בית פורומים בחדרי חרדים

אברך נעצר כשהציץ במקוה נשים

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-1/9/2016 18:41 לינק ישיר 
אברך נעצר כשהציץ במקוה נשים

"אסור לשתוק ולטייח את התופעה הזו"

לאחר חודשים בהן התלוננו הרוחצות במקווה בבני ברק על מציצנים, נתפס ונעצר אתמול בשעות הערב אברך צעיר בשעת מעשה. בינתיים - הלוכד נתון ללחצים ולאיומים כבדים מטעם הבכירים בקהילה

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/9/2016 18:42 לינק ישיר 

יותר ויותר נשים חרדיות בבני ברק החלו להתלונן בחודשים האחרונים על צעירים אברכים שמציצים להן מבעד לפתחי האוורור במקווה בזמן שהן רוחצות בו. גם כאשר נחסם שדה הראייה על ידי פעילים חרדים, באמצעות קרשים וחתיכות פלסטיק, אברך חרדי בשנות העשרים לחייו המשיך לנסות ולהציץ לאותן נשים. "היו מקרים שנשים לא רצו להגיע לטבול במקווה בגלל התופעה הזו", מספרת אחת הרוחצות, "הבלניות לא היו מוכנות לטבול להיכנס פנימה ולהפעיל את המקוואות".

"החלטתי שאסור לשתוק ולטייח את התופעה הזו והתחלתי לעקוב אחר חשודים פוטנציאליים", סיפר אהרל'ה יקטר, תושב העיר שהחליט לפעול כנגד התופעה. "אתמול בלילה דיווחה לי אישה חרדית על אברך שמציץ לנשים", כשהגיע למקום, מצא אותו מציץ דרך פתחי האוורור: "באתי אליו מאחור, נתתי לו סטירה חזקה", שחזר יקטר. "שאלתי אותו איך הוא לא מתבייש?", כשניסה המציצן לברוח, הוא נתפס על ידי שלושה צעירים שהיו במקום ועצרו אותו עד להגעת כוחות המשטרה. 

החשוד הועבר לטיפול שוטרי מרחב דן, אך החל מאתמול בערב, יקטר מקבל עשרות טלפונים מגורמים בכירים בקהילה החרדית בבני ברק שמפעילים עליו לחצים ואיומים על מנת שיבטל את עדותו במשטרה. "החלטתי שאסור יותר לשתוק לאנשים האלה. צריך לעצור אותם ולדאוג שימצו איתם את הדין", הלחץ לביטול התלונה הוא לא מקרי, שכן האברך החשוד משתייך למשפחה מכובדת וידועה בעיר. 

למרבה הצער, המלחמה של יקטר בתופעת ההשתקה בחברה החרדית, עלולה לעלות לו בחרם ונידוי, "אני לוקח בחשבון את העובדה שינסו להחרים ולנדות אותי, אבל המצפון שלי נקי. אני לא מוכן להשתיק מקרים כאלה", מסביר. "אני לא אכנע ללחץ שלהם, ככל שהם מפעילים אותו יותר – זו ההוכחה שאני צודק בדרכי".

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/9/2016 18:43 לינק ישיר 

גם בתקשורת החרדית החליטו להתייחס למקרה, הכתב החרדי ישראל כהן מ"כיכר השבת" מסביר שהמגזר החרדי דווקא מפתח מודעות לנושא. "בכל חברה או מגזר יש אנשים בעייתיים, אין ספק שבשנים האחרונות המודעות לטפל בתופעות האלו עלתה מאוד", מוסיף כהן, "כבר לא מטאטאים מתחת לשטיח כמו בעבר, אלא פועלים לטפל בנושא מול המשטרה ורשויות החוק בשיתוף פעולה עם הרבנים  ועם העסקנים. בסרטון נראה אדם חולה ואני מקווה שיטפלו בו כמו שראוי במסגרת החוק".

ממשטרת ישראל נמסר בתגובה: "החשוד נעצר, נחקר ושוחרר בערבות כעבור כמה שעות. בחקירתו הוא הודה שהציץ לנשים ושזה מקרה חד פעמי והבטיח לא לחזור על מעשיו. נגד החשוד נאסר להתקרב למקוואות. במידה ויתקרב, הוא ייעצר ממצאי החקירה יועברו לפרקליטות מחוז תל אביב וזו תחליט האם להגיד נגדו כתב אישום".

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/9/2016 18:48 לינק ישיר 

בס"ד

אצלנו בישיבה היה מישהו שאמרו עליו שהוא מציץ בשירותים מכיוון שהוא רוצה לגלות למשגיח מי משז"ל...

קראנו לו "המציץ מן החרכים".

תוקן על ידי מקביסט ב- 01/09/2016 18:48:19

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/9/2016 19:00 לינק ישיר 

עכשיו אני מבין למה אסרו אייפון כדי שאותו אברך לא יוכל גם לצלם בנוסף...

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/9/2016 20:12 לינק ישיר 

באמריקה לפני שנתיים נעצר רב של  קהילה מאד חשובה בוואשינגטון ששם מצלמות במקווה וקיבל 6 שנים בכלא.

ליצני הדור אמרו שמאז יש שלט במקוואות נשים,

"לא תחת פיקוח רבני"...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/9/2016 20:48 לינק ישיר 

ברכת_החמה כתב:

עכשיו אני מבין למה אסרו אייפון כדי שאותו אברך לא יוכל גם לצלם בנוסף...

הפוך גוטע. הפוך
אם לא היו אוסרים עליו את האיי פון יתכן ולא היה צריך למעשים שכאלו .....

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/9/2016 21:11 לינק ישיר 

היכונו היכונו לאשכול הבא - אברך מפלג X נתפס ... זה התוצאה של הפשרנות\הקצנה כמו הרב שלו שאינו רב וכמו כל ליצני החצר שאומרים לרב מה להגיד וכו' וכו'.....

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/9/2016 21:11 לינק ישיר 

העסקנים לא מבינים זאת.
אי נמי כאן זה אחד מ - 10,000 עם איפון זה אחד מ - 10.
ואלו החלופות שעמדו לפניהם.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/9/2016 21:46 לינק ישיר 

לא עכברא גנב אלא חורא גנב, לפי הסרטון שפורסם תקופה ארוכה יש שמועות שיש בעיה עם סוטה שמציץ וכו' לא יכלו לדאוג לסתום את הפירצה? ועוד בעיר התורה והחסידות?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/9/2016 22:22 לינק ישיר 

למה רק 'אברך'?
אם חלילה הוא היה נפטר הוא לא היה מקבל 'הרב הגאון'?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/9/2016 22:47 לינק ישיר 

האבסורד שבחוק החילוני זה לא נחשב לעבירה וספק אם ישפט

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/9/2016 22:48 לינק ישיר 

יש משהו בחוק על הטרדה אבל לא משהו רציני.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/9/2016 23:44 לינק ישיר 

מעמיק
אין לחצים מטעם "בכירים במגזר החרדי", ה"בכירים" האלו, הם בכירים בדמיון שלך
לא כל פישר קטן עם פה גדול שבא לומר משהו נהפך להיות "בכיר" בקהילה
ותכלית, כולם שמחים בעיקרון שהמצב הפך להיות מלשינון

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/9/2016 23:56 לינק ישיר 

היקטר הזה בהמה לא פחות מהמציץ.מאיפה ההיתר להפיץ בתפוצת נאטו טץאת הסרטון??
שילך עם זה למשטרה.מה הקטע לפרסם ולבייש גם את המשפחה מסביב??

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/9/2016 00:02 לינק ישיר 

פינטשיב כתב:
באמריקה לפני שנתיים נעצר רב של  קהילה מאד חשובה בוואשינגטון ששם מצלמות במקווה וקיבל 6 שנים בכלא.

ליצני הדור אמרו שמאז יש שלט במקוואות נשים,

"לא תחת פיקוח רבני"...

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > אברך נעצר כשהציץ במקוה נשים
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 3 ... 8 9 10 לדף הבא סך הכל 10 דפים.