בית פורומים בחדרי חרדים

עצומה: לבטל לניק ערלכער ייד את האישור כתיבה. נא לצטרף!

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-2/12/2016 09:34 לינק ישיר 
עצומה: לבטל לניק ערלכער ייד את האישור כתיבה. נא לצטרף!

קריאה להנהלת הפו-רום לבטל לערלכער ייד, (מה לעשות ככה הגאוותן הזה כינה את עצמו. ויש שכינוהו ערל...), את האישור כתיבה בפו-רום. זאת עקב כך שהוא מנפיק כאן חדשים לבקרים כותרות שעריותיות ומגמתיות תוך פגיעה גסה, בגדולי ישראל שליט"א, ברובו ככולו של הציבור הליטאי בפרט, ובציבור החרדי בכלל, (ובשפתו של הערל: עקב חציית כל הקווים האדומים בהעלאת כתבות מזעזעות המעוררות שאט נפש תוך הטלת בוץ ורפש וכו'...), כאילו שמדובר כאן בעיתון הפלס ולא באתר בחדרי, וכאילו שהדבר היחיד שיש במדינה הזאת זה "גזייירת הגיוסס" וכו'. [אתם מוזמנים לבדוק את זה בהודעות משתמש שלו].

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/12/2016 09:34 לינק ישיר 

רק תארו לעצמם שאיזה מישהו מכת אחרת שנודתה מהציבור החרדי היה מתנהג כמוהו. כגון משיחיסט שהיה מנפיק כאן כותרות כל בוקר על התגלותו של הרבי המשיח, או מישהו מכת השאלים שהיה כסדר כותב על התעוררות עצומה בציבור להקפיד על לבישת שאל.
אמנם פורום זה מיועד על מנת שכל אחד יוכל להביע בו את דעתו אבל לא בצורה כ"כ מגמתית ובוטה, 
ובפרט כשלכל כתבה נלווה זלזול חמור בגדולי ישראל.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/12/2016 09:40 לינק ישיר 

מה נגד גדולי ישראל? 

האם התכוונת לזה? האם זה על דעתם של גדולי ישראל?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/12/2016 09:40 לינק ישיר 

מצד אחד זה נכון שדבריו כמו העיתון שלו מלאים בביזוי שלוחי גדולי ישראל ובביזוי הרבנים עצמם.
אך מאידך, יש משהו מרענן בלפתוח את הבוקר עם כמה בדיחות.
ויש גם תועלת בכתיבה שלו, שהציבור יתרחק ממנו מהעיתון שלו ומכל הכת שלו. כי הרי הציבור השפוי לא מחבב שמתקיפים ומבזים את הרבנים ושלוחיהם.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/12/2016 09:44 לינק ישיר 

יש לו זכות מלאה להביע את הגיגיו ועדיף שלא יצנזר . רק בבקשה ממנו לא לפתוח יותר מ2 אשכולות ביום שבתוכם הוא יכול לדחוף כמה הודעות שרוצה.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/12/2016 09:45 לינק ישיר 

מצטרף למשאלת הלב.
אם כי אינני חושב שאפשר למצוא עילה אמיתית להעיף אותו.
הוא עותב את דעותיו המבחילות חדשים לבקרים אבל לא נופל בשום דבר שהוא חד משמעי.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/12/2016 09:55 לינק ישיר 

מתנגד להצעה.
חופש הדיבור מועיל מאד לאיבחון הטיפשים.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/12/2016 10:10 לינק ישיר 

מתנגד, על אף שאני סולד ממנו, הוא מוסיף צבע ועניין לחיים...

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/12/2016 10:17 לינק ישיר 

מתנגד להצעה.חשוב שהציבור יידע עם מי יש לו עסק

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/12/2016 10:34 לינק ישיר 

יתכן ובכל אופן יש איזשהיא תועלת בכתיבתו הנפסדת של הניק ערלכאאיד או ערל בכינוי, מכיוון שכך זה חוסך כתבות הלם ותדהמת בעיתון שלו הפלס, ואם כעת יש ממוצע של כתבה אחת ליומיים על "הלם ותדהמה בצבע אדום" אז לולי ביבוז זמנו כאן בפורום, הייה מכניס יותר כתבות בעיתון הפלס, על הלם ותדהמה בצבע המפחיד אדום, עם עדויות מרבנים אישי חינוך"ומחליפות טיטולים בגן על טהרת הקוידש" ונשות הכת הפלג מה יהא עליהם?, הרי מרוב כתבות הלם ותדהמה, חלק גדול מהם לקו בהזיות ובדיכאון כבד, פשוט מטעמי רחמנות יתכן והוא לא צריך להיחסם, וזאת נודע למכביר, שציבור נשות הפלג ההזויי מבית חצר שערי חסד, לוקחות יותר ברצינות את כתבות ההלם והתדהמה מהגברים, ואף דווח שם על עלייה בהתקפי הלב אצל נשות הפלג

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/12/2016 10:41 לינק ישיר 

מתנגד מהסיבה שכל מה שהוא כותב אתה רק צריך לנהוג הפוך וודאי אתה נוהג כהלכה וכרצוי אצל יהודי שומר תורה ומצוות

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/12/2016 11:09 לינק ישיר 

כיון שהוא מביע דעתו של גדולי ישראל ובראשם הגר"ש אויערבאך שליט"א
אי אפשר לכתוב שהוא נגד  גדולי ישראל

זה כמו שאחד יכתוב בעד האדמו"ר רבי ישראל מויזניץ ואנשי החצר של אחיו הרב מנחם מנדל יגידו שהוא מדבר נגד רבם
הרי להיפך
זה כמו שאחד יכתוב בעד האדמו"ר הרב מנחם מנדל  מויזניץ ואנשי החצר של אחיו רבי ישראל יגידו שהוא מדבר נגד רבם

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/12/2016 11:38 לינק ישיר 

מאור_עינים כתב:
כיון שהוא מביע דעתו של גדולי ישראל ובראשם הגר"ש אויערבאך שליט"א
אי אפשר לכתוב שהוא נגד  גדולי ישראל

זה כמו שאחד יכתוב בעד האדמו"ר רבי ישראל מויזניץ ואנשי החצר של אחיו הרב מנחם מנדל יגידו שהוא מדבר נגד רבם
הרי להיפך
זה כמו שאחד יכתוב בעד האדמו"ר הרב מנחם מנדל  מויזניץ ואנשי החצר של אחיו רבי ישראל יגידו שהוא מדבר נגד רבם

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/12/2016 11:51 לינק ישיר 

אם הוא לא יקבל צומי פה, הוא יחפש במקום אחר ,
צריך לעזור לו למצוא תעסוקה , מהשיעמום וחוסר תשומת לב הוא רובץ כל היום באינטרנט

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/12/2016 11:59 לינק ישיר 

אולי לא לחסום. אבל חייבים להגביל אותו מלפתוח המון אשכולות ולהקפיץ אותם.
אין כח כל יום לקרוא על עוד גזירה נוראה

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/12/2016 11:59 לינק ישיר 

אחר הלימוד זכות של מאור_עינים הטוען שהוא מבאר דעת רבו, יש לחייב את הערל להשיב באשכולות של כבר_היה את דעת רבו בעניין.

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > עצומה: לבטל לניק ערלכער ייד את האישור כתיבה. נא לצטרף!
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 3 4 5 לדף הבא סך הכל 5 דפים.