בית פורומים בחדרי חרדים

נשים דעתן קלה גם בשנות ה2000

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-2/7/2017 14:00 לינק ישיר 
נשים דעתן קלה גם בשנות ה2000

קראתי את כתב האישום של מתי בן דוד שישרף אמן, לא מצליח להבין את הנשים שם, פגעו בך? אמרו לך מילות זימה? ? למה לא לקום ישר ולברוח ?? פרנסה עדיף מרצח נפשי??? למה לא קמו בפגיעה הראשונה, ועזבו את מקום עבודה? לא מצליח להבין, אשמח להסבר, לא הסבר איזה מסכנות הם, הסבר למה לא ברחו משם ישר? תודה

נשלח מהאנדרואיד שלי

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/7/2017 14:29 לינק ישיר 

אתה אמיתי?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/7/2017 14:38 לינק ישיר 

אני מודה שגם אני (כאשה וכאמא לבנות) תהיתי. עוד כשהיה מדובר על מזכירות בכירות בבית הנשיא, קצינות בכירות בצבא ובמשטרה, נשות תקשורת חילוניות ועוד. 
המסקנה המצערת שהגעתי אליה היא שכל עוד הנשים הן מגזר "מוחלש" ואין חינוך בנושא לבנים מגיל צעיר (וכמובן, כל עוד אין הקפדה על הלכות ייחוד), דברים כאלו עשויים להמשיך ולקרות. קל להאשים את הנשים, אבל ברוך ה' לא יצא לי לחוות אירועים טראומטיים כאלו אז אני לא יכולה לשפוט אותן.
אני מציעה לעשות שני דברים - א. לרחם. ב. למנוע את המקרים הבאים על ידי חינוך הבנים והבנות וחיזוק חומות ההלכה.
מעל לכל, להתפלל שהקב"ה יעזור ויגן ויושיע. 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/7/2017 14:49 לינק ישיר 

לומד1 כתב:

.

אתה אמיתי?

חוץ מהטחת עלבונות, יש לך גם משהו לענות לגופו של עניין?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/7/2017 15:23 לינק ישיר 

לומד 1 אם משהו היה אונס אותך בעבודה, הייתה ממשיך לעבוד שם??? או שהייתה מעדיף לקבל אבטלה

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/7/2017 15:31 לינק ישיר 

אני לא הייתי עובד שם, כי יש לי מודעות.

אבל לומר על הנשים הללו 'דעתן קלה', זה להאשים את הקרבן, ויש גבול!!!

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/7/2017 15:37 לינק ישיר 

לומד1 כתב:
טיפש, מטומטם, אידיוט, חסר דעת.

אתה אמיתי?
יש פה דוגמה נהדרת של מאמר חז"ל "כל הפוסל במומו פוסל".

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/7/2017 15:44 לינק ישיר 

אין תשובה פשוטה לזה

בהנחה וההאשמות נכונות. יש לא מעט סיבות שיכולות לגרום לנשים שיתוק שכזה במקום להתלונן. כמו למשל, בושה, אי רצון להיחשף ,תחושת אשמה, הגשת תלונה ולעמוד בחקירה,  ולפעמים יחסי המרות גובלים בתחושת תלות. וכן על זה הדרך.
דווקא בשנים האחרונות יש קצת יותר פתיחות לנושא הזה של להתלונן (וזה בכלל לא פשוט) והבנה שזה לא בהכרח אמור להיות כך ומבלי שתוכל לעשות מעשה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/7/2017 15:46 לינק ישיר 

לומד1 כתב:

אז להן לא היה מודעות, ולכן דעתן קלה,
לא מאשים, מנסה להבין למה לא ברחו משם לכל הרוחות ישר מההתחלה

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/7/2017 15:50 לינק ישיר 

מי מאיתנו מסתפק ומפקפק שמא תורת חז"ל נתחלפה !!!

ודאי כך כי נשים דעתן קלה. ואגב, מקור המימרא הוא אכן ביחס לעניין זה שיש מהן שאפשר לפתות אותן ביתר קלות לענייני ניאוף. ועוד אגב נוסף, דווקא המימרא הזאת מצילה כמה בתים מישראל, כי לפעמים הפיתוי נחשב כאינוס. [ועל אשה קטנה מבת 12 אכן נאמר בכל מצב ועניין 'פיתוי קטנה אונס הוא' - וזה לטובה הלכתית לנשים].

אני משום מה לא רואה כאן הסרת אשמתו של הנאשם, אלא אדרבה ואדרבה, ככל שהנשים יותר קלות להתפתות, הרי עבירתו וחומרת עוולתו של הנואף היא חמורה פי כמה. זה כמעט כמו 'פדופיל' במדת מה, שהוא רוצח נפשות. שהרי ככל שהנאנס יותר קל להתפתות, גם פיתוי במילים נחשב ככפייה. או כעין כפייה. ודינו של הנבל חמור פי כמה.

אין לכם עיניים לראות כיצד הנשים שאינן שומרות תורה לובשות, האם אין זה מחיסרון דעת לגלות טפחיים ולכסות אינטש?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/7/2017 15:57 לינק ישיר 

נוירולוג כתב:

אין תשובה פשוטה לזה

בהנחה וההאשמות נכונות. יש לא מעט סיבות שיכולות לגרום לנשים שיתוק שכזה במקום להתלונן. כמו למשל, בושה, אי רצון להיחשף ,תחושת אשמה, הגשת תלונה ולעמוד בחקירה,  ולפעמים יחסי המרות גובלים בתחושת תלות. וכן על זה הדרך.
דווקא בשנים האחרונות יש קצת יותר פתיחות לנושא הזה של להתלונן (וזה בכלל לא פשוט) והבנה שזה לא בהכרח אמור להיות כך ומבלי שתוכל לעשות מעשה.

אני לא בא אליהם ח"ו באשמה, למה נזכרו עכשיו וכו ולמה אחרי כמה פעמים נכנסו איתו למקומות מבודדים וכו, זה אפשר עוד להבין, שהוא היה שלטן וכו
השאלה שלי הייתה בגדול, את רואה בן אדם כזה חזיר ועבריין, מנסה לעשות בך מעשים לא ראויים, למה לא לברוח מכזה מקום?? בגלל פרנסה??? אני מדבר אחרי הפעם הראשונה, גג השניה, למען ה' למה להשאר בכזה גוב אריות?? זה לא צבא, או משהו מהמשפחה או שכן, שחייב להיות שם, זה עבודה.... ושוב אני לא בא להצדיק את הכלב הזה,

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/7/2017 16:03 לינק ישיר 

אם אכן יודעים שנשים דעתן קלה, כיצד יש הצדקה לשלחן לעבודה במקום שהבעל ילך לעבוד.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/7/2017 16:03 לינק ישיר 

לרגע לא חשבתי שאתה מצדיק את המעסיק
אתה צודק שבאופן טבעי הדבר הראשון שאדם צריך לעשות זה לברוח ממי ומהמקום שבו הוא מותקף.
אבל כנראה שבתוך מערכת יחסים (גם יחסי עובד מעביד זה מערכת יחסים, במיוחד אם מדובר בבוס שנמצא בקשר ישיר עם המועסקות) דברים לפעמים נראים ומרגישים אחרת. מה גם שלקום ולברוח דורש לספק הסברים, בין השאר לבעל. כך שמה שהיא לא תעשה ידרוש ממנה להתמודד וכך היא שוקעת בבוץ יותר ויותר.
שוב, אני לא מכיר את המקרה, רק בא לומר שמהצד זה נראה יותר פשוט לקום וללכת מאשר כשאתה בתוך זה.
ואני בכלל לא מדבר (ולא רוצה לחשוד חלילה באף אחת מהמתלוננות) שלפעמים מעשים כאלו נעשים בסוג של הסכמה ולאחר זמן המתלוננת מתעוררת ומבינה שהיא נוצלה וכו'

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/7/2017 16:30 לינק ישיר 

הניו_יורקר כתב:

אם אכן יודעים שנשים דעתן קלה, כיצד יש הצדקה לשלחן לעבודה במקום שהבעל ילך לעבוד.

ולכן זו שאלת.רב,
ועדיין להיות עם אצבע על הדופק !.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/7/2017 16:59 לינק ישיר 

נוירולוג כתב:

אין תשובה פשוטה לזה

תוסיפו לזה את הבושה לספר להורים/לבעל על המצב...
לא כל אחת מסוגלת....

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/7/2017 17:29 לינק ישיר 

לומד1 כתב:

איני מתייחס לגופו של האשכול.

אתה טוען ש"אסור להאשים את הקרבן". זו טענה של המאמינים בדת הדמוקרטיה. כאמון על הדת הזאת למה לא תקבל את דעתו של מי שבוחר ב"להאשים את הקרבן" (על פי לשונך). הרי זו דעתו הדמוקרטית.
וכיצד תתמודד עם מי שיאשים את זה שנכנס לכפר ערבי עוין והתגרה באוכלוסיה והם ביצעו בו לינץ'?

דברי אלה הם לצורך בירור עמדתו של הכותב הנ"ל ולא לגלות את דעתי על הנושא הנדון!

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > נשים דעתן קלה גם בשנות ה2000
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 3 ... 7 8 9 לדף הבא סך הכל 9 דפים.