהם מעבירים. היה עליך לכתוב שאתם מעבירים.

אבל אני סבור שזה עדיף בהרבה על פני החיסונים שאתה היית נוהג לתת לילדים שלך, בדמות תמונות פריצות כדי לחסן את נפשם האומללה.
פורום: בחדרי חרדים - אביר ההשקפה נחשף במערומיו – בחדרי חרדים

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > מזעזע! עיריית בני ברק בראשות הפריץ הנודע עצרה בבריונות את שיירת האוטובוסים לעצרת באלעד
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר