בית פורומים יין ושטריימל

שאלה למומחי הצ'ולענט בפורום

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-29/1/2017 17:44 לינק ישיר 
שאלה למומחי הצ'ולענט בפורום

שלום לכולם, יש לי שתי שאלות שאשמח לקבל עליהן תשובה הגונה. א. היכן לאכול צ'ולענט משובח בליל שישי בבני ברק? ב. איזה יין תשלבו עם אכילת הצ'ולענט ? תודה לתשובתכם, איתי

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-29/1/2017 22:17 לינק ישיר 

לשאלה השניה
לדעתי היין האולטימטיבי
קרינייאן פרא

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-29/1/2017 23:26 לינק ישיר 

תודה רבה!

ולגבי שאלה א, יש בני ברקים בפורום?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-30/1/2017 11:02 לינק ישיר 

Itis- המלצה ראשונה:צ'ולנט משובח יש רק בבית אבל,,,, בליל שישי-כהכנה "לליל משמר" -ניתן להסתפק בפחות ואז אמליץ לך על "ציפורי"(ז'בוטינסקי פינת רבי עקיבא) /שאפסל,,,,,ע"מ לא לקפח האחרים-להלן קישור בו תמצא כתובות נוספות,כולל גם ערים אחרות:http://www.bhol.co.il/forums/topic.asp?topic_id=592376&forum_id=771 וגם כאן הצ'ולנט סביר: טשולנט בבני ברק בוחרים צ'ולנט וממשיכים | צילום: נמרוד סונדרס עונג שבת המקום הקטן הוא סוד מוכר בעיקר ללקוחות ויז'ניץ שחלקם קונים חלות או לחמניות ולוקחים אותן איתם לעונג שבת הסמוכה לאכול קצת צ'ולנט. מדובר במקום קטן וצפוף שמוכר 4 סוגים שונים של צ'ולנט שהרבה תלמידי ישיבות צעירים מגיעים אליו. יש פה צ'ולנט פרווה, צ'ולנט עוף, צ'ולנט בקר או צ'ולנט פיקנטי. המחיר של התענוג הוא 35 שקלים ואם רוצים יש כאן גם אופציות נוספות לארוחה שכוללת צלחת תפוחי אדמה עם מנה בשרית כמו עוף, כרעיים או לשון לחובבים, וגם סלטים שונים למכירה כמו בובעס (פול), חומוס, חצילים או סלק במחיר חמישה שקלים למארז. עונג שבת. שמשון הגיבור 8, בני ברק.

תוקן על ידי שרגאפייבל ב- 30/01/2017 11:15:03

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/2/2017 18:02 לינק ישיר 

תודה רבה רבה, אני רוצה לעבור לדגום כמה צ'ולענטים. שמעתי גם על הצ'ולענט של דודי ועוד מקום שלייקס, אני לא ממש מכיר.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/2/2017 19:52 לינק ישיר 

נו,אכלת ?? ואם כן -היכן היה הכי טעים ( לגבי אחרים-אין צורך להוסיף)

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-9/2/2017 12:40 לינק ישיר 

תודה שרגא, עדיין לא אבל בקרוב

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > תרבות ואומנות > יין ושטריימל > שאלה למומחי הצ'ולענט בפורום
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר