בית פורומים בחדרי חרדים

פאה לחג בפחות מ100$ הקץ לחמדנות והסוף לעושק הפאניות

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-15/9/2016 17:51 לינק ישיר 
פאה לחג בפחות מ100$ הקץ לחמדנות והסוף לעושק הפאניות

כמו כולם אני עבד לפיאות של אשתי אני עובד בשביל כל פיאה כמה חודשים טובים, אחוזים רבים מהמשכורות הולך לפאנית, החצופות והחמדניות דורשות בלי להסמיק סכומים שיכול להגיע ל 17 אלף שח לפיאה, פשוט לא יאומן. ואני לא מדבר על היחס הגרוע והמתנשא שלהן. כי זה נושא נפרד.
תמיד חשבתי שהמחיר לפיאה מוגזם לכל הדיעות, אבל לא יכולתי לעשות כלום מול בקשת אישתי לפיאה חדשה לחג או לאירוע משפחתי.

עד שחבר הפנה אותי לאתרים הנ"ל בהליך פשוט וקל, בפרט לאלו המיומנים בקניות ברשת זה דבר של מה בכך, ממש פשוט וקל, בוחרים אורך בוחרים צבע בוחרים שיער שעדיף לך והזמנה יוצאת לדרך, אני הזמנתי 2 פיאות שיער טבעי במחיר של 75 $ לפיאה קצרה ו100$ לפיאה ארוכה שהגיע בדואר תוך שבועיים מיום ההזמנה,

והאמת ניתן להיאמר כי כשהזמנתי לקחת בחשבון שאולי אני יאכל אותה,  חשבתי שזה יהיה נפילה רבתי, ושאשתי לא תרצה לגעת בזה, אבל הסיכון לא היה רב, סך הכל 175 דולר אז לקחתי סיכון.

והופתעתי לטובה פלוס פלוס, הפיאה עשויה היטב תפורה כמו שצריך על הרשת שיער טבעי באיכות מצוינת, והשיער בדיוק מה שכתוב בהזמנה, 100% שיער טבעי, קיבלתי מה שהזמנתי לא עובדים עלייך כמו הפיאניות כאן בארץ, מדובר במציאה של ממש,

אשתי הלכה עם הפיאה לפיאנית שסירבה להאמין לסיפור האליאקספרס שלה, והיא נשבעה בנקיטת חפץ כי היא בטוחה שזה פיאה שהיא קנתי מפיאנית אחרת ומשום מה מסיבה כלשהי היא לא עושה את העיצוב אצלה, אבל כשאשתי הראתה לה את האתר מאיהפ שהיא רכשה היא פשטה נאלמה דום, עלות העיצוב היה 800 שח,

למען האמת אני חייב להודות שאולי השיער היה קצת דליל, אבל במחיר כזה שווה להזמין עוד פיאה ולהוסיף שיער עד שביעות רצון מלא.

קישור

קישור

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-15/9/2016 18:36 לינק ישיר 

תודה. 
בקישור הראשון זה פיאה קצרה? בתמונה זה נראה ארוך

הקישור השני לא נפתח טוב

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-15/9/2016 18:50 לינק ישיר 

איני יודע מדוע צריך להשתגע ולשלם סכומים של 17,000 ש"ח, אשתי שתחי' לובשת פאות יפיפיות, ומעולם לא נזקקתי להוציא סכום הגדול יותר מ-4000 ש"ח. ישנן פאות מצויינות של מיטב החברות במחירים דומים. אני כותב זאת, כי אני חושב שזאת הוצאת שם רע לציבור לובשות הפאות, שרובן לא משלמות מחירים בסדר גודל של 17,000 ש"ח ואף לא קרוב לכך.

לגבי הפאות המצויות בעלי אקספרס, אכן המחירים שם מפתים. ראיתי גם פאות במחירים של 10 דולר, וקראתי תגובות ברשת על כך. המסקנה מקריאת התגובות היא שזהו סוג של הימור, סביר להניח שזאת קניה מומלצת לפאה חד פעמית עבור אירוע אבל לא יותר מכך. אפשר לקרוא דיון על כך באתר פרוג, ועוד דיון על פאות זולות ומעולות, וחוויות של קניית פאה בעלי אקספרס.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-15/9/2016 19:24 לינק ישיר 

מי שקונה בעלי אקספרס בלי להבין איך קונים שם זה אכן הימור.
אבל המנוסים בודקים שהמוכר אמין ויש לו דירוג טוב, והכי חשוב לבדוק מה הדירוג של המוצר (פידבקים), וזה מה שטוב בעלי אקספרס (בשונה מאיביי) שגם על כל מוצר ניתן לתת דירוג. ולכן לפני קניה מומלץ לקנות רק מוצרים שנמכרו בכמויות גדולות ולקרוא את הסקירות של הקונים על המוצר הספיציפי. מוצר שאין עליו סקירות קונים - לא לקנות.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-15/9/2016 19:38 לינק ישיר 

חבל להתווכח על האיכות והמחיר, מאחר  שאני יודע לאחר חריש יסודי שאין להשיג פיאת קאסטם ראויה לשמה במחיר של 4000 שח, אצל המתחילות אפשר להשיג ב 8000, וזה תת רמה, ותחזרי ותבואי, ונוסיף לך ונסדר לך, וביזבוז זמן וכסף, ואצל הנחשבות זה מגיע ל 17000 אלף שח ואולי אצלהן השירות טוב יותר אבל היחס זהה, בכל אופן מחיר כזה מוגזם והזוי, אין לזה שום הצדקה שבעולם, ובדיוק בגלל זה שמחתי על האתר הזה כמוצא שלל רב, וכדאי ושווה לקחת את הסיכון כדי לקבל משהו איכותי במילימטר לא פחות מהרמה של היקרניות שבפאניות, ובמחיר מגוחך ביחס למה שהפאניות מבקשות.

ובאשר לתגובתה של אותה אחת שהשתמשה בפיאה שקנתה ב 30 שקל  וזרקה אחרי חודש, זה מאיביי והיא קנתה את זה מאיש פרטי, ובלינק לא מצוין שזה 100 אחוז טבעי, גם בתמונות אפשר להתרשם מהאיכות הירודה של הפיאה, זה פיאה לפורים, זה לא הפיאה המדוברת,  אין לי ספק שזה לא הפיאה שהבאתי, מה שכן, אני יכול להעיד כי כבר עברו חודשיים ימים מאז שהפיאה יצאה מהעיצוב הראשון והיא בשימוש בשבתות ובמספר אירועים, ועברה לפני כל אירוע חפיפה רגילה,  והיא עדיין יפיפיה ממש כמו פיאה חדשה, בפרוג היא מעלה טענות על דלילות מה שגם אני ציטטתי את אשתי ואת הפיאנית שלה, אבל לזה הבאתי פיתרון של קניית 2 פיאות ולתפור אצל תופרת מקצועית משם לפה, וגם אז אחרי תפירה ועיבוי זה עדיין נחשב כמציאה של ממש,

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-15/9/2016 19:50 לינק ישיר 

לא יודע מה קרה לקישור, מישהו "מלמעלה" טיפל בזה, לא יודע מה היה רע בלינק שלי שהיה חייב להרוס אותו.

ומה שאיןחקר מציין, הוא צודק, אני לא חשבתי שצריך להסביר כי באליאקספרס המוכרים לא יכולים לעבוד על הקונים,  ואם מישהו לא מרוצה מהמוצר הוא יכול להחזיר את זה ולקבל את מלוא הכסף חזרה, ואפשר להגיש תלונה על המוכר והוא יענש קשות עד כדי הסרת החנות שלו מהאתר. בלינק הראשון רואים במשוב כמה אנשים קנו רבים מהם מישראל המגיבים בהתלהבות.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-15/9/2016 20:18 לינק ישיר 

יש גם כן כמה חנויות אינטרנט שמוכרות רק פיאות, לא סין, ועדיין מחירים נראים הרבה הרבה יותר סבירים, מעניין לשמוע מעוד מתנסים.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-15/9/2016 20:42 לינק ישיר 

איזה אורך של פאה יש לה שהיא שילמה 17,000?

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-15/9/2016 20:49 לינק ישיר 

מדוע אין פידבקים מאף לקוח ?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-15/9/2016 20:56 לינק ישיר 
הייתי מנסה, אישתי חוששת

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-15/9/2016 21:29 לינק ישיר 

מה לגבי "כשרות השיער" ? ( עבודה זרה וכו' ) 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-15/9/2016 22:23 לינק ישיר 

הקישור השני הוא לסמארטפון לכן לא נפתח במחשב

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-15/9/2016 22:50 לינק ישיר 

יש לו משוב חיובי 96.8% !!! זה נדיר. צריך לנסות אותם.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-15/9/2016 23:02 לינק ישיר 

עמ_קנית כתבה:

אם איני טועה נפסק שאין צורך בכשרות לפיאות בעניין ע''ז.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-15/9/2016 23:20 לינק ישיר 

עמ_קנית כתב:

במחירים האלה לא שווה להם להשקיע עבודה זרה
זה רק כאן, במחירים המטורפים שמוכרים אצלנו, זו העבודה זרה

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-16/9/2016 00:14 לינק ישיר 

מי שאשתו הולכת עם כאלו פיאות כמו בקישור המצורף ראוי לו שישלם כזה קנס של 17000 ש"ח, 

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > פאה לחג בפחות מ100$ הקץ לחמדנות והסוף לעושק הפאניות
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 3 4 5 לדף הבא סך הכל 5 דפים.