בית פורומים בחדרי חרדים

אלו מוצרים כדאי לקנות באינטרנט מחו"ל

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-12/6/2017 23:24 לינק ישיר 
אלו מוצרים כדאי לקנות באינטרנט מחו"ל

הרבה מאוד אנשים קונים היום מוצרים דרך האינטרנט.
יש לכם המלצות על מוצרים ספציפיים שכדאי לקנות?

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-13/6/2017 00:01 לינק ישיר 

אשכול נהדר לתת עצות על קניות בחו"ל.
אני למשל קונה הרבה פיצ'יפקעס בעלי אקספרס מחכה בסבלנות בין חודש לחודשיים ובדרך כלל מרוצה .קונה למשל מטענים שעונים עטים .דברים כאלה.
קניתי גם נעליים ופליימוביל באמאזון .מי שקונה שם שישים לב שלא צרפו אותו כחבר מועדון .חודש ראשון חינם ואחר כך... אפשר לבטל זאת באתר .

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-13/6/2017 00:04 לינק ישיר 

איפור דרך strawberry.net

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-13/6/2017 00:05 לינק ישיר 

לי חינכו שאם צריך משהו קונים, ואם לא, אז לא
מה זה לחפש מה לקנות??

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-13/6/2017 00:08 לינק ישיר 

יש גם 2 תקרות .של מעמ ומכס. הראשונה מתחילה ב75 דולר. מי שקונה מעל זה כדאי כבר לחשב טוב אם שווה כל הבלבול ראש כשאין לך מישהו זמין שנותן אחריות והחסכון הרבה פחות.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-13/6/2017 00:09 לינק ישיר 

בגדים בנקסט - כמובן (גם לגברים).

שטויות באליאקספרס, לחובבי השטויות (כמוני). לעיתים, עד שמגיע העב"מ, אני לא יודע לזהות מה מטרתו... :)

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-13/6/2017 00:14 לינק ישיר 

אגב יש גם אתרים בארץ שמוכרים בזול יותר מהחנויות עם משלוח עד הבית.
לדוגמא דיו למדפסת ושאר ציוד משרדיתוספי תזונה למיניהם ומצרי פארמה ניתן לקנות באתרים באנגליה במחירים זולים משמעותית אתר לדוגמא באנגליה 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-13/6/2017 00:15 לינק ישיר 

חפש ברוטר בפורום הרגע קניתי
מציאות ממש של כל סוגי המוצרים

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-13/6/2017 00:41 לינק ישיר 

theonlyone כתב:

לי חינכו שאם צריך משהו קונים, ואם לא, אז לא
מה זה לחפש מה לקנות??

יש דברים יפים עולים וזולים שלא חייב אבל נחמד

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-13/6/2017 01:19 לינק ישיר 

בעליאקספרס ניתן לקנות לא רק פיציפקעס.
רק צריך תמיד להסתכל על הפידבקים, וכך לדעת על המוצר.
באופן אישי אני קונה שם פיג'מות לילדים, אביזרי אפיה ועוד.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-13/6/2017 08:52 לינק ישיר 

אתר ישראלי למוצרי איפור

אישתי מזמינה משם

סניוריטה

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-13/6/2017 09:05 לינק ישיר 

באמזונים יש הרבה פעמים מבצעים הרבה יותר זולים מאשר בארץ אבל צריך לחפש.
למשל, ראיתי עכשיו אוזניות מעולות של סוני Sony MDR-V55R שעולות בארץ מעל 270 ש"ח באמזון במחיר של 160 כולל משלוח עד הבית בקישור הזה

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-13/6/2017 09:11 לינק ישיר 

או למשל הנעל הזו של קלארקס ב230 ש"ח כולל משלוח עד הבית - http://amzn.to/2sWKoRC

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-13/6/2017 09:53 לינק ישיר 

אולי עדיף לשנות את הכותרת ל"הרגע קניתי"
ומי שיכול, יעדכן על מבצעים באתרים השונים.
יעזור להרבה אנשים.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-13/6/2017 10:27 לינק ישיר 

משקפיים

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-14/6/2017 09:53 לינק ישיר 

התפניתי קצת הבוקר ואני אנסה להציג אלו מוצרים כדאי לקנות באמזון. אנשים רגילים לקנות באינטרנט רק מוצרים קטנים וזולים מאיביי אבל באמזון אפשר למצוא הרבה מאוד מוצרים טובים שעולים הרבה כסף במחירים הרבה יותר זולים מאשר המחיר שלהם בארץ.
האמת היא שבשנים האחרונות התמחיתי בלמצוא לחברים מוצרים ספציפיים באמזון תוך השוואה בין חנויות אמזון שונות ברחבי העולם, כך שאם מישהו מחפש מוצר ספציפי אני אשמח לנסות לעזור בהמשך.
הערה כללית: השתדלתי לשים מוצרים שיש להם משלוח לארץ אבל חלק מהמוצרים נשלחים לארץ רק כשאמזון הוא המוכר ולא צד שלישי.
בכל מקרה כדאי לשלם במטבע של האתר (דולרים או יורו) ולא בשקלים כי אמזון גובה מחיר מאוד גבוה על המרת המטבע והמחיר של ההמרה בכרטיס האשראי שלכם יותר נמוכה.
נתחיל בנעליים שהן דבר שנוח לקנות באינטרנט אם אתה יודע את המידה שלך. חלק מהאתרים הם מארה"ב או אנגליה ולכן כדאי להיעזר בטבלה להמרת מידות נעליים למידות אמריקאיות או למידות אנגליות.
אני אוהב לקנות באמזון נעליים של אקורוקפורט או של קלארקס וניתן להשיג אותן במחיר הרבה יותר זול מאשר בארץ. מי שמחפש נעילה פחות רשמית לבית יכול לקנות קרוקס מקוריות בזול. אגב, אחד המוצרים שעולה חצי מחיר באמזון הם כפכפים של בירקנשטוק אבל נדמה לי שהם כמעט לא נקנים בחברה דתית. גם נעליים של טימברלנד אפשר למצוא לפעמים במחיר יותר זול מהמחיר בארץ.
בתחום תיקי הנשים המוצר שהכי נוח לקנות באמזון בהפרש גדול מהמחיר בארץ הם תיקי קיפלינג, אם כי המחירים של התיקים האלו משתנו מאוד באמזון בין חודשים שונים בשנה.
אמנם זו לא העונה אבל במעילים ניתן למצוא מעילים של קולומביה או של נורת' פייס בזול. מעילי יוניקלו אפשר למצוא בזול רק באיביי.
תחום הביגוד הוא קצת יותר בעייתי בגלל שהרבה אנשים לא אוהבים לקנות בגדים בלי למדוד קודם וגם בגלל שהרבה מהבגדים לא צנועים בכל זאת נמליץ על מוצרים של שתי חברות לנשים: טריומף ודסיגול.
מי שנוסע לחו"ל ומחפש מזוודות טובות יכול למצוא מזוודות של סמסונייט במחיר זול באמזון.
בתחום צעצועי הילדים כדאי לחפש פליימוביל באמזון גרמניה. ההפרש במחירים מורגש יותר במוצרים הגדולים או כשמזמינים כמה מוצרים באותה הזמנה וחוסכים את המחיר של המשלוח.
בשנה האחרונה גיליתי שגם במוצרים גדולים למטבח ולאמבטיה יש יתרון בקניה באמזון. מפתיע הפרש המחיר העצום במחירים של גרוהה ושל האנס גרוהה וגם בטוחני אשפה של InSinkErator.
בתחום העגלות אני ממליץ לחפש באמזון עגלות של אינגלזינה או של פג פרגו בזול.
טוב, לא הגענו בכלל למוצרי חשמל. אולי בהמשך אם יהי זמן נשלים.
כמו שאמרתי אני מאוד נהנה ממציאת דילים ספציפיים באמזון, כך שאם מישהו רוצה אני אשמח שתאמרו מה אתם מחפשים ואני אעזור למצוא.

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > אלו מוצרים כדאי לקנות באינטרנט מחו"ל
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 3 ... 24 25 26 לדף הבא סך הכל 26 דפים.