בית פורומים בחדרי חרדים

עוד חוזר בשאלה התאבד

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-11/6/2017 20:28 לינק ישיר 
עוד חוזר בשאלה התאבד

כנראה שזה מסלול אחיד לכל החוזרים בשאלה.
אז אולי להאשים בהריגה את מי שמסייע להם ?

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-11/6/2017 20:50 לינק ישיר 

מי הפעם?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-11/6/2017 20:54 לינק ישיר 

אנחנו, החברה החרדית,  לא יודעת להכיל את הבחורים שנמצאים במצוקה רגשית.
ידינו שפכו את הדם הזה! 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-11/6/2017 20:55 לינק ישיר 

אורגניסט כתב:
כנראה שזה מסלול אחיד לכל החוזרים בשאלה.
אז אולי להאשים בהריגה את מי שמסייע להם ?

אף אחד לא חוזר בשאלה בגלל ש'כיף' לו בתוך המסגרת החרדית.
הרצחת וגם ירשת? 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-11/6/2017 21:09 לינק ישיר 

הפוסטים שלו מלפני שנה ויותר מלאים בדכאון... עם מילים מפורשות שזה מה שיקרה בסוף.

תוקן על ידי קרדוםלחפור ב- 11/06/2017 21:09:46

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-11/6/2017 21:18 לינק ישיר 

כואב הלב. זו תעודת עניות גם לחברה החילונית וגם לחברה החרדית שלא מסוגלת לגלות חמלה
כלפי החוזרים בשאלה וגורמת לניתוקם ממשפחתם

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-11/6/2017 22:28 לינק ישיר 

שמחה לאיד של פותח האשכול שמחה לאיד שלא במקומה, ואני מתבטא עדין. כאילו שזה מרחיק את הבעיה מהבית פנימה, לומר זה לא חרדי שהתאבד אלא חוזר בשאלה, בעוד שהוא חרדי (לשעבר) ומשפחתו חרדית והקלון הוא עלינו כפי שכתב למעלה הניק momeir  בתגובותיו. חברה שלנו אכזרית בדחייה כל מי ששונה, והדרך לאבדון קצר ביותר.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-11/6/2017 22:33 לינק ישיר 

מקרה הרבה יותר חמור מהתאבדות גרידא מדוע אתה לא כותב את הכל ? מה היא בעיניך, שום כלום ?

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-11/6/2017 22:49 לינק ישיר 

תוקן על ידי לבחירתכם ב- 11/06/2017 22:52:43

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-11/6/2017 23:03 לינק ישיר 

במה בדיוק אני אשם שהבחור חשב שהעולם זורח בחוץ וגילה חושך ואפילה.אני לא אשם בכלום.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-11/6/2017 23:14 לינק ישיר 

ככול הנראה רצח והתאבד... 
ממודיעין עלית 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-11/6/2017 23:14 לינק ישיר 

קרדוםלחפור כתב:
הפוסטים שלו מלפני שנה ויותר מלאים בדכאון... עם מילים מפורשות שזה מה שיקרה בסוף.

בקיצור הכתובת היתה על הקיר
המשטרה צריכה לחקור כמה חברים באגודה הידועה לשימצה התאבדו, ולהסיק מסקנות 

תוקן על ידי אורגניסט ב- 11/06/2017 23:20:15

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-11/6/2017 23:43 לינק ישיר 

גדול המחטיא עצמו יותר מן ההורג עצמו.

אם הוא שנה ופירש הלכה פסוקה כדלהלן:
"האנשים שפרקו עול המצוות מעל צווארן, ואין נכללין בכלל ישראל בעשיית המצוות ובכבוד המועדות וישיבת בתי כנסיות ובתי מדרשות, אלא הרי הן כבני חורין לעצמן [כשאר האומות], וכן האפיקורוסין [והמומרים] והמוסרין - כל אלו אין מתאבלין עליהן! אלא אחיהם ושאר קרוביהם לובשין לבנים ומתעטפים לבנים ואוכלים ושותים ושמחים, שהרי אבדו שונאיו של הקדוש ברוך הוא, ועליהם הכתוב אומר הלא משנאיך ה' אשנא".  (רמב"ם הלכות אבל א:י)
וכן נפסק בשולחן ערוך.

יפיופים, קומו ממאורתכם, והוציאו את כעסכם ואת השקפותיכם האפיקורסיות, וחמלתכם המרחמת על האכזרים, ושנאת ההולכים בדרכי התורה בדרך של פעם - לא על מעט החרדים שנשארו פה, אלא על רבותינו הראשונים והפוסקים.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-11/6/2017 23:53 לינק ישיר 

מי שחוזר בשאלה לוקח מראש בחשבון את היחס שהוא יקבל ממשפחתו והוא זה שבוחר לעצמו לקבל את היחס הזה.
מי שמכניס את היד לאש הוא זה שבחר לעצמו לקבל כוויה וזה לא האש שנותנת את העונש.
יהי רצון שמיתתם תהיה להם לכפרה.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/6/2017 00:01 לינק ישיר 

פוסט שהוא כתב

ביום שישי ה- 25.11 יצוין היום הבינלאומי למאבק באלימות נגד נשים. אלימות נגד נשים זה דבר נורא ללא ספק. אבל לפחות ישנה תמיכה נרחבת והזדהות. "יום בינלאומי למאבק שלהן". אלימות נגד גברים, וילדים בפרט, זו כבר שתיקה רועמת. זו אלימות מלאת אשמה. המחשבה שאין מי שמזדהה איתך, שעבר את מה שעברת בגיל 8, בגיל 9, ובגיל 11. הידיעה (לא המחשבה והחשש) שאני לא בסדר ששכבתי שם ונתתי לו לעשות את מה שהוא עשה פעם אחרי פעם. התמימות של "רק אני בעולם הזה שעובר את מה שעובר" עד שמגיע שלב שאתה ממסגר את השעה 7 בערב למשהו שאסור לחשוב עליו.

אז נכון, כתבתי על זה לא פעם ולא פעמיים אבל אתם יודעים מה? אני אכתוב על זה עוד הרבה הרבה פעמים! הייתי פאקינג ילד כל כך תמים! אז בגלל שאותו רב לא שלט על היצרים שלו, אני הייתי צריך לעבור את זה אז ולחוות עד היום את אותה התקופה! הוא עיוות בכך את כל מה שהילד הבריא בנפשו הזה יכל להיות. הייתי צריך להסביר לעצמי בגיל 8 למה רב נוגע לי בכל מיני מקומות. למה האיש הזה מכניס את היד שלי לתחתונים שלו.

אבא שלי אומר שהוא רוצח, ושאם הוא היה יודע על זה בזמנו הוא היה מסוגל לפגוע בו. אז אני לא יודע אם לאבא שלי לא הייתה אפשרות לדעת או שהוא בחר שלא לדעת כדי לא להיפגע, אבל כך או כך אני לא שופט אותו. זה נושא מפחיד.

כשאני מסתכל על אחיינים שלי בגילי של אז ואף קטנים מזה, אני מתקבץ בתוכי. מי יודע מה הם עוברים ושותקים? מי יודע אם אין שם איזה רב עם זקן גדול שנותן משמעות חפצית ומינית לילד הטהור ששוכב לו על הברכיים? כמובן ש"רב עם זקן גדול" זו הדוגמה האישית שלי ולא משהו שמהווה מדגם סוחף לפדופיליה.

אני עדיין מחפש את אותם פצעים שנמצאים שם בכדי לסמן אותם בעיגול וללכת איתם לרופא. אבל אני יודע שהם שם. והם פצעים כואבים. כואבים מאוד.
 חבל שאין שבוע או אפילו חודש בינלאומי למאבק באלימות מינית נגד ילדים.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/6/2017 00:26 לינק ישיר 

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > עוד חוזר בשאלה התאבד
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 3 4 לדף הבא סך הכל 4 דפים.