בית פורומים בחדרי חרדים

נציג גור בעיריית י-ם: "מי זה ליצמן ? אני הכי קרוב לרב'ה "

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-5/3/2017 00:08 לינק ישיר 
נציג גור בעיריית י-ם: "מי זה ליצמן ? אני הכי קרוב לרב'ה "

נציג חסידות גור בירושלים במתקפה קשה נגד השר ליצמן: "אם יש מחר פריימריס בגור אני מנצח אותו; האדמו"ר איתי, ולא איתו; כל הנציגים החרדים מכרו את עקרונותיהם - חוץ ממני"

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/3/2017 00:08 לינק ישיר 

האם העצמאות שמגלה יוחנן וייצמן נציג גור בעיריית ירושלים בענין השבת מקורה ברצון שלו להחליף את השר יעקב ליצמן בכנסת בבוא היום? כך לפחות עולה מתוכן דברים שאמר וייצמן בסיום דיון שנערך בוועדה המחוזית בירושלים.

ל"כיכר השבת" הגיע תמלול מדוייק מתוך דברים שאמר חבר מועצת עיריית ירושלים יוחנן וייצמן לאחר ישיבת מליאת הוועדה המחוזית שהתקיימה בתאריך 15.2.17, לטענת חלק מהנוכחים במקום.

דברי וייצמן נאמרו לאחר דיון מתוח מאד, במהלכו נרשמו ויכוחים פנימיים בין חברי יהדות התורה וש"ס בסוגיות שונות. לאחר הדיון, במעמד חלק מחברי הוועדה ובנוכחות נציגת הממונה על המחוז, פתח וייצמן במתקפה חסרת תקדים נגד שר הבריאות יעקב ליצמן:

"אני הכי חזק היום בגור. אין עוד נציג חרדי עם עקרונות כמוני. תבדקי מה המצב בגור. אני הרבה יותר חזק מליצמן, אני הכי קרוב לאדמו"ר מגור היום. אם יש היום פריימריס בגור, אני מנצח במקום ראשון. את לא מעודכנת, מי זה ליצמן היום בכלל".

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/3/2017 02:05 לינק ישיר 

זה חלק מהנסיון של ככר השבת לנהוג בהפרד ומשול כלפי הציבור החרדי, יהודוני החצר של ברקת קרויזר ושות', עושים את הכל להזיק לאינטרס החרדי הכללי, וכתבה זו היא חלק מכך.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/3/2017 06:04 לינק ישיר 

חשבתי שהוא סתם חלפן בצ'יינג'.. מועמד בגור שהוא לא מיליונר ובעל "קשרים" או לפחות מנהל 'איחוד' כזה או אחר, בעמדת כח? או שעמדות הכח עברו לחלפני הכספים...

נשלח מהאנדרואיד שלי

תוקן על ידי אךטובוחסד ב- 05/03/2017 06:05:06

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/3/2017 08:43 לינק ישיר 

חח ילד מפגר

הכי יפה לראות את התגובה המלוקקת שלו אחר כך

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/3/2017 10:47 לינק ישיר 

תם_יושב כתב:

זה חלק מהנסיון של ככר השבת לנהוג בהפרד ומשול כלפי הציבור החרדי, יהודוני החצר של ברקת קרויזר ושות', עושים את הכל להזיק לאינטרס החרדי הכללי, וכתבה זו היא חלק מכך.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/3/2017 10:57 לינק ישיר 

הכתבה השקרית הזאת כפי שניתן לראות מתגובתו של ויצמן, הוא פרי של אחד מיהודוני החצר אשר רצינות פעילותו של ויצמן למען השבת והחרדים בירושלים מפריעה לו בפרנסה, ומנסה לגרום לעזיבתו של הנציג. ניתן רק לנחש מי מבין הנחשים שמכרו את נפשם לברקת עשה את זה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/3/2017 13:10 לינק ישיר 

כך העולם מתגלגל. יוחנן ויצמן שהיה איש השטח של אברימי קרויזר בבחירות 'חילול ה' - תשס"ט', הוא היום יעד לתדרוכי-נגד של הנ"ל. מי שנלחם בשביל ש'מאיר פרוש חלילה לא יסגור את ירושלים בשבתות', צריך להלחם נגד מי שנבחר אז כי הוא פותח את ירושלים בשבתות.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/3/2017 15:59 לינק ישיר 

ארור מכה רעהו בסתר..

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/3/2017 23:14 לינק ישיר 

וייצמן אצל אבי מימרן - מי שעומד מאחורי ההקלטות הוא אברהמי קרויזר שקולט שההדק נסגר על צווארו

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/3/2017 23:33 לינק ישיר 

אחרי ההקלטות הוא יהיה יותר קרוב לרבה הרודם מגור ז"ל.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-6/3/2017 00:07 לינק ישיר 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-6/3/2017 00:14 לינק ישיר 

העתק לליצמן....

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/4/2017 23:14 לינק ישיר 

היום הוא הודיע על התמודדות על ראשות העיר ירושלים

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/4/2017 02:37 לינק ישיר 

מעמיק2 כתב:

היום הוא הודיע על התמודדות על ראשות העיר ירושלים

ליצמן יתמוך בו?

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-24/10/2017 22:24 לינק ישיר 

התמונה של ‏אליהו וייסבלום‏.

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > נציג גור בעיריית י-ם: "מי זה ליצמן ? אני הכי קרוב לרב'ה "
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 לדף הבא סך הכל 2 דפים.