בית פורומים בחדרי חרדים

להלן הפרטים המדויקים שמצדיקים את הצדיק הרב רבי ומרשיעים את הרשעים דוברי השקר

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-14/6/2017 08:11 לינק ישיר 
להלן הפרטים המדויקים שמצדיקים את הצדיק הרב רבי ומרשיעים את הרשעים דוברי השקר

דווח על תוכן פוגעני

מחובר
נשלח ב-14/6/2017 08:12 לינק ישיר תוקן על ידי ערלכער_ייד ב- 14/06/2017 08:45:15
דדווח על תוכן פוגעני

מחובר
נשלח ב-14/6/2017 08:16 לינק ישיר 

הגיע הזמן להקיא את אנשי השקר מתוכנו

הכת הנורבגית המרושעת שוב התגלתה בכיעורה ובתיעובה ובשקרנותה

ירא הקהל וישפוט ויבין כי אין לאתרים החרדקיים והחצריים מינימום של אמינותדדווח על תוכן פוגעני

מחובר
נשלח ב-14/6/2017 08:20 לינק ישיר 

אם אפשר באותה הזדמנות גם את הפרטים של הגויות שנישאו לאברכי כולל לשעבר.דדווח על תוכן פוגעני

מנותק
נשלח ב-14/6/2017 08:23 לינק ישיר 

ערלכער_ייד כתב:

 במשך חצי שנה הבחור היה בלחץ עצום, ותלוי בין שמים לארץ, כשהוא עסוק יומם ולילה בצרתו, כשהדבר גרם לו להפסיק ללמוד, והוא אובד עיצות מה לעשות על דבר שכזה שעבר היה מסתדר בין רגע,

לאחר חצי שנה!! מתישה, חזר לו מעמד בן ישיבה, והוא כעת בישיבה, אך הדברים הללו שעבר, גרמו לו להפסיק ללמוד!**>


גם הפגנות גורמות לזה. וביודעי ומכירי קאמינא באחד שעמד להיות מגדולי הדור ממש, ודרך בהולך ללמוד שנעשה אדם גדול. אמנם סגר את הגמרא לפני קרוב לשלושים שנה מחמת עיסוק במצווה כלשהי, ועד היום לא חזר להיות כאשתקד. ומצווה גוררת מצווה. רח"ל. דדווח על תוכן פוגעני

מנותק
נשלח ב-14/6/2017 08:41 לינק ישיר 

ערלכער_ייד כתב:כ


פרטים על 'שלמה בן ציון':


פרטים על 'מאיר אסולין':


פרטים על 'רחמים מועלם מדימונה':

  

שם: אביתר ישי, משפחה: מאיר,פרטים על 'אברהם ישעיהו':


טלפונים של ישיבת 'נחלת משה'
רח' הרואה, רמות ירושלים:
02-5710000
02-5864403**>לידיעת ההנהלה

הפוסט שהוא העלה כאן הוא עבירה פלילית לפי החוק נא למחוק אם אינכם מעוניינים להסתבך חוקית 
תוקן על ידי אניכברחוזר ב- 14/06/2017 08:41:33
דדווח על תוכן פוגעני

מנותק
נשלח ב-14/6/2017 08:46 לינק ישיר 

ערלכער_ייד כתב:

הגיע הזמן להקיא את אנשי השקר מתוכנו

הכת הנורבגית המרושעת שוב התגלתה בכיעורה ובתיעובה ובשקרנותה

ירא הקהל וישפוט ויבין כי אין לאתרים החרדקיים והחצריים מינימום של אמינות


ה אצלכם שאתם נדבקים אלינו, וברגע שעוזרים לכם להיפרד אתם בוכים על רעדיפעעעעס


נשלח מהאנדרואיד שלי
דדווח על תוכן פוגעני

מחובר
נשלח ב-14/6/2017 08:47 לינק ישיר 

הפרטים פורסמו באתרים אחרים ומופצים כעת באלפי מיילים

אך ליתר בטחון מחקתי לעת עתה את הפרטים המדוייקים החושפים את פני השקרנים הנאלחים הפוסלים במומם אנשים צדיקים ישרי לב

ויהי רצון שיתקיים בהם הכתוב: "אנשי דמים ומרמה לא יחצו וכו'"דדווח על תוכן פוגעני

מחובר
נשלח ב-14/6/2017 09:04 לינק ישיר 

לפחות מהחוק אתה פוחד... כנציג אלו שלא מפחדים ממאסרים ומכות. יהי רצון שיהא זה תחליף קטנטן לפחד מבורא עולם, שממנו אינך מפחד. ויש להכיר טובה למלכות, שאילולי מוראה, מי יודע כיצד היית מתנהג. דדווח על תוכן פוגעני

מנותק
נשלח ב-14/6/2017 09:12 לינק ישיר 

כרגע הענין נבדק מבחינה חוקית, לאחר שכבר פורסם בתפוצה רחבה
דדווח על תוכן פוגעני

מחובר
נשלח ב-14/6/2017 09:15 לינק ישיר 

הנתונים מופיעים בפורום השכןדדווח על תוכן פוגעני

מחובר
נשלח ב-14/6/2017 11:43 לינק ישיר 

כל הפרטים המדוייקים
על הבחורים מישיבת 'נחלת משה' בירושלים,
שנפלו הישר מהישיבה - לעבר הצבא
כולל שמות וכתובות ופרטי המקרה !!
 
בימים האחרונים, מתנהל מסע מכוער, כנגד הדברים שנאמרו בעצרת הרבבות בברוקלין שהתקיימה בי"ז סיון תשע"ז, שם נשא דברים הגאון רבי יהודה רבי שליט"א, משגיח בישיבת 'נחלת משה' בירושלים, וסיפר עובדות הידועות לו באופן אישי על בחורים מישיבתו הוא שהסתבכו ונפלו לצבא.
הרב רבי הזכיר שמות - כשכמובן השמות הינם בדויים בכדי שלא לבייש את אותם בחורים - אך כל העובדות שהזכיר, הינם מקרים אמיתיים לחלוטין, והבחורים הינם חיים וקיימים, כשכל הפרטים והעובדות מדוייקות אחת לאחת, כשהאמת המרה היא אכן כזו: שמספר לא מועט של בחורים התגייסו לצבא מישיבה זו - הישר מהסטנדר!!! וזאת בעקבות הפיתויים של הציידים!!
מכיון שאנשי שקר ומרמה מפיצים כביכול הדברים אינם נכונים, לא נשארה ברירה אלא להביא בפני הציבור דברים כהוויתן, עם כל השמות המלאים וכל הפרטים המדוייקים.
 (אגב, אנשי שקר מעלילים על הרב רבי, כביכול התחזה לראש  הישיבה, בעוד הוא בסך הכל משגיח-קטן, אך האמת ברורה, לא היתה כאן שום התחזות, שהרי מגוחך לומר שדבר מפורסם ביותר יהיה בו 'התחזות', שהרי כולם יודעים שהרב בן נאים הוא ראש הישיבה ודבר זה ניתן לבירור בקלות בין רגע, אלא שסך הכל מה אירע הוא כך, ה'מנחה' של העצרת אמר ברמקול שהוא מזמין את 'ראש  הישיבה' במקום לומר 'מרבני הישיבה' - ואכן טעות-טכנית זו היתה הטעות היחידה בכל מה שנאמר בעצרת הרבבות!!).
להלן כל הפרטים המלאים על שמות הבחורים האמיתיים, עם הרקע של כל בחור ופרטי המקרה.
כל הדברים דלהלן ניתנים לבירור מהיר בישיבת 'נחלת משה', כאשר כל בחור מתחיל יודע שם לספר את העובדות הללו, כשאי אפשר להכחיש את השמש.
 
נ.ב. מטרת פירסום הדברים היא לא בכדי לבייש את אותם בחורים, אלא אך ורק בכדי שהציבור יידע שאכן 'יש גזירת גיוס', והיא חיה נושמת ובועטת.
 
טלפונים של ישיבת 'נחלת משה'
רח' הרואה, רמות ירושלים:
02-5710000
02-5864403
 

פרטים על 'רפאל אמינוב':
 
שם: חיים, משפחה: א********, הורים: אברהם (ז"ל) וסופיה, כתובת: רחוב הרמ"א אלעד, ת. לידה: י"ט תשרי תשנ"ח, מס' זהות: ******85
 
הרקע של הבחור: ההורים חרדים לגמרי, יתום מאב, הגיע לישיבת 'נחלת משה' כבר משיעור א'. בעל כשרון מיוחד, למד טוב, נהנה מהלימוד, ירא שמים, מהשליש העליון בישיבה מכל הבחינות הן בהתמדה והן ביראת שמים.
 
פרטי המקרה: בשנה שעברה, באמצע חורף תשע"ו, בהיותו בשיעור ב', פיתו אותו גייסים שיכול ללמוד מקצוע בחינם על חשבון הצבא, ואכן הוא הלך ללמוד בקריה האקדמית 'אונו', בתמורה לכך שחתם על מסמך שהוא מתגייס בעוד תקופה.
כיום הוא מודיע לכולם שהוא מאד מתחרט על הצעד שעשה, וביקש להודיע זאת לכל החברים שהוא מאד מתחרט על כך, הוא אף התבטא לאחד הרמי"ם בישיבה: ''עשיתי את טעות חיי'', אך כבר אין לו דרך חזור.
 
הבחור ישב ולמד היטב כל העת, והישר מן הישיבה הלך לקריה האקדמית 'אונו' על חשבון הצבא, עם חתימה על מסמך שהוא מתגייס בעוד תקופה!!!
 
ªªªªªªªªªª

פרטים על 'שלמה בן ציון':
 
שם: אב**********י,  הורים: דן ויפה, כתובת: רחוב אצ''ל 10 חולון, ת. לידה: ט"ז אלול תשנ''ו, מס' זהות: 3*********
 
הרקע של הבחור: משפחה חרדית פשוטה מהפריפריה, האמא עם כיסוי ראש כהלכה, הגיע לישיבת 'נחלת משה' כבר משיעור א', לומד שלוש סדרים, לומד טוב, מהשליש העליון בישיבה מכל הבחינות הן בהתמדה והן ביראת שמים.
פרטי המקרה: בכסלו שנה שעברה, חורף תשע"ו, במהלך היותו בש"ג, פיתה אותו גייס שאפשר ללמוד מקצוע חינם בצבא, ואמר לו רשימה של כל המקצועות הקיימים, והוא בחר להיות חשמלאי, והוא אכן הלך לצבא ותפקידו שם הוא חשמלאי, הגייס שלו מלווה אותו עד היום בתוך הצבא, כל פעם שיש לו בעיות עם המפקדים הוא פונה לגייס, והוא מסדר לו את העניניים.
 
הבחור הלך הישר מהישיבה - אל הצבא!!
 
ªªªªªªªªªª
 
 
 

פרטים על 'מאיר אסולין':
 
שם: רוע****,  הורים: אבימלך ורונית, כתובת: רחוב עליה 25, נתיבות, ת. לידה: א' תמוז תשנ"ז, מס' זהות: *******45
 
הרקע של הבחור: ההורים בעלי תשובה, האבא שוטר במשטרת ישראל, הבחור היה נמצא שלוש סדרים בישיבה, קצת חלש בהתמדה וביראת שמים, בחור פשוט ורגיל, אך חרדי לגמרי,
 
פרטי המקרה: לפני כשנה וחצי, בעשרת ימי תשובה תשע"ו, נתפס ע"י הנהלת הישיבה עם פלאפון לא כשר, ולא היה ברור להנהלה מה לעשות עימו, לא ידעו האם לזרוק אותו או להשאיר אותו בכדי שלא ידרדר יותר, ובינתיים לא היתה הכרעה בענינו והוא נשאר בישיבה. במוצאי יום כיפור הגיע לבית המשגיח ואמר: אני בא להיפרד, אני הולך לצבא, אני יישאר חרדי, בין כה וכה אני לא לומד מי יודע מה, התברר שפיתו אותו בלשכת גיוס על חשיבות ההליכה לצבא. (יצויין, כי מלבד מקרה זה, הרי שכל המקרים האחרים שהובאו כאן על בחורים אחרים - מדובר בבחורים שאין להן פלאפון לא כשר כלל וכלל!!).
 
במשך כל זמן אלול הבחור היה בישיבה, ומשם הלך לצבא!!
 
ªªªªªªªªªª

פרטים על 'רחמים מועלם מדימונה':
 
שם: שוש******, משפחה: שלי,  הורים: אלון ומלכה, כתובת: רחוב החן 14 באר שבע, ת. לידה: כ"ד תשרי תשנ''ט,  מס' זהות: *********71
 
הרקע של הבחור: ההורים חרדים בני תורה, האב אברך כולל בכולל שע"י הרב אברג'ל, הבחור הוא הבכור במשפחה, הגיע לישיבה כבר משיעור א', בחור ירא שמים עם הנהגות רוחניות מיוחדות, למשל לא מדבר שום מילה של חול עם תפילין כבר מהיותו בגיל בר מצוה, ועוד כהנה, בחור מוכשר מאד, ה'שפיץ' של השיעור, בחור פאר ממש, למד בהתמדה גדולה, קצת שובב,
לאור הסתבכות חד פעמית עם הרב בן נאים, נזרק בעבר ליום אחד בלבד מהישיבה, וחזר מיד, והמשיך ללמוד בהתמדה,
 
פרטי המקרה: בשנה שעברה, בר"ח אייר תשע"ו הבחור לא חוזר לישיבה, והתברר שהצבא פיתה אותו שהוא יכול ללמוד מקצוע על חשבון הצבא, ואכן הלך ללמוד ב'מכון לב' על חשבון הצבא תוך חתימה לצבא שהוא מתגייס, (הבחור עשה את הצעד הזה יחד עם אחיו הצעיר ממנו שלמד בישיבה של הרב בן דוד בהר נוף), יצויין כי עד סוף חורף תשע"ו הבחור היה בישיבה ולמד בהתמדה גדולה וביראת שמים.
לאחר שהתברר להנהלת הישיבה המצב, נסע הרב בן נאים בכבודו ובעצמו, יחד עם משגיח הישיבה, עד לבאר שבע, לשבת עם הבחור ולשכנע אותו, ואמר לו: תדע, אתה מסכן את כל העתיד שלך, גם האמא בכתה לבן שלה שלא יעשה את הצעד הזה, אך הדברים נפלו על אזנים ערלות, הבחור אמר: אני נשאר חרדי, אני אמשיך ללמוד תורה, זה לא סותר לזה שאני אתגייס לצבא, אפשר להישאר חרדי בצבא.
 
שוב, בחור מתמיד ובעל כשרון גדול שנפל הישר מהסטנדר - לעבר הצבא!!
 
ªªªªªªªªªª

פרטים על סיפור נוסף שסופר בעצרת הרבבות:
 
שם: אבי******י, משפחה: מאיר,  הורים: יוסף ועליזה, כתובת: רחוב דב פרומר 9 חיפה, ת. לידה: י"ב אייר תשנ''ח, מס' זהות: 3*****
הרקע של הבחור: הגיע כבר בשיעור א' לישיבה, בחור שלומד שלוש סדרים, בחור רגיל לחלוטין בהתמדה ויראת שמים, קצת שקט ומופנם,
 
פרטי המקרה: הבחור סיפר למשיב הישיבה במהלך חורף תשע"ו שיושבים עליו בלשכת הגיוס שמצוה גדולה לשרת בצבא, לפני שנה, ביום בהיר אחד, בר"ח אייר תשע"ו, הוא לא הגיע לישיבה, והתברר שהוא הלך למכינה קדם צבאית. לא ידוע היכן הוא היום.
 
הבחור היה עד סוף זמן חורף בישיבה - ומשם הלך הישר לצבא!!
 
 
 

פרטים על 'אברהם ישעיהו':
 
מדובר בבחור שלומד כיום בישיבה, שמו הפרטי הוא יעקב י., וסיפורו מוכר לכל תלמידי הישיבה, בעקבות מעבר דירה לא הגיעו הצווים מהצבא, והורידו לו מעמד בן ישיבה, כל הדברים שניסה לא הועילו לו, והלך והסתובב בין העסקנים המפלגתיים וכל אחד זרק אותו מאחד לשני, אך אחד לא עזר לו כלום, במשך חצי שנה הבחור היה בלחץ עצום, ותלוי בין שמים לארץ, כשהוא עסוק יומם ולילה בצרתו, כשהדבר גרם לו להפסיק ללמוד, והוא אובד עיצות מה לעשות על דבר שכזה שעבר היה מסתדר בין רגע,
לאחר חצי שנה!! מתישה, חזר לו מעמד בן ישיבה, והוא כעת בישיבה, אך הדברים הללו שעבר, גרמו לו להפסיק ללמוד!
 
 
 
 
טלפונים של ישיבת 'נחלת משה'
רח' הרואה, רמות ירושליo טלפונים של ישיבת 'נחלת משה'
רח' הרואה, רמות ירושלים:
02-5710000
02-5864403
מקור פרום " חרדים הפרום של הציבור החרדי" משום מה לא נותן להעתיק לינק 

בכוונה הושמטו השמות בכדי לא לפגוע באותם בחורים אפילו ש"בזכותו" של ר' בן נעים התפרסמו השמות והפרטים תוקן על ידי bakבוק ב- 14/06/2017 11:59:06
דדווח על תוכן פוגעני

מחובר
נשלח ב-14/6/2017 11:55 לינק ישיר 

גזירת גיוס אין כאן, אלא רשימה של נושרים. רשימה כואבת שמנוצלת ע"י גורמים אינטרסנטים כדי לבנות גב כלכלי לעיתון  מזרחיסטי שמגרד את גדולי ישראל.דדווח על תוכן פוגעני

מנותק
נשלח ב-14/6/2017 12:00 לינק ישיר 

גזירה?
הציעו לבחור ללמוד מקצוע... היה לא אופציה לא להסכים...גזירה?

יש למישהו נתונים על בחורים ספרדים שהלכו לצבא לפני כל הבלאגן (הגזירה)  הזה?דדווח על תוכן פוגעני

מחובר
נשלח ב-14/6/2017 12:14 לינק ישיר 

הבחורים שהלכו לצבא אינני יודע אם עברו איסור, ועל איזה איסור.

אבל הפושעים שהפיצו רשימה כזאת עם תיאורים מפורטים, בוודאי עברו על איסור לשון הרע ועל הלבנת פנים, שהתוס' כתבו שהוא בייהרג ואל יעבור.

והשוטה שפתח את האשכול, מחוקי המדינה פחד ואילו מהקב"ה לא פחד, ועליו ועל שכמותו קראו רבותינו (ב"ק עט, ב) את הפסוק ויאמרו לא יראה י-ה ולא יבין אלקי יעקב, וכתיב כי אמרו עזב ה' את הארץ ואין ה' רואה.דדווח על תוכן פוגעני

מנותק
נשלח ב-14/6/2017 12:45 לינק ישיר 

אכן כואב על העוול שחרד"קי כת חזו"א 5 הנורווגים דאגו להפיץ את פרטיהם.
בשונה מהרב הגאון הרב רבי שליט"א משפיע רוחני שלהם שהסתיר את שמם
ושמר על כבודם ופרטיהם בכל כוחו דדווח על תוכן פוגעני

מחובר
   
בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > להלן הפרטים המדויקים שמצדיקים את הצדיק הרב רבי ומרשיעים את הרשעים דוברי השקר
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 3 לדף הבא סך הכל 3 דפים.