בית פורומים בחדרי חרדים

התחליף לקוקר: 'אקטואליק' יתחרה בכיכר השבת ובבחדרי?

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-11/6/2017 18:11 לינק ישיר 
התחליף לקוקר: 'אקטואליק' יתחרה בכיכר השבת ובבחדרי?

התחליף לקוקר: 'אקטואליק' יתחרה בכיכר השבת ובבחדרי?

בהשקעה של כ-100 אלף ש', הושק האתר החרדי אקטואליק שמגיע על השלד של קוקר שנרכש השנה ע"י בעלי קול ברמה. בתכנית: חדשות ביקורתיות, תמונות נשים ותחרות לגדולים

אלכסנדר כץ | 11/06/17 13:31 0
התחליף לקוקר: 'אקטואליק' יתחרה בכיכר השבת ובבחדרי? 

אחרי מספר חודשים של עבודה, הושק ביום חמישי האחרון אתר אקטואליק, על השלד של אתר קוקר. המהלך אמור להוביל לחימום גזרת האתרים החרדיים - שנשלטת בצורה כמעט מוחלטת על ידי כיכר השבת ובחדרי חרדים, ועם אתר שלישי צנוע יותר מבחינת כניסות - חרדים 10.

כזכור, בתחילת השנה רכשה קבוצה בראשה עומד צבי עמר, מבעלי רדיו קול ברמה, את אתר קוקר בקצת פחות ממיליון שקלים. המוכרים הם אורי לנדאו, שהקים והחזיק ב-50% מהאתר, חיים בנדיקט עם 15%, ושאר 35% שהוחזקו על ידי משקיע חרדי סודי. קוקר היה אתר חרדי עצמאי שזכה ל-15 אלף יוניקים ביום ו-280 אלף בחודש, נתונים שהתקשו להציב תחרות לגדולים. המטרה של קבוצת הרוכשים החדשה, שחלק מחבריה שומרים את זהותם חסויה, היא להגדיל בצורה משמעותית את מספר הכניסות.

בחודשים האחרונים הושקעו על פי הערכות כ-100 אלף שקלים בבניית האתר החדש אקטואליק, שאמור לעשות שימוש בכל הנכסים הדיגיטליים של קוקר, למרות הבעיה שהאתר החדש נתקל בשינוי של העמוד המסחרי של קוקר בפייסבוק לשמו של אקטואליק. במהלך השבוע צפויה לעלות אפליקציה חדשה לאתר.

העורך הראשי הוא אקטואליק הוא ישראל קליין, ובשלב הראשון הוא יעסיק כ-10 עובדים, בהם עורכים וכתבים בתחומים המדיני, צבא ועוד. יש גם שיתופי פעולה עם הטאלנט הגדול של קול חי, מנחם טוקר, וגם עם הזכיינית רשת למשל. נחתמו גם הסכמים עם 2 משרדי פרסום - אחד במגזר הכללי והשני בחרדי. לאתר אין מנכ"ל, אולם הוא מנוהל על ידי נציג של עמר.

לקראת השקת האתר, החל קמפיין טיזרי בקבוצות וואטסאפ חרדיות - כוח שיווקי ופרסומי ענק במגזר. באתר גם משקיעים בזירה הדיגיטלית כדי להגיע לקהלים חדשים – ומתכוונים לשים דגש על טוויטר. קמפיין פרסומי קלאסי לא מתוכנן בשלב זה.

כבר בזמנו נמסר מרוכשי קוקר כי "האתר יתמקד בסיקור מעמיד של סדר היום בנוגע לחברה החרדית, לצד כתבות צבע ומעטפת כוללת של תחומי עניין נוספים דוגמת חינוך, מוזיקה, עיצוב, מתחם מיוחד לנשים ועוד". כעת אומר גורם כי המערכת צפויה להיות ביקורתית - והמטרה להשפיע על החברה החרדית.

האתר לא יפעיל פיקוח רוחני על תכניו, אבל ינהג על פי הנוהג במגזר החרדי. מהלך כזה מצביע על ליברליות יחסית, שתוביל גם לכך שתמונות של נשים יופיעו באתר, בניגוד למשל מהעיתונים החרדיים המסורתיים, ואפילו אתר בחדרי חרדים. תמונות נשים יופיעו כשהן לבושות בצניעות, ופי שאמר גורם לאייס, "אם צריך, תהיה תמונה של אישה, בדרך כזו שתעבור את העין החרדית".

ביום הראשון להפעלת האתר, בין חמישי לשישי האחרון, הוא רשם כ-20 אלף כניסות ייחודיות – גידול של כשליש ביחס ליום רגיל אתר קוקר. מדובר עדיין במספרים נמוכים משמעותית מאלה של 2 הכוחות החזקים במגזר - כיכר ובחדרי, אבל גורם המקורב לאתר אמר לאייס כי "המטרה בתוך שנה להיות שחקן שלישי – לנענע את השוק הזה ולשבור הביצה אותה לא הצליחו לפצח בשנים האחרונות". 

מקור: http://www.ice.co.il/media/news/article/540637דווח על תוכן פוגעני

מנותק
נשלח ב-11/6/2017 18:32 לינק ישיר 

אם הוא ישאר כמו קוקר, רק העתקות מערוץ 2 , ראיונות עם מקובלים חולי נפש שחלמו על הגאולה, וכל מה שרץ בוואטסאפ, אין לו סיכוי להכנס...


נשלח מהאנדרואיד שלי
דדווח על תוכן פוגעני

מחובר
נשלח ב-11/6/2017 20:02 לינק ישיר 

מליון שקל לאתר מפונטז..... גלמיםדדווח על תוכן פוגעני

מחובר
נשלח ב-11/6/2017 20:03 לינק ישיר 

אתר רדוד מבחינת רמה עיתונאית ומבחינת עיצוב נוחות ונגישותדדווח על תוכן פוגעני

מחובר
נשלח ב-11/6/2017 20:50 לינק ישיר 

למה שלא יקנו את היומן האישי שלי במיליון ש"ח???

פיגורדדווח על תוכן פוגעני

מנותק
נשלח ב-11/6/2017 21:01 לינק ישיר 

קוקר היה אתר רדוד ובזוי ללא תוכן אמיתי, רק צהוב וקטנוני, ואני מתפלא אם באמת שילמו עליו סכום כזה. פלא גדול יותר הוא האם באמת הושקעו מליון שקלים באתר החדש, ואם כן, על מה בדיוק? הרי זה נראה גרוע ולא נעים לעין.דדווח על תוכן פוגעני

מנותק
נשלח ב-11/6/2017 21:10 לינק ישיר 

יקומו ויפלו על איכות כתיבה


נשלח מהאנדרואיד שלי
דדווח על תוכן פוגעני

מחובר
נשלח ב-28/6/2017 00:43 לינק ישיר 
דדווח על תוכן פוגעני

מנותק
נשלח ב-28/6/2017 00:58 לינק ישיר 

ידיעה באתר החדש:

ונפתח (כמובן) את המדור בפרסום ראשון, יום שלישי בשעות הצהריים, ובמוקד מד"א בירושלים, מתקבלת שיחת טלפון על התעלפות של עובדת באחד ממערכות העיתונים. חובשים מוזעקים למקום ופותרים את הבעיות. רק בריאות.

 

רכילות זולה. איכס.


נשלח מהאנדרואיד שלי
דדווח על תוכן פוגעני

מנותק
נשלח ב-28/6/2017 01:14 לינק ישיר 

אפיקטוזין כתב:


זה אתר של הפלג הירושלמי?דדווח על תוכן פוגעני

מחובר
נשלח ב-28/6/2017 09:34 לינק ישיר 

לקחת את הפלטפורמה של קוקר זה מובן אבל מקווה שהם לא יהיו אתר פח כמו קוקר (בינתיים נראה שהם נכנסו יפה)


נשלח מהאנדרואיד שלי
דדווח על תוכן פוגעני

מחובר
   
בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > התחליף לקוקר: 'אקטואליק' יתחרה בכיכר השבת ובבחדרי?
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר