בית פורומים בחדרי חרדים

הדלים עומדים להרוס את מפעל החסד והישועות החרדי הגדול ביותר

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-4/9/2016 11:01 לינק ישיר 
הדלים עומדים להרוס את מפעל החסד והישועות החרדי הגדול ביותר

עלילת דם שפלה שהוכנה ע"י הציבור הדל"י כנגד מפעל החסד והישועות הגדול ביותר נמצאת להכרעה על שולחנו של שופט ד"ל מהתנחלות . 
עלילת הדם טוענת על גוף הצדקה החסד והישועות הגדול ביותר בציבור החרדי אשר כל גדו"י סמכו ידיהם עליו ומעתירים בעיתות רצון ובמקומות המסוגלים על התורמים . 

כאילו גוף זה מתנהל חלילה ללא פיקוח , מעביר עשרות מליונים לחברה מסחרית בתחום המזון , זרק רק קומץ למטרות רפואיות בעקבות ביקורת ציבורית , שיחד עיתונאים בתקשורת הכללית , שילם מאות אלפי שקלים לעיתונאים חרדים כתמיכה לנזקקים ועוד ועוד .
הטענה המרושעת והכוזבת טוענת שלמעלה חוץ מחסות הרבנים המניבה תרומות מסדרי הגודל הגדולים במדינת ישראל אין לארגון זה שום תועלת לציבור ולכן דינו להסגר . 
יד מרושעת הניחה את עלילת הדם הזו על שולנו של שופט דלי מתנחל אשר שנאתו לחרדים ברורה . 

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/9/2016 11:08 לינק ישיר 

בס"ד

פייביש. הכדור שהיית צריך לקחת ב8, מה איתו, כבר 11 ומתחיל להיות קצת קריז...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/9/2016 11:11 לינק ישיר 

איזה ארגון?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/9/2016 11:18 לינק ישיר 

על מה מדובר?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/9/2016 18:16 לינק ישיר 

על איזה ארגון מדובר ? ועד הגנבים ? קופת השרצים ? ועד הגנבים העולמי ?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/9/2016 20:02 לינק ישיר 

מקביסט... חזק!

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/9/2016 20:11 לינק ישיר 

יבי כתב:
מקביסט... חזק!

בס"ד

שלא תבין אותי לא נכון. לא התכוונתי לפגוע. אבל מה שכתב ובצורה שכתב מראה על סכיזופרניה [מחלת הרדיפה].

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/9/2016 21:14 לינק ישיר 

מקביבסט שתבין בחוליים תבין בכדורים ...  סכיזופרניה זהו חולי נורא ואיום שמשמעו קריסת האישיות לחלקיה . פרנויה היא תסביך רדיפה שמכיל בדרך כלל  דברים שבעיני בשר קשה לראות . עלילת הדם הזו נגד עמותת החסד והישועות קיימת גם קיימת ונמצאת על שולחנו של שופט דל ומתנחל . ולצערי אני לא בודה דברים מהלב . חכו ותראו . טובי העסקנים מפעילים לחצים אדירים על א. שקד שרשם העמותות נמצא בסמכותה שימשוך בכלל את הבקשה מבית המשפט . 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/9/2016 21:15 לינק ישיר 

איזה עמותה?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/9/2016 06:28 לינק ישיר 

להערכתי חלק ממפעלי הישועות והברכות הינם צינור להלבנת כספים והון וכן  להעשיר את מנהלי העמותות
אני יודע לכאורה על מפעל אחד שברגע ואתה מקבל תמיכה כספית חלק מהכסף אתה מעביר בחזרה למנהל 
העמותה לכיסו הפרטי לכאורה...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/9/2016 06:51 לינק ישיר 

קשור לכותרת שראיתי אתמול על שניים שנעצרו בגין "מכירת" שירותי רופאים בהדסה?

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/9/2016 07:01 לינק ישיר 

אך טוב ממש אין קשר הכותרות הם על שני מעכרים בהקף של עשרות אלפי שקלים העמותה נושא האשכול היא בהקף של עשרות מליונים.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/9/2016 08:59 לינק ישיר 

פייביש התחיל ב"הדלים עומדים להרוס" ובסוף מתברר מה העלילה השפלה שפייביש מכין לנו.

מדובר בעמותה חרדית מפוקפקת למדי, שכולנו יודעים שפרסומות צבעוניות על רבנים המעתירים בעדה (לכאורה) אינה מכשירה את פעולותיה. ועמותה זו עומדת לדין משפטי מול שופט שכנראה גר בהתנחלות וראשו עטור בכיפה סרוגה (מי זה? מינץ? סולברג?).

אז מה הקשר ב"הדלים עומדים להרוס"? אני ד"ל גאה גם כן. אני הורס למישהו?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/9/2016 09:56 לינק ישיר 

מאירקה הכל טוב ויפה אבל לאורך כל השרשרת כל המתנכלים לעמותת הקודש חבשו לראשם כיפה סרוחה . החל מפקידי רשם העמותות . המפרק ( אשר ברוב חכמה העמותה הצליחה לעשות לו בית ספר ולהציל את רוב נכסיה ואת שמה הטוב ) ואף השופט . אין כאן מקריות אלא מסע מכוון . 
יתירה מכך הוקמה בצו רשם העמותות  הנהלה  חלופית אשר בחסדי שמיים לא הצליחה לפשוט את טלפיה על מליונים ממעות ההקדש וכולה מאויישת  בדלים אשר מעלילים עלילות דם מסמרות שער בטענה הכוזבת שראו את מסמכי העמותה למשל עם תמיכה של מאות אלפי שקלים בנזקק שהוא עיתונאי ואיש יח"צ חרדי וקרוב משפחה קרוב של עוזר בכיר לפוליטקאי חרדי ועוד כיד הדמיון הרעה עליהם . 
זהו מסע מכוון שנועד לשים יד על עשרות מליוני שקלים שגויסו בזכות תפילות גדו"י ולחלק אותו לנזקקים שלא על דעת גדו"י . 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/9/2016 20:19 לינק ישיר 

מסע מכוון של חובשי כיפה סרוחה. ברור. כמיטב המסורת האנטישמית של כל הדורות, "היהדות העולמית". 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/9/2016 22:59 לינק ישיר 

ר' מאירקה הביטוי כיפה סרוחה היה בלתי הולם ואני מתנצל בפניך אישית ובפני כל בני חוגך בפורום על השימוש בביטוי הזה . 
לגוף הדברים כל המתנכלים למפעל החסד והישועות מהשיוך המפלגתי של השרה אשר פקידיה קיבלו החלטות בעניין עבור למפרק לרוב חברי ההנהלה הזמנית ולשופט . 

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > הדלים עומדים להרוס את מפעל החסד והישועות החרדי הגדול ביותר
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 לדף הבא סך הכל 2 דפים.