בית פורומים בחדרי חרדים

האונס היומי במגזר החרדי

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-18/2/2017 18:13 לינק ישיר 
האונס היומי במגזר החרדי

די נשבר לי נמאס לי כל יום לראות עוד ועוד מקרים מזעזעים של הציבור שלנו שעדיין בטוח שהכל יפה והכל דבש

אז מידי פרשייה אני מקווה שתעדכנו.

והיום בצער רב

חשד להתעללות קשה בילד בן 4 בלבד: זוג הורים חרדים בשנות ה-30 לחייהם נעצר היום (שבת) בחשד שפגעו בבנם בן ה-4 שאושפז בבית החולים שיבא בתל השומר. הרופאה של הילד והצוות בבית החולים פנו למשטרה וציינו בפניהם כי הם חושדים שההורים, תושבי קריית ספר ליד מודיעין עילית, אחראים לפגיעות בו. הילד היה מאושפז במצב קשה במשך כמה שבועות וכעת מצבו השתפר והוא מוגדר קל.

בשל החשד של הרופאים הותקנו מצלמות בחדרו בבית החולים ובסרטונים הבחינו כי הילד הותקף מינית על-ידי האב. בסרטונים שהתגלו נמצא שהאמא מזריקה לבנה חומרים ונותנת לו כדורים. בבית החולים מיד פנו למשטרה, שעצרה את ההורים. הם חשודים בהתעללות מינית ופיזית, גרימת חבלה חמורה לחסר ישע וקשירת קשר לביצוע פשע. ההורים יובאו הערב להארכת מעצרם בבית משפט השלום בתל אביב.

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-18/2/2017 19:55 לינק ישיר 

אולי תפתח אשכול "האברך היומי" ובו תציג כל יום אברך אחר שיושב ולומד בכד דקה פנויה תוך וויתור על כל מנעמי העולם הזה...  או אולי אשכול החסד היומי .... 

נכון שכלפי החילונים זה לא נעים וצריך להסביר ולהתנצל ולכן חילול ה' זה כ"כ גרוע שאין לזה כפרה אבל כחרדי לחרדי (אם אתה כזה...) מעולם לא סיפרנו לעצמנו שאצלנו הכל מושלם. שאן מושחתים\גנבים\אנסים עם כובע וחליפה 

לא כל מי שלובש חולצה לבנה מיד אוטומטי נהפך למושלם החרדים נולדים עם מידות רעות ויצר הרע בדיוק כמו כל אדם אחר ובזכות התורה מתגברים על זה ולכן באחוזים המצב אצלנו מעולה אבל מעולם לא אמר אדם שהכל מושלם 

אפי' בקרב לומדי התורה מי שלא לומד לשם שמיים נאמר עליו שהתורה נעשית לו סם המות 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-18/2/2017 19:58 לינק ישיר 

לומד1 כתב:
די נשבר לי נמאס לי כל יום לראות עוד ועוד מקרים מזעזעים של הציבור שלנו שעדיין בטוח שהכל יפה והכל דבש

והיום בצער רב

חשד להתעללות קשה בילד בן 4 בלבד: זוג הורים חרדים בשנות ה-30 לחייהם נעצר היום (שבת) בחשד שפגעו בבנם בן ה-4 שאושפז בבית החולים שיבא בתל השומר. הרופאה של הילד והצוות בבית החולים פנו למשטרה וציינו בפניהם כי הם חושדים שההורים, תושבי קריית ספר ליד מודיעין עילית, אחראים לפגיעות בו. הילד היה מאושפז במצב קשה במשך כמה שבועות וכעת מצבו השתפר והוא מוגדר קל.

בשל החשד של הרופאים הותקנו מצלמות בחדרו בבית החולים ובסרטונים הבחינו כי הילד הותקף מינית על-ידי האב. בסרטונים שהתגלו נמצא שהאמא מזריקה לבנה חומרים ונותנת לו כדורים. בבית החולים מיד פנו למשטרה, שעצרה את ההורים. הם חשודים בהתעללות מינית ופיזית, גרימת חבלה חמורה לחסר ישע וקשירת קשר לביצוע פשע. ההורים יובאו הערב להארכת מעצרם בבית משפט השלום בתל אביב.

ברור הדבר שיש כאן חשד אבל חשד בלבד , והבנתי שההורים טוענים לטיפול אלטרנטיבי .

כך שהכותרת שלך טועה ומטעה בעליל !!!

ה' יושיעינו מאחינו עם אויבינו כבר נסתדר לבד

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-18/2/2017 19:59 לינק ישיר 

מילא כדורים והחדש להרעלה, אבל איך פגיעה מינית זה טיפול אלטרנטיבי? (שואל באמת כדי להבין את ההסבר שלהם)

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-18/2/2017 20:13 לינק ישיר 

תבין שכנראה האבא החזיק את הילד כדי להחדיר לו תרופה , או אולי לא .....

אם היה שם מכחול בשפופרת הכותרת היתה שונה לגמרי .....

ביה"ח עם הצהרות בומבסטיות שאין מאחוריהם הרבה 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-18/2/2017 21:15 לינק ישיר 

פלדלפי כתב:
אולי תפתח אשכול "האברך היומי" ובו תציג כל יום אברך אחר שיושב ולומד בכד דקה פנויה תוך וויתור על כל מנעמי העולם הזה...  או אולי אשכול החסד היומי .... 

נכון שכלפי החילונים זה לא נעים וצריך להסביר ולהתנצל ולכן חילול ה' זה כ"כ גרוע שאין לזה כפרה אבל כחרדי לחרדי (אם אתה כזה...) מעולם לא סיפרנו לעצמנו שאצלנו הכל מושלם. שאן מושחתים\גנבים\אנסים עם כובע וחליפה 

לא כל מי שלובש חולצה לבנה מיד אוטומטי נהפך למושלם החרדים נולדים עם מידות רעות ויצר הרע בדיוק כמו כל אדם אחר ובזכות התורה מתגברים על זה ולכן באחוזים המצב אצלנו מעולה אבל מעולם לא אמר אדם שהכל מושלם 

אפי' בקרב לומדי התורה מי שלא לומד לשם שמיים נאמר עליו שהתורה נעשית לו סם המות 

כחרדי לחרדי בחיים לא חלמתי שיש אצלנו כאלו הקפים של זנות

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-18/2/2017 21:16 לינק ישיר 

איני_מכיר כתב:

והיום בצער רב

ה' יושיעינו מאחינו עם אויבינו כבר נסתדר לבד

אתה משחק אותה טפש ? או ראש קטן ?? 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-18/2/2017 21:18 לינק ישיר 

קריית ספר ליד מודיעין עילית?? אתמהה!

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-18/2/2017 21:22 לינק ישיר 

לומד1 כתב:

המציאות הוכיחה כבר שחשדות לחוד ומציאות לחוד ......

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-18/2/2017 21:28 לינק ישיר 

איני_מכיר כתב:

המציאות הוכיחה כבר שחשדות לחוד ומציאות לחוד ......

האק נישט אין טשייניק

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-18/2/2017 21:30 לינק ישיר 

מהדורה חוזרת של האמא המרעיבה.
התמימים יגידו רק חשדות. נתנו טיפול אלטרנטיבי. (שכמעט הרג את הילד..) ובכלל אין הוכחות.
ידוע שתמיד בתי החולים מחפשים את החרדים (כאילו שלא נותנים טיפול לחרדים בהמוניהם כמו לשאר תושבי הארץ)
ויאללה חגיגה. העצניקים מנוסים בהפגנות יוכלו לקחת טרמפ לצאת נגד כל העולם.
ובסוף ילד קטן ישאר עזוב אצל הורים סוטים ומתעללים.
ואם הילד הזה למזלו ניצל , במקרה הבא יפחדו לצאת נגד "הציבור החרדי".

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-18/2/2017 22:32 לינק ישיר 

הורים ששואפים לכאלו טיפולים באופן פרטי, עדיף שיאשפזו במעייני הישועה, שם יבינו אותם יותר (זה לא אומר שיסכימו, אבל לפחות לא יצאו בכזו הסתה לתקשורת).

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-20/2/2017 18:01 לינק ישיר 

בית המשפט פסק היום ( שני ) עונש מאסר של ארבע שנים בפועל לחרדי תושב בית שמש שתקף בחומרה קטין - לפני שש שנים , בשלוש הזדמנויות שונות - במקווה שליד בית הכנסת ' שערי רמה ' בעיר .
בנוסף , נגזרו עליו 12 חודשי מאסר על תנאי במשך שנתיים ממועד שחרורו מבית הסוהר והוא ישלם פיצוי של 30 אלף ש " ח שישולמו בתוך שנה .
השופט ציין בפסק הדין כי יש לראות בחומרה יתרה את העובדה שהנאשם ניצל את בתי הכנסת השכונתיים לעשיית המעשים החמורים , " אלה מהווים עמודי התווך בקהילה החרדית אליה השתייכו המתלונן והנאשם באותו זמן ואמורים להוות מקום בטוח ומקלט מפגעי העולם החיצוני ," אמר השופט .
עו " ד נדב גדליהו שייצג את הנאשם מסר בתגובה ל ' כיכר השבת ' כי " מדובר בתיק שהוא רעוע מהבחינה הראייתית ובכוונתו לערער לבית המשפט העליון קשה לי להאמין שפסק הדין והכרעת הדין יעמדו על כנם מכיוון שהם רצופים שגיאות והאמת תצא לאור בבית המשפט העליון ."
עורך הדין הצביע על כך שביצוע גזר הדין נדחה , " לראיה בית המשפט המחוזי בעצמו עיכב את ביצוע גזר הדין עד לאחר סיום חג הפסח הקרוב כדי שניתן יהיה להגיש ערעור לבית המשפט העליון בלא שהנאשם ייכנס לכלא לרצות את מאסרו.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-20/2/2017 18:53 לינק ישיר 

לומד1

בוא נצא מתוך נקודת הנחה, שאכן היתה פה תקיפה מינית, אתה שפטת דנת פסקת ברוח הקוידש שיש לך
נמתין למחר? כותרת האשכול שלך היא "האונס היומי" זה אומר שאתה אמור להביא לפה כל יום אונס טרי, בלי למחזר פסקי דין ממקרים ישנים, כל יום טרי טרי
מחר אתה תביא לכאן סיפור חדש או התנצלות
אני מעריך שאין כל יום אונס חרדי, על אף המספר העצום של חרדים במדינה, ולכן אולי תתנצל כבר מעכשיו

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-21/2/2017 10:40 לינק ישיר 

אני מציע להצמיד לכל סיפור את הנתונים הבאים. האם הוא חרדי מלידה בלי גישה לאינטרנט פרוץ.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-21/2/2017 14:05 לינק ישיר 

על אם מעריבה שמענו. וכן על תסמונת מיכנאהוזן.

אבל על 'אבא ואמא' - 2 הורים יחד שחולים באותה מחלה. לא שמענו.
כמו"כ על הורים שיש להם 4 ילדים, ושניהם מחליטים יחד להתעלל באחד מן הילדים - גם זה יותר ממוזר.

מסתבר אפוא, שמדובר באמונה של ההורים בטיפול אלטרנטיבי, ובנתינת חומר רפואי שהם מאמינים בו. אולי הם לא צודקים אולי הם הולכו שולל. אבל זה לא בא ממקום של 'התעללות' אלא ההיפך הגמור, של 'עזרה לילד האומלל' על פי אמונתם שאולי לא צודקת.

כך מריח כל הסיפור. ולמחפשי האקשן יבולע

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > האונס היומי במגזר החרדי
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 3 ... 16 17 18 לדף הבא סך הכל 18 דפים.