בית פורומים בחדרי חרדים

המודיע וחסג גורמים -לתופעות של הדרת נשים!!!! בזיון בית המשפט !!!!

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-23/10/2016 07:49 לינק ישיר 
המודיע וחסג גורמים -לתופעות של הדרת נשים!!!! בזיון בית המשפט !!!!

אתמול בלילה חזרתי בקו 1 מהכותל ל הייתה על התחנה בשער האשפות
מודעה הדורשת והכופה את התקנות חסידות גור על ציבור הנוסעים באגד שהיא תחבורה ציבורית .
ונודע לי שעיתון המודיע ביטאונם של חסידי גור הייתה מודעה שקראה לכפות כל ציבור הנוסעים את ההסדר הנסיעה השנוי במחלוקת ואסור על פי חוק וגורם לבזיון בית המשפט.
חברת אגד דאגה לתבורה בתדירות נאותה .
הגעתי לתחנה ראשונה שהתחנה הייתה ריקה .
אבל פתאום צצה מאופל קבוצת חסידי גור שכדרכם הנלוזה שעטו באגרסיביות לכיוון האוטובוס והתישבו בספסלים בקדמת האוטובוס וכפו על ציבור הנוסעים לנסוע לפי התקנות של חסידי גור .
וזוגות שנסעו ביחד נאלצו לשבת בצידו האחורי של האוטובוס.
וגם היו בחורים שעלו אחרי הכל המקומות נתפסו וישבו בצידו האחורי של האוטובוס..ובסוף מחוסר מקום נשים מבוגרות נאלצו לעמוד בעוד חסידי גור צעירים ישבו ..
אז מה הועילו חסידי גור אם חצי אוטובוס היה מעורב .
לא יאומן איך המודיע וחסידי גור כופים את התקנות של החסידות על כל ציבור הנוסעים!!!

נשלח מהאנדרואיד שלי

תוקן על ידי שרית560 ב- 23/10/2016 07:59:35

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-23/10/2016 08:35 לינק ישיר 

יכול להיות שנח לך כשיש צפיפות באוטובוס לעמוד ליד גברים. אבל רוב הנשים היו מעדיפות במצבים כאלו שסביבם יהיו רק נשים ותפסיקי לבלבל לנו את המח עם " הדרת נשים" וביזיון בית המשפט. כבוד האשה הרבה יותר חשוב במקרה הזה

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-23/10/2016 08:38 לינק ישיר 

שרית.
הירוק שלוקחים היום זה ערבות לא משהוא אחר,התבלבלת.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-23/10/2016 08:48 לינק ישיר 

מלחמתה ההזויה למען פסבדו שויון מעבירה אותה על דעתה,
לא משנה שמבכירי הרבנים הליטאים (אם לא הבכיר שבהם) חתם על כך, פלוס כמובן מחסידויות שונות,
אבל כמה קל בדמגוגיה להלביש זאת על גור בכדיי להסיט ולהסית נגד תקנה זו שנשים רבות מברכות עליה.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-23/10/2016 08:52 לינק ישיר 

בגדול אני לא בעד ההפרדה באוטובוסים בטח לא כשיש מי שחושב להכריח אותי

אבל בזיון בית המשפט גם לא מעניין אותי

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-23/10/2016 09:01 לינק ישיר 

הסקר המטריד שהתפרסם אתמול מאשרר את התחושה הפנימית שחשות רובנו, הנשים, במרחב הציבורי. מסתבר ש-82% מהנשים בישראל חוו הטרדות מיניות. יותר ממחצית מהן חשו פחד מאלימות בעקבותיהן. לעומת זאת, מספר הגברים הבודדים שחוו הטרדה, קבלו אותה כדבר משעשע. מה שהביא אותי למספר מסקנות פשוטות:

.......

מסקנתי השנייה נובעת מהדת הקרובה אלי. קבלתי הוכחה נוספת (ולא שאני מחפשת כאלה), לכך שהיהדות ותורת ישראל אינן פרימיטיביות, חסרות הגיון או בלתי רלוונטיות כמו שאומרים. המילה הגסה "שמירת נגיעה", שהיא לא יותר מאשר מטבע לשון עברית לאיסור הקיים בתורה, מקבלת פתאום משמעות חדשה.

ציטוט מוואלה! אתר הידוע באהדתו ובאהבתו לכל דבר שבקדושה.

ייתכן שיש מי שלא הוטרדה אף פעם, ומרגישה מכך פגועה....

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-23/10/2016 09:11 לינק ישיר 

לא כל כך הבנתי מה הבעיה שהם עלו ראשונים וישבו מקדימה.

אם היו מקימים אותך, יכלת להתיז עליהם גז מדמיע ולהתקשר למשטרה על תקיפה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-23/10/2016 10:54 לינק ישיר 

אולי שרית רוצה שיתגפפו סביבה כמה גברים....

אחרת אינני מבין למה להזות נשים שרוצות להיות בסביבה נוחה ולא לסבול ממגע בעל כרחם עם גברים.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-23/10/2016 11:05 לינק ישיר 

יצחקהספרן כתב:

מלחמתה ההזויה למען פסבדו שויון מעבירה אותה על דעתה,
לא משנה שמבכירי הרבנים הליטאים (אם לא הבכיר שבהם) חתם על כך, פלוס כמובן מחסידויות שונות,
אבל כמה קל בדמגוגיה להלביש זאת על גור בכדיי להסיט ולהסית נגד תקנה זו שנשים רבות מברכות עליה.

יצחק הספרן
אני אישית לא שונאת אף אחד !!!!
אני שונאת חצופים שפועלים באגרסיביות וכוחניות.
ובביריוניות משתלטים על המרחב הציבורי.
אני מכירה נשים רבות וגם גברים חרדים שנגד ההפרדה באוטובוסים.
אף רב ליטאי לא תומך בהפרדה .ואף רב ליטאי לא נשאל על חסידי גור לדעתו בנושא .

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-23/10/2016 11:09 לינק ישיר 

כך מקובלנו מהגאון הצדיק הקדוש רבי שלמה ויינשטיין שליט"א בעלה של הרבנית מרת אסתי ז"ל הי"ד
שאפילו ברכבו הפרטי עד לתקופה האחרונה שהוא חי איתה ביחד, הוא הושיב את אשתו הרבנית מאחורה אבל רק בירושלים עיר הקודש

מי יבוא אחר המלך את אשר כבר עשהו.....             (קהלת)

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-23/10/2016 11:13 לינק ישיר 

חברה למה להסיט את הנושא ולנסות לתקוף מישהו אישית??????????????????????????????????????????? ? לא כל מי שנגד הכפייה של מהדרין הוא בעד שיצטופפו נשים וגברים,וכפי הפה המלוכלך של אלו שהגיבו כאן,פעם לא הייה הכפייה של מהדרין, זה נושא חדש שנכפה על ידי בעיקר כן בעיקר על ידי חסידי גור והרבה פעמים זה לווה באלימות מילולית ופיזית, ללא קשר לבית המשפט ,יש עדות מגדולי תלמידיו של הרב אלישיב שהוא הייה נגד מהדרין, כי כנראה הוא חזה שזה יהא בסוף באלימות, וגם כי זה דבר חדש שלא הייה אף פעם , וההקצנות האלו סופם מי ישורנה לכפות חמורות על האחרים, ולבזות אנשים שזה איסור דאוירייתא ממש,, זה שהמודיע מנפנף עם חתימה מהרב אלישיב, לא אומר שהוא תמך בזה, כאשר יש עדויות מגדולי תלמידיו וכן מהרב מורגנשטרן שלא רק שלא תמך אלא שהתנגד., יתכן ולחצו עליו בסוף,ולא יכל לעמוד יותר בדעתו,מה גם שברור שדבר שרוצים לכפות על כלל הציבור, גור יתחבאו מטבע הדברים, וינסו להדביק זאת על אחרים בשביל שזה יתפוס בציבורים אחרים

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-23/10/2016 11:54 לינק ישיר 

רוב הדברים בנושא כנראה נמחקו (ושאלה גדולה מי דאג למחוק),
וכאן טיפה ממה שהיה בנושא.

http://www.kikar.co.il/mobile/app/#news.70340

http://m.bhol.co.il/forums/topic.asp?topic_id=2023626&forum_id=771

http://www.inn.co.il/Forum/Forum.aspx/t3605272

מתוך דוח שנתי ינואר 2012 המרכז הרפורמי ל"דת ומדינה"

מודעות הקוראות להפרדה באוטובוסים
במהלך חודש דצמבר 2011 נתלו בשכונות חרדיות ברחבי ירושלים מודעות אשר מתריעות כי נמשך ההסדר
בקווי המהדרין שגברים עולים מקדימה/ ונשים עולות בדלת השנייה/ ויושבות בחלק הפנימי/ ולעורר בדרכי
נועם. כן נכתב במודעות כי באם הנהג מסרב .. לפתוח שתי דלתות יש להגיש תלונה בחברת אגד ובמשרד
התחבורה. בנוסף, פורסמו מודעות על לוחות מודעות ועל תחנות אוטובוס בנוגע לקו חדש, קו 422, וזו לשונן:
קו 422
מהדרין
מכתב קודש מרבנו מרן
רבן יוסף שלו אלישיב שליט''א
מדברי מרן:
זה לא גדר או חומרה, אלא העמדת הדת על תלה
...
גברים מקדימה – נשים פנימה.
נ.ב. לצערי אני צריך להביא את הזבל הרפורמי כי הוא מוסמך עליך (לפחות בנושא נשים) יותר ממקורות חרדים.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-23/10/2016 12:09 לינק ישיר 

יצחק, שאלה מעט רגישה אבל הכרחית בעניין הזה.

האם לדעתך רוב הציבור החרדי בעד הסדר ההפרדה?
ואם לא (עד כמה שאני מתרשם התשובה היא - לא) דעת הרבנים החשובים רלוונטית (במחילה).

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-23/10/2016 12:19 לינק ישיר 

יצחקהספרן כתב:

רוב הדברים בנושא כנראה נמחקו (ושאלה גדולה מי דאג למחוק),
וכאן טיפה ממה שהיה בנושא.

http://www.kikar.co.il/mobile/app/#news.70340

http://m.bhol.co.il/forums/topic.asp?topic_id=2023626&forum_id=771

http://www.inn.co.il/Forum/Forum.aspx/t3605272

מתוך דוח שנתי ינואר 2012 המרכז הרפורמי ל"דת ומדינה"

מודעות הקוראות להפרדה באוטובוסים
במהלך חודש דצמבר 2011 נתלו בשכונות חרדיות ברחבי ירושלים מודעות אשר מתריעות כי נמשך ההסדר
בקווי המהדרין שגברים עולים מקדימה/ ונשים עולות בדלת השנייה/ ויושבות בחלק הפנימי/ ולעורר בדרכי
נועם. כן נכתב במודעות כי באם הנהג מסרב .. לפתוח שתי דלתות יש להגיש תלונה בחברת אגד ובמשרד
התחבורה. בנוסף, פורסמו מודעות על לוחות מודעות ועל תחנות אוטובוס בנוגע לקו חדש, קו 422, וזו לשונן:
קו 422
מהדרין
מכתב קודש מרבנו מרן
רבן יוסף שלו אלישיב שליט''א
מדברי מרן:
זה לא גדר או חומרה, אלא העמדת הדת על תלה
...
גברים מקדימה – נשים פנימה.
נ.ב. לצערי אני צריך להביא את הזבל הרפורמי כי הוא מוסמך עליך (לפחות בנושא נשים) יותר ממקורות חרדים.

הרבה סיפורים סופרו בשם רבנים.
קשה להאמין לסיפור שהרב אלישיב היה בעד קווי המהדריו .

שאלה לחסידי המהדריו וחסידי גור
מדוע האדמור מגור מרו הבית ישראל זצל ואדמורים הלב שמחה זצל אביו של האדמור הנוכחי הרב. יעקב אלתר שליטא
ואדמור פני מנחם אביו של הרב הגאון שאול אלתר שליטא
לא לחמו על קווי המהדרין .?!?????

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-23/10/2016 13:36 לינק ישיר 

לאמר כתב:

יצחק, שאלה מעט רגישה אבל הכרחית בעניין הזה.

האם לדעתך רוב הציבור החרדי בעד הסדר ההפרדה?
ואם לא (עד כמה שאני מתרשם התשובה היא - לא) דעת הרבנים החשובים רלוונטית (במחילה).

אתה מתרשם ממשוטטי הנט ומחזיקי הסמארטפונים,
ולא הם המיינסטרים החרדי,
אבל רוב הציבור החרדי ובפרט החסידי ועוד יותר הנשים,
מעוניינים בזה,
זה שיש קיצונים שפועלים באלימות או בהשתלטות,
הרי שהם עושים שם רע לתקנה איכותית זו,
מה שטוב שכיום פחתו הצעקנים,
אם כי יש לכך נזק שלא מעט מפירי התקנות זה לא נשים מקדימה,
אלא בחורים שיושבים מאחור ולא מתוך תמימות יתירה.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-23/10/2016 14:06 לינק ישיר 

שלשום נסענו לכותל באוטובוס, לא רצינו להסתבך עם רכב פרטי אז חנינו ועלינו לאוטובוס. אשתי עמדה רוב הנסיעה ואז ילד אחד קם, היא התיישבה בתמימות ליד ילד בן 3 באיזור הגברים מקדימה ומיד בא אליה חסיד צדיק ולחש לה באוזן "תתביישי". היא כמובן לא הבינה מה הוא רוצה ולקח לה כמה דקות טובות לקלוט מה קרה פה, בסופו של דבר היא המשיכה לשבת. גם אני לא שמתי לב בכלל מה קרה, יוצא לי אולי פעם בשנה לנסוע באוטובוס ושכחתי לגמרי מכל הקטע הזה.

אני רק שואל, מה ההבדל בין החסיד הצדיק הזה לבין השבבניק המסריח שלחש לאשתי מילה אחרת כשחצינו את כביש בר אילן? (מזכיר את הדבר הזה ששותים איתו שתיה חריפה, וד"ל)

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > המודיע וחסג גורמים -לתופעות של הדרת נשים!!!! בזיון בית המשפט !!!!
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 3 4 5 לדף הבא סך הכל 5 דפים.