בית פורומים בחדרי חרדים

טרגדיה: בנו הפעוט של מוביל המאבק נגד הרב ברלנד נפטר

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-18/5/2017 22:57 לינק ישיר 

טרגדיה בחסידות ברסלב: פעוט בן שבעה חודשים, בנו של נחמן שלום, מוביל המאבק נגד הרב ברלנד, נפטר בביתו

הכתבה

נשלח מהאנדרואיד שלי

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-18/5/2017 23:08 לינק ישיר 

אוי, אש המחלוקת...

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-19/5/2017 00:18 לינק ישיר 

ר' דוב לנדו אמר: היה פעם איש מבוגר וחשוב שרצה לשאת אשה שהיה לגביה שאלה הלכתית אם היא מותרת לבוא בקהל, הוא חידש חידוש הלכתי שמותר לשאת אותה, ורבים חלקו עליו, הוא נשא אותה ולמחרת נפטר. ומה אמרו כולם? בוודאי שיש כאן סימן משמים שהוא לא צדק.
אך האיש היה בועז, שרצה לשאת את רות שהיתה לגביה שאלה אם היא מותרת לבוא בקהל, בועז חידש חידוש  (מואבי ולא מואבית) ונשא אותה, ולמחרת נפטר (כך מובא במדרש). וממנה נולד מלך המשיח.
מסקנה: לעולם לא ניתן לחשבן חשבונות שמים, לפעמים אדם מקבל את עונשו, ולפעמים זה נסיון משמים, אדם צריך לבחון את עצמו תמיד, אך להתמיד באמת שלו.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-19/5/2017 00:26 לינק ישיר 

והרב ברלנד (שה' ישלח לו רפואה שלמה) בעצמו חלה בסרטן, מה זה אומר?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-19/5/2017 07:05 לינק ישיר 

נחמן שלום עם כל הצער והטרגדיה, פטירת בנו מעלה הרהורים.
גם אם הוא צדק במה שהעליל לראשונה על הרב ברלנד וגרם לכל הפרשה הזו התיאורים שלו חצו כל גבול אנושי, הוא דיבר על הרב בסגנון חריף מזלזל ופוגעני, הוא אף התראיין לכתב חדשות בטלוויזיה ושוב חזר על דברים פוגעניים מאוד נגד הרב.
הדרך בה נקט הייתה מעבר למה שהיה צריך.
מסופר שלפני כמה שנים (זה היה לאחר שהעליל על הרב ברלנד) הלך נחמן שלום לצדיק הרב עמוס גואטה מנתניה, הרב עמוס אמר לו שנהג נכון וטוב שפירסם את הדברים, נחמן בכל זאת חשש ממשהו וסיפר לרב שיש לו חבר ברסלב בשם א. שלמה שצדיק נסתר(לא נקב בשמו) אמר לו שהבן שלו נפטר בגלל שדיבר נגד הרב ברלנד,הרב עמוס שמע ודחה את חששו על הסף... 

תוקן על ידי alieel ב- 19/05/2017 07:16:27

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-19/5/2017 07:33 לינק ישיר 

כותרת מאוד מקוממת ונבזית "מוביל המאבק נגד הרב ברלנד"

מה הפירוש מוביל המאבק? אפשר לחשוב שמדובר כאן באיזו מחלוקת אידיאולוגית או הלכתית 
ברלנד הרי עשה מה שעשה לקרובת משפחתו 
ברלנד בעצמו הודה בכך שנכשל, אולי תספרו לי אתם מה הייתם עושים אם זה היה קורה אצלכם חלילה ?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-19/5/2017 10:12 לינק ישיר 

תסובבו את זה איך שאתם רוצים.
בכל מחלוקת יש קורבנות.
ולא משנה אם המחלוקת היא בצדק או לא.
ואין שום דמיון לנושא בועז וכדו'. כי באמת לא על כל עניין אפשר לחשב חשבונות שמים אבל בנושא המחלוקת כתוב מכל הצדיקים כמה אש זה מביא וזה לא שאדם מחשב בעצמו חשבונות שמים אלא דברים שבכתובים.
העצה היא, להתרחק מהמחלוקת כמטחווי קשת.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-19/5/2017 13:19 לינק ישיר 

אין כאן שום עניין של מחלוקת.
מדובר בהוקעת מנוול, זקן מנאף.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-19/5/2017 15:39 לינק ישיר 

לא כדאי לשפוט אחרים, כי כל מה שתשפטו אחרים יהוווה נגדכם במשפט כשישפטו אתכם
כמה פה לעגו לרבנים אחרים רק כי הם לא הרבנים שלכם? עכשיו לשים עונש מוות על הילדים בגלל זה?
אין לדעת מה בא ולמה
וללא קשר, גם אם נחמן צדק בכל מילה בסיפוריו, הוא היה צריך לבוא לספר אך ורק לבית דין (או בית משפט במקרה שרב אישר לו), והוצאת הסיפור החוצה, שהוא יבוא ויספר לנו הכל, זה לשון הרע נטו, איינו רבנים או שופטים, באיזה היתר מותר היה לנו לשמוע לשון הרע

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-19/5/2017 15:46 לינק ישיר 

ואם בי"ד בוחר לא לטפל, מה עליו לעשות כדי להציל את שאר הנשים?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-19/5/2017 15:46 לינק ישיר 

מי חזר מבית דין של מעלה ויודע חשבונות שמים ??
ויודע שהתינוק החמוד נפטר בגלל מעשה של אביו ??
מקובלים אומרים שבדרך כלל תינוקות שנפטרו הם תיקון של נשמה שהייתה צריכה לתקן כמה חודשים !!
וגמרה את התיקון שלה!!!

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-19/5/2017 15:56 לינק ישיר 

שלמלה נעלם, ולאבא של התינוק קוראים נחמן *שלום*, אפעס..

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-19/5/2017 15:57 לינק ישיר 

סיפורי 'מויפתיים' להפחיד אנשים - נו באמת

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-19/5/2017 16:04 לינק ישיר 

עובדתי כתב:
ואם בי"ד בוחר לא לטפל, מה עליו לעשות כדי להציל את שאר הנשים?

בית דין שמע, לפי מודעות שפורסמו, בית דין העדה החרדית פרסם לפני כמה שנים שאסור לנשים ללכת אליו, עשו עוד כמה סנקציות ופרסמו את זה במודעות רחוב

תוקן על ידי איש_חשוב ב- 19/05/2017 16:04:40

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-19/5/2017 16:13 לינק ישיר 

גם לי יש ציפורן חודרנית , בטח זה בגלל שדיברתי על הזב ברלנד נואף הדור.
טמבלים ארורים שום פריט מיסטי לא יבלבל את העובדות על רבכם הנואף הסוטה .
בל נשכח שרבכם הצדיק שכב עם לא פחות מ25 נשים נשואות (זה רק מה שאני יודע) וזה לא התחיל לפני שנה , 45 שנה הוא בביזנס(כפי עדות אשתו בהקלטה ברורה שלא משתמעת לשני פנים). (תשאלו את שלום הרוש מה היה אתו ומה הוא ראה כשלקח אותו לפני שנים רבות ליער ...)
ודרך אגב כמה "רבנים" זבי חוטם שמחזקים את ידו של הזב הממרה חלו במחלות משונות הם ובני משפחתם (תשאלו את יעקב משה סלמנוביץ מה קורה לו אחרי שהוא אוכל .... או את מאיר שלמה שנפלו עליו ועל בני משפחתו אסונות משונים ומוזרים)

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-19/5/2017 16:21 לינק ישיר 

alieel כתב:
נחמן שלום עם כל הצער והטרגדיה, פטירת בנו מעלה הרהורים.
גם אם הוא צדק במה שהעליל לראשונה על הרב ברלנד וגרם לכל הפרשה הזו התיאורים שלו חצו כל גבול אנושי, הוא דיבר על הרב בסגנון חריף מזלזל ופוגעני, הוא אף התראיין לכתב חדשות בטלוויזיה ושוב חזר על דברים פוגעניים מאוד נגד הרב.
הדרך בה נקט הייתה מעבר למה שהיה צריך.
מסופר שלפני כמה שנים (זה היה לאחר שהעליל על הרב ברלנד) הלך נחמן שלום לצדיק הרב עמוס גואטה מנתניה, הרב עמוס אמר לו שנהג נכון וטוב שפירסם את הדברים, נחמן בכל זאת חשש ממשהו וסיפר לרב שיש לו חבר ברסלב בשם א. שלמה שצדיק נסתר(לא נקב בשמו) אמר לו שהבן שלו נפטר בגלל שדיבר נגד הרב ברלנד,הרב עמוס שמע ודחה את חששו על הסף... 

תוקן על ידי alieel ב- 19/05/2017 07:16:27

אני כל כך שמח כשאתה מגיב .. תמיד תגיב על כתבות על הסוטה המאוס בכדי שהקוראים הנאמנים יראו איזה אינטלגנציה יש לתלמידיו של נואף צדיק הדור . 
כשברלנד יטפל  באשתך / ילדתך / אחותך / אמא שלך (או בכולם) נראה באיזה לשון וסגנון תדבר עליו. אה בעצם שכחתי שתצעק משמחה ותרוץ ברחובות ותזעק שהחיינו וזכינו שהההרררבבב עשה תיקון גדול ונפלא לאמא שלי,

טמבל מפגר תתעורר.

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > טרגדיה: בנו הפעוט של מוביל המאבק נגד הרב ברלנד נפטר
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 לדף הבא סך הכל 2 דפים.