בית פורומים בחדרי חרדים

מה קורה עם ר' מנדל הגר ?

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-2/7/2017 14:46 לינק ישיר 
מה קורה עם ר' מנדל הגר ?

מש הופיע האדמו"ר בסעודת ראש חודש באלעד.
המשפטים הקשים שיצאו מפיו, מביאים את החסידים למסקנה אחת. 
משהו בלתי נשלט עובר עליו והמצב חמור בהרבה מכפי שחשבו.

האדמו"ר עישן סיגריות בשרשרת לעיני הקהל ונשף את האוויר החוצה בצורות שונות ומשונות. 

בכה ילל וצרח לסירוגין

'אני משוגע', 'עובר עלי משהו' 'מה אני?'(איך בין א משוגינער, עס גייט אריבער אויף מיר, איך ווייס נישט וואס בין איך בכלל) 

'זז לי משהו בראש' (איך בין בארירט געוורען אויפן קאפ)

'תגידו לנשים שלכם שהם הולכות לסבול מכם כי אתם הולכים לסבול ממני בחמש שנים הקרובות (זאגטס עינקערע וויבער אז זיי גייען ליידען פון עינק ווייל עינק געין ליידן פון מיר)

'בקרוב אני מגיע לכאן לקבלת קהל אישי וכולם חייבים להיכנס אלי ותכינו את האשה שכולם ללא יוצא מן הכלל הולכים לחטוף ממני' (זאגטס אהן עינקערע וויבער ווען זי יקומן אריין צו מיר אלע אן איין אויסנאם וועלען כאפען פון מיר שטארק)

מי שיש לו בעיה עם זה אין לו אמונת צדיקים וילך מפה. 

מספיק לי 10 חסידים כמו שהיה בתשס"ב בהיכל ברוך אבל נאמנים במאה % ובלי שום שאלות, גם אם לא נראה לכם כלום, אעשה מה שאני רוצה ואיך שאני רוצה. 

ועוד כהנה וכהנה.

החסידים מזועזעים ממה שעיניהם ראו ואזניהם שמעו, גם הטון שבו נשמעו הדיבורים הידיים שעפו באוויר וכל ההתנהגות העידו שמדובר בהתפרצות חמורה.

ההתלחששויות בקרב החסידים המודאגים הוא שדרוש פסיכיאטר בדחיפות

תוקן על ידי לומד1 ב- 02/07/2017 14:46:36

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/7/2017 14:51 לינק ישיר 

כל זמן שאין הקלטה, אי אפשר בכלל להתייחס לדברים כאמיתיים

כל אחד יכול להשים בפיו את מה שבא לו

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/7/2017 14:51 לינק ישיר 

לומד1 כתב:
מש הופיע האדמו"ר בסעודת ראש חודש באלעד.
המשפטים הקשים שיצאו מפיו, מביאים את החסידים למסקנה אחת. 
משהו בלתי נשלט עובר עליו והמצב חמור בהרבה מכפי שחשבו.

האדמו"ר עישן סיגריות בשרשרת לעיני הקהל ונשף את האוויר החוצה בצורות שונות ומשונות. 

בכה ילל וצרח לסירוגין

'אני משוגע', 'עובר עלי משהו' 'מה אני?'(איך בין א משוגינער, עס גייט אריבער אויף מיר, איך ווייס נישט וואס בין איך בכלל) 

'זז לי משהו בראש' (איך בין בארירט געוורען אויפן קאפ)

'תגידו לנשים שלכם שהם הולכות לסבול מכם כי אתם הולכים לסבול ממני בחמש שנים הקרובות (זאגטס עינקערע וויבער אז זיי גייען ליידען פון עינק ווייל עינק געין ליידן פון מיר)

'בקרוב אני מגיע לכאן לקבלת קהל אישי וכולם חייבים להיכנס אלי ותכינו את האשה שכולם ללא יוצא מן הכלל הולכים לחטוף ממני' (זאגטס אהן עינקערע וויבער ווען זי יקומן אריין צו מיר אלע אן איין אויסנאם וועלען כאפען פון מיר שטארק)

מי שיש לו בעיה עם זה אין לו אמונת צדיקים וילך מפה. 

מספיק לי 10 חסידים כמו שהיה בתשס"ב בהיכל ברוך אבל נאמנים במאה % ובלי שום שאלות, גם אם לא נראה לכם כלום, אעשה מה שאני רוצה ואיך שאני רוצה. 

ועוד כהנה וכהנה.

החסידים מזועזעים ממה שעיניהם ראו ואזניהם שמעו, גם הטון שבו נשמעו הדיבורים הידיים שעפו באוויר וכל ההתנהגות העידו שמדובר בהתפרצות חמורה.

ההתלחששויות בקרב החסידים המודאגים הוא שדרוש פסיכיאטר בדחיפות

תוקן על ידי לומד1 ב- 02/07/2017 14:46:36

בכדי שלא אכנס לכדי חשש לשון הרע אבהיר כי המקור הוא מרחבי האינטרנט ואינני יודע האם קרה דבר מדברים אלו או שמא הכל עורבא פרח

תוקן על ידי לומד1 ב- 02/07/2017 14:56:02

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/7/2017 15:56 לינק ישיר 

ניתוח קיצור הקיבה גורם לפעמים לצרות אם לא בגוף אז בנפש

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/7/2017 22:09 לינק ישיר 

אתה רוצה שהאגרים למיניהם ישביתו את האתר?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/7/2017 22:24 לינק ישיר 

יוחנןש כתב:
ניתוח קיצור הקיבה גורם לפעמים לצרות אם לא בגוף אז בנפש

ללא ספק שהוא סובל ממשהו נפשי
אבל יאמר מיד שאין שום צורך בירידה שלך מתחת לחגורה
מה עוד שעובדתית זה לא נכון

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-3/7/2017 00:38 לינק ישיר 

לקיים בנו חכמי ישראל - הם ונשיהם וחסידיהם 

תפילות רבים מתקיימים בהיכלי התורה והישיבות לרפואתו השלימה של האדמו"ר ר' מנחם מענדל בן לאה אסתר לרפו"ש, שלקה במוחו בעת האחרונה, ומיסב עגמת נפש מרובה לחסידיו ולכל מי שנתקל בהם, 

באהל אדמו"רי ויז'ניץ יתקיים מעמד תפילה מיוחד ע"י משמרות מיוחדות שיסיימו ספרי תהילים בזה אחר זה, והן קל כביר לא ימאס תפילת רבים, 

חסידיו ומעריציו מקווים כי השהות באויר הצח בשוייץ תיטיב עמו, ויחזור בקרוב לבריאותו השלימה, 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-3/7/2017 00:44 לינק ישיר 

מה קורה שם לאחרונה?

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-3/7/2017 01:21 לינק ישיר 

בונדמן כתב:

תפילות רבים מתקיימים בהיכלי התורה והישיבות לרפואתו השלימה של האדמו"ר ר' מנחם מענדל בן לאה אסתר לרפו"ש, שלקה במוחו בעת האחרונה, ומיסב עגמת נפש מרובה לחסידיו ולכל מי שנתקל בהם, 

אני לא יודע אם הוא אמר מה שמיוחס לו
מה שברור שאתה מבזה תלמידי חכמים
אחרי הכל הוא למד ויודע הרבה (מה שאי אפשר מן הסתם לומר עליך)
התחייבת פה לשמור על חוקי הפורום ולא לפגוע ברבנים

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-3/7/2017 09:23 לינק ישיר 

הוא לא למד הרבה ולא יודע הרבה

אל תבלבל את המוח

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-3/7/2017 09:50 לינק ישיר 

מי שאיתו יודע בדיוק מי הוא.והוא בחר להיות איתו ויכול ללכת בכל רגע.

הם שם מבחירה

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-3/7/2017 09:54 לינק ישיר 

איש_חשוב כתב:

הצחקת.
כשיש אדמו"ר שיודע באיזה צד רש"י ובאיזה צד תוספות כבר מספרים על למדנותו המופלגת..

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-3/7/2017 12:06 לינק ישיר 

איש_חשוב כתב:

אני לא יודע איך אתה מסוגל להשאר שאנן, אחרי כאלו תמונות המגיעות מישיבת באבוב בחורבנה, אם על בית הכנסת בערד שנכנסו אליו מספר חילונים בעיצומה של שבת עם פלאפונים, ויצאו כלעומת שבאו מבלי שתיפול שערה מבית הכנסת, הפכו את העולם בעצרות ויללות, מה נאמר ומה נדבר על תפילין שהושלכו בבזיון ע"י יצורים עם זקן ופיאות, הלימוד זכות היחיד עליהם ועל רבם הוא שהחום או משהו דומה השפיע עליהם באופן שלילי, ותאמין לי שאם הוא יושב יומם ולילה כמו שתיארת, זה לא היה קורה לו, הוא טוען שהוא ממשיך של אבא שלו ? אבא שלו היה גומע בשקיקה עשרות דפי גפ"ת לילות שלמים, אז לא היה לו זמן לשטויות, ההיפך, אנשי החצר ניצלו זאת בזמנים שונים לעשות כרצונם,

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-3/7/2017 19:40 לינק ישיר 

עוד הנפצה של שאולזון

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/7/2017 00:52 לינק ישיר 

בכאלו ימי חמסין קשה לכולם לשמור על שלוות נפש.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/7/2017 03:53 לינק ישיר 

בונדמן כתב:

אני לא יודע איך אתה מסוגל להשאר שאנן, אחרי כאלו תמונות המגיעות מישיבת באבוב בחורבנה, אם על בית הכנסת בערד שנכנסו אליו מספר חילונים בעיצומה של שבת עם פלאפונים, ויצאו כלעומת שבאו מבלי שתיפול שערה מבית הכנסת, הפכו את העולם בעצרות ויללות, מה נאמר ומה נדבר על תפילין שהושלכו בבזיון ע"י יצורים עם זקן ופיאות, הלימוד זכות היחיד עליהם ועל רבם הוא שהחום או משהו דומה השפיע עליהם באופן שלילי, ותאמין לי שאם הוא יושב יומם ולילה כמו שתיארת, זה לא היה קורה לו, הוא טוען שהוא ממשיך של אבא שלו ? אבא שלו היה גומע בשקיקה עשרות דפי גפ"ת לילות שלמים, אז לא היה לו זמן לשטויות, ההיפך, אנשי החצר ניצלו זאת בזמנים שונים לעשות כרצונם,

שאנן? אולי פספסת תגובה שלי באשכול השכן, מחאה נגד ביזוי בית הכנסת וחפצי קדושה
האם אתה חושב שכל זה יציל אותך מעונש ביזוי תלמיד חכם?
לא יודע כמה הוא יושב ולומד, אני כן יודע שהוא למד הרבה ויודע ספר

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > מה קורה עם ר' מנדל הגר ?
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 לדף הבא סך הכל 2 דפים.