בית פורומים בחדרי חרדים

הרב מצגר חזק ואמץ !

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-25/1/2017 00:53 לינק ישיר 
הרב מצגר חזק ואמץ !

כמי שמתח כאן בפורום לפני כארבעה עשרה שנה ביקורת נוקבת וקשה כלפי מועמדותו של הרה"ר מצגר ולימים ביקשתי את מחילתו . מבקש כאן בפומבי דוקא בשעת נפילתו הקשה לבקש ממנו סליחה ומחילה על צער מיותר שגרמתי לו בביקורת שממילא כבר לא היתה משיגה תועלת . צריך ביום כזה לזכור לו את זכויותיו הלא מעטות בביצור יוזמות חשובות בתחום הכשרות ומינהל הרבנות  וסיוע לרבנים בתפוצות מול ממשלותיהם. . והעיקר לחזק אותו שהעיקר הוא הקב"ה והתורה . הוא נכנס עכשיו לתקופה של נסיון קשה ומר ונפילה כואבת מאוד ואינו דומה לאף נפילה אחרת שהציבור הכיר . הנשיא קצב מוכר כחף מפשע בקרב שורה של תומכים וחוזר לאיתנו כגמלאי בחיק משפחתו האוהבת וחבריו שלא נטשו אותו . אולמרט זוכה להערכה חיבה וחיבוק מצד האליטות . הרב מצגר הולך  חלילה להכנס למעגל של בדידות קשה , חוסר ודאות כלכלית ( יהיה קושי עצום לזכות במשרה רבנית ולו זוטרה ) . מבחינה זו למרות שכל יום בכלא הוא נצח אין שום חשיבות לאורך המאסר לעוצמת הפגיעה בו . עכשיו אין צורך בשום ביקורת עליו אין לזה מטרה ואין לזה צורה . עכשיו נתקיים ונקלה אחיך לעיניך כיון שנקלה אחינו אתה . ונאמר לרב יונה אחינו אתה !לא אחינו למה שהיה! אלא אחינו למה שיהיה -לצער ולתשובה לכאב ולתיקון !אני קורא מכאן קריאה של אהבה לכל באי הפורום . " אל נא אחי תרעו " אל תזרקו אבן אחר הנופל כי גדול כים שברו וכל  מילה שנכתבת כאן מגיעה לעיני בני ביתו . מחכים לו בכלא נסיונות קשים וחשוב שכציבור נדע לתת לו את החיבוק והאהדה 

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/1/2017 01:19 לינק ישיר 

צר לי פייביש שאני חולק עליך,הוא יוכל לכהן כרב ולא ידוע לי על מאן דהוא בציבור הדתי שסופר את בית המשפט ואת פסיקותיו, ואם מתת ממון זו בעיה אצל שופט חילוני אצל ציבור אנ''ש זו 'פקחות',
עשה הרב בשכל ומנע שלא היה משפט ולא טענו כלפיו וודאי שלא יצאו לאור מידעים המפלילים אותו בבחינות דתיות של פסיקות מוטעות או הכשרות שאינם נכונות של גופים או מקומות [אם בכלל היו כאלו, אין לי מידע כלל מעבר למה שפורסם] ואי לכך אין הוא שרוף ואפילו לא שזוף בציבור הדתי וודאי שלא בציבור החרדי.  

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/1/2017 22:59 לינק ישיר 

מוטי הלוואי והיית צודק אין סיכוי שיקבל רבנות בשום מקום . 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/1/2017 23:18 לינק ישיר 

לא קראתי לעןמק במה הוא מואשם, ואני לא מאלו שבטוחים שכל נאשם דוקא זכאי, אבל כאן מדובר במשהו סמלי מזעזע, רב ראשי לשעבר בכלא!!!

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-27/1/2017 00:06 לינק ישיר 

והאלוקים יבקש את הנרדף
חזק ואמץ כולנו איתך בעת צרה

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-27/1/2017 01:20 לינק ישיר 

אמנם כבר תקופה ארוכה אני נמנע מלכתוב כאן בפרום אבל לכבודו של כבוד הרב מצגר אני חורג ממנהגי.

אז כמי שעבר על כמה מן הפרוטקולים  ועיין במסמכים אני חייב לציין דבר שרבים מתעלמים ממנו 
לא לחינם הפרקליטות מתקפלת לעסקת טיעון העבירות שעליו רוצים להרשיע את הרב 
הם לכל היותר עבירות של אתיקה ואני יחדד את דברי .
בכל תחום מקובל שיש מתווכים 
בענף הנדל"ן מוכר לכולנו ? מוכר !
בתחום השידוכים מוכר לכולנו (האשכנזים)? כן גם כן מוכר !
ובתחום השדר"ים מוכר לכל מנהלי המוסדות !! לדוגמה ישנו אדם עשיר שלא מעורה דיו 
בחברה הדתית לדוגמה ואביו נפטר והוא רוצה להנציח את זכרו מי שישדך אותו עם מוסד כלשהו 
יקבל את שכרו בעין יפה  מהמוסד ! ויתכן שעינו של התורם תהיה יפה והוא יצ'פר את השד"ר גם כן .

אז מה לכאורה הבעיה אצל הרב מצגר ? שהוא עובד מדינה וזה בעיה חוקית אתית וכו' 
אני מאוד נוטה להאמין שכל הכותבים והמקשקשים כאן בפורום ודומיהם
לא היו עומדים בנסיון זה שהוא לדווח וכדו' שעל ציר זה נסוב כל כתב האישום וכל העוון הפלילי לכאור' 
זה על קצה המזלג פרשת הרב מצגר
ההיתי מציע לכל מי שזלזל בו או כתב כנגדו שיגש ויבקש מחילה 
ויפה שעה אחת קודם ..
גם בסיוע של קידום גיור זה תהליך של קיצור תור שכל עובד מדינה עושה זאת עשרות פעמים 
כל אחד בתפקידו ואני לא מאמין שאין בן אדם אחד שחלה ל"ע  שלא זכה לקיצור תור במוסד רפואי זה או אחר 
תמורת דחיפת מעטפה למאכר או לעסקן רפואי .
אז בתחומו של הרב זה היה עזרה לאיש עסקים בקידום תיק ברבנות של גיור 
שאר הירקות שהתגלגלו בחדרי החקירות ושעשו בזמנו כותרות שקריות
נפלו בזה אחר זה בדיונים בבתי המשפט ונעלמו כלא היו .
ברכתי לרב מצגר שיעבור תקופה קשה זו בקלות ושתצא חפותו לאור 
ואל נא תיפול ברוחך ותהיה חזק . כי הציבור יודע מעט מי זה הפרקליטות וכמה הם יודעים למרר חיים .
וברכתי שיזכה לשוב למעמדו הרם ותחזק רוחו ונפשו כי מי שמכירו יודע שמדובר ביהודי משכמו ומעלה
נעים הליכות פה מפיק מרגליות שזכה לסייע רבות ליהודי ארץ ישראל בכלל וליהודי התפוצות בפרט
וזכה לקדש שם שמים בתפקידו במשך שנות כהונתו ברבנות
החל מרב שכונה בצפון תל אביב ועד לרבנות הראשית בבית יהב חזק ואמץ הרב 

תוקן על ידי קנדה ב- 27/01/2017 01:25:48

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-27/1/2017 07:16 לינק ישיר 

אדם שמזלזל כל כך באתיקה, אינו ראוי להיות רב ראשי. במיוחד שהיה עושה זאת עוד כשהיה רב בתל אביב.
חילול ה' שיש כאן, הוא העבירה היחידה למעשה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-27/1/2017 08:41 לינק ישיר 

עזבו את האתיקה, עזבו את התירוצים עם ה"תיווך" ואת כל שאר ההבלים...

אין חילול השם גדול מרבנים שלוקחים שוחד/גונבים/אונסים!! וזהו.
לא צריך יותר מזה כדי להבין שהוא פושע ואנחנו הנרדפים, בגללו ושכמותו..

בדיוק כמו ששוטר יהפוך לפורץ. סליחה, כמו שמפכ"ל ייתפס בשוחד לסגור תיקים!

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-27/1/2017 08:51 לינק ישיר 

חוץ מחילול ה' שיש בדבר, ההשלכות שיש לזה הן שמי שביצע את המעשים לא סתם רב אלא מי שעומד בראש הרבנות הראשית וזה משליך ישירות על כל מיני נושאים שהרבנות הראשית מעורבת בהם כמו המאבק הנוכחי בנושא הכשרות והמאבק שהיה בממשלה הקודמת בנושא המעמד האישי, היחס של רביםם מהציבור וגרוע מזה של מקבלי ההחלטות מושפע לרעה בבואם לשקול את עמדתם והם מייחסים לעמדת הרסנות משקל הרבה יותר קטן בגלל הזלזול המצטבר במוסד הזה.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-27/1/2017 12:02 לינק ישיר 

מעבר לכך לפי הודאתו הוא הפנה אנשים שלא הצליחו להתגייר בארץ לגיור בחו"ל תמורת תשלום.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-27/1/2017 16:13 לינק ישיר 

צריך לדייק, ויעזור לנו בכך דוד המלך ששאל:
"ה' מי יגור באהלך, מי ישכון בהר קדשך?"
והתשובה של מלכנו היא בין השאר "ושוחד על נקי לא לקח" -
כלומר שוחד זה בסדר גמור כל עוד מספקים את הסחורה בתמורה.
זה נעשה בלתי מוסרי רק כאשר זה "על נקי" - אתה לוקח את השוחד ולא עושה מה שסוכם אתך.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/5/2017 12:17 לינק ישיר 

פייביש כתב:
הרב מצגר חזק ואמץ !

כמי שמתח כאן בפורום לפני כארבעה עשרה שנה ביקורת נוקבת וקשה כלפי מועמדותו של הרה"ר מצגר ולימים ביקשתי את מחילתו . מבקש כאן בפומבי דוקא בשעת נפילתו הקשה לבקש ממנו סליחה ומחילה על צער מיותר שגרמתי לו בביקורת שממילא כבר לא היתה משיגה תועלת . צריך ביום כזה לזכור לו את זכויותיו הלא מעטות בביצור יוזמות חשובות בתחום הכשרות ומינהל הרבנות  וסיוע לרבנים בתפוצות מול ממשלותיהם. . והעיקר לחזק אותו שהעיקר הוא הקב"ה והתורה . הוא נכנס עכשיו לתקופה של נסיון קשה ומר ונפילה כואבת מאוד ואינו דומה לאף נפילה אחרת שהציבור הכיר . הנשיא קצב מוכר כחף מפשע בקרב שורה של תומכים וחוזר לאיתנו כגמלאי בחיק משפחתו האוהבת וחבריו שלא נטשו אותו . אולמרט זוכה להערכה חיבה וחיבוק מצד האליטות . הרב מצגר הולך  חלילה להכנס למעגל של בדידות קשה , חוסר ודאות כלכלית ( יהיה קושי עצום לזכות במשרה רבנית ולו זוטרה ) . מבחינה זו למרות שכל יום בכלא הוא נצח אין שום חשיבות לאורך המאסר לעוצמת הפגיעה בו . עכשיו אין צורך בשום ביקורת עליו אין לזה מטרה ואין לזה צורה . עכשיו נתקיים ונקלה אחיך לעיניך כיון שנקלה אחינו אתה . ונאמר לרב יונה אחינו אתה !לא אחינו למה שהיה! אלא אחינו למה שיהיה -לצער ולתשובה לכאב ולתיקון !אני קורא מכאן קריאה של אהבה לכל באי הפורום . " אל נא אחי תרעו " אל תזרקו אבן אחר הנופל כי גדול כים שברו וכל  מילה שנכתבת כאן מגיעה לעיני בני ביתו . מחכים לו בכלא נסיונות קשים וחשוב שכציבור נדע לתת לו את החיבוק והאהדה 

ומודה ועוזב ירוחם.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/5/2017 12:19 לינק ישיר 

תושבע כתב:

והאלוקים יבקש את הנרדף
חזק ואמץ כולנו איתך בעת צרה

זה הוספה חשובה מאד לדיון.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/5/2017 14:13 לינק ישיר 

הוא הכניס גוים לעם ישראל בשביל כסף, נפלתם על הראש? זה אתיקה? הוא גנב כסף מישיבה. לא אחוזים. אלא רוקן הכל. זה אתיקה? הבג"ץ הציוני עשה עמו חסד כי הוא שייך להם. הוא ודאי לא שייך לנו, לאנשים שהתורה חשובה להם.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/5/2017 14:24 לינק ישיר 

בשעת מצוקותו הקשה ונפילתו הרמה, אני הקטן מבקש בזה לחזקו ולאמצו ושיהיה חזק, ויידע לשלות את האמרות באמונה והלוואי הם יהיו לו לעזר רב.

ליבי עליו.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/5/2017 14:31 לינק ישיר 

אין לי מושג מה הוא עשה או לא עשה והאם מדובר באמת במשהו בעייתי או במשהו שכולם כולל כולם עושים ורק אותו מחפשים וכו'.
דבר אחד ברור מעל לכל ספק: יש פושעים גדולים יותר, אמתיים יותר ומזיקים יותר שאף אחד לא עושה להם דבר.
הסיבה הבלעדית והיחידה ששפטו אותו הוא לא בגלל שהוא רב שלדעתם צריך להיות סמל ודוגמה - אלא רק בגלל שיש להם אינטרס להכפיש את הרבנים ואת שומרי התורה. הא ותו לא.
ובמקרה כזה, ברור שצריך לחזק אותו, כי לא מתכוונים אליו אישית אלא מתכוונים לכולנו, לכל שומרי המצוות באשר הם.

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > הרב מצגר חזק ואמץ !
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 לדף הבא סך הכל 2 דפים.