בית פורומים בחדרי חרדים

הקרב האמיתי על דעת הקהל בחו"ל

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-6/6/2017 11:12 לינק ישיר 
הקרב האמיתי על דעת הקהל בחו"ל

אני אפתח בשאלה

את מי זה בדיוק מעניין כמה אנשים ישתתפו בעצרת בארה"ב ? מה בדיוק אכפת ליתד נאמן שיפגינו שם מליון איש את מי זה בדיוק מעניין ?  מקסימום מה שאנשי חו"ל יכולים לעשות זה לשלוח מכתבים לטארמפ 'ירום הודו'. 

יש לי תחושה שהלחץ הגדול הוא 'כסף'. אנשי הארץ מבינים שכל גלגלי הפלג משומנים על ידי כסף מחו"ל. ברגע שעצרת את הברז הזה הפלג יהיו בבעיה.

תכלס באמת מגוחך לראות את הקמפיין ואת המספרים המגוחכים.

אבל 'הכסף יענה את הכל' 

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-6/6/2017 11:26 לינק ישיר 

לא כסף, אלא השפעה.

דוגמא הסטורית: לפני יותר מ20 שנה, אחרי שהרב שך חדל להנהיג, אנשי הרב שטינמן התבססו הרבה על דעת הקהל בחו"ל.

אני זוכר כתבות נלהבות בעיתונים [יעקב ריבלין ואחרים] מספרים בהתלהבות על הכרזות ר"א שווי והרבי מנובומינסק שהרב שטינמן הוא מנהיג הדור וכו'. כהיזון חוזר, זה השפיע גם על דעת הקהל בארץ.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-6/6/2017 11:28 לינק ישיר 

במילים פשוטות: אם בני הגולה אינם מקבלים מרות, אין כאן רבן של כל בני הגולה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-6/6/2017 11:32 לינק ישיר 

אור_היום כתב:

אני זוכר כתבות נלהבות בעיתונים [יעקב ריבלין ואחרים] מספרים בהתלהבות על הכרזות ר"א שווי והרבי מנובומינסק שהרב שטינמן הוא מנהיג הדור וכו'.

יעקב רבלין פירסם (תחת שם אחר) כתבה נגד ר' אליהו שוויי על שהעיז לתמוך ברב שטיינמן.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-6/6/2017 11:42 לינק ישיר 

וחילול השם שמשמיצים את גדולי הדור כקלים שבקלים - זה כלום?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-6/6/2017 11:47 לינק ישיר 

כברהיה, יש לך את המקור? למיטב זכרוני, הוא סיפר בהתרגשות על הכרזת ר"א שוויי בקונוונשיין.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-6/6/2017 12:55 לינק ישיר 

לומד1 כתב:
אני אפתח בשאלה

את מי זה בדיוק מעניין כמה אנשים ישתתפו בעצרת בארה"ב ? מה בדיוק אכפת ליתד נאמן שיפגינו שם מליון איש את מי זה בדיוק מעניין ?  מקסימום מה שאנשי חו"ל יכולים לעשות זה לשלוח מכתבים לטארמפ 'ירום הודו'. 

יש לי תחושה שהלחץ הגדול הוא 'כסף'. אנשי הארץ מבינים שכל גלגלי הפלג משומנים על ידי כסף מחו"ל. ברגע שעצרת את הברז הזה הפלג יהיו בבעיה.

תכלס באמת מגוחך לראות את הקמפיין ואת המספרים המגוחכים.

אבל 'הכסף יענה את הכל' 

השאלה שלך היא בעצם, כאן בארץ הציבור הליטאי מסוכסך בינו לבין עצמו, אז למה לא ליצא את הסכסוך לאמריקה, שגם הם יכנסו למערבולת הסכסוך.

הגיוני. באמת.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-6/6/2017 15:06 לינק ישיר 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-6/6/2017 15:07 לינק ישיר 

ועל הרבנים אמרו שזה רק כסף.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-6/6/2017 21:06 לינק ישיר 

אור_היום כתב:

לא כסף, אלא השפעה.

דוגמא הסטורית: לפני יותר מ20 שנה, אחרי שהרב שך חדל להנהיג, אנשי הרב שטינמן התבססו הרבה על דעת הקהל בחו"ל.

אני זוכר כתבות נלהבות בעיתונים [יעקב ריבלין ואחרים] מספרים בהתלהבות על הכרזות ר"א שווי והרבי מנובומינסק שהרב שטינמן הוא מנהיג הדור וכו'. כהיזון חוזר, זה השפיע גם על דעת הקהל בארץ.

את מי אתה חושב להצחיק עם הבדיחה הזאת ?
נו באמת ?
הרב שטיינמן נהיה גדול הדור בזכות הלבלר יעקב ריבלין ???
רוב רבני חו"ל איננם מוכרים בישראל כולל הרב שווי והרב נובומינסק.
ובזכות מי החזון איש, הסטייפלר, הרב שך, הרב אלישיב זצוקללה"ה נהיו גדולי הדור ???

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-6/6/2017 21:18 לינק ישיר 

מה שמשגע אותי זה בעיקר אנשים כדוגמת ראש ישיבת ליקווד, שהמצב במקומו ממש לא מזהיר, וכמות הנושרים במקומו היא הגדולה ביותר בארה"ב כולה, ומה שיש לו בראש זה "גזירת הגיוס" המדומיינת. לי נראה הדבר ברור, ככל שיש במשפחה בפנים בעיות גדולות כך מנסים להדחיק אותן ע"י טיפול בכאילו בעיות חיצוניות וד"ל. סוג של בריחה. כך זה אצל דוד זיכרמן וכך אצל טומבק ועוד כמה חברה שם.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-7/6/2017 01:22 לינק ישיר 

לדעתי הסיבה פשוטה הרבה יותר. זה בגלל שסאטמר מנסים לצרף את כל החרדים, שבעצם בהשקפתם אגו"י, תוך הצגת מצגות שווא ופגיעה בגדולי ישראל בארה"ק.

כל זמן שרק סאטמר ובנות בריתם הפגינו אכן התעלמו מהם. לא משנה כמה תעמולה הם עשו.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-7/6/2017 15:18 לינק ישיר 

כמיין, אתה תוקף בצדק, דברים שלא אמרתי.

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > הקרב האמיתי על דעת הקהל בחו"ל
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר