בית פורומים בחדרי חרדים

נתניהו ביטל השתתפותו בועידת המודיע

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-5/7/2017 17:45 לינק ישיר 
נתניהו ביטל השתתפותו בועידת המודיע

האם זה מלמד משהו לגבי ההמשך בממשלה ?

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/7/2017 18:37 לינק ישיר 

הסיבה הרשמית - שינוי בלו''ז של ראש הממשלה

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/7/2017 18:40 לינק ישיר 

בבצ'יק בדיכאון

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/7/2017 19:12 לינק ישיר 

אולי בגלל לו"ז צפוף. אולי בגלל פרשת הדסה, ואולי בגלל שלא רוצה להזדהות עם החרדים יותר מדי בתקופה זו. (וגם - בנט מגיע) אגב, נשים מוזמנות לוועידה?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/7/2017 19:13 לינק ישיר 

אם ליצמן רוצה שנתניהו ישנה את דעתו ויגיע עליו להזמין כאורח הכבוד את משה כחלון שר האוצר להרצות על התוכנית הענקית שלו "נטו כחלון" .

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/7/2017 19:20 לינק ישיר 

הרפתקאה כתב:
אם ליצמן רוצה שנתניהו ישנה את דעתו ויגיע עליו להזמין כאורח הכבוד את משה כחלון שר האוצר להרצות על התוכנית הענקית שלו "נטו כחלון" .

רעיון חזק

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/7/2017 19:46 לינק ישיר 

לוּ ליצמן היה מקבל איזה אירוע אחרי כזו הודעה היה שווה הכל

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/7/2017 19:55 לינק ישיר 

אז גם אני לא אגיע.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/7/2017 23:38 לינק ישיר 

במקום שולחנות ערוכים כיד המלך היה צריך לפרסם בהמודיע שיחולקו סיגרים יוקרתיים לבאי הועידה..

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/7/2017 23:39 לינק ישיר 

כל עוד שהקייטרינג לא בוטל הוויעדה תשאר מפוצצת.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/7/2017 23:47 לינק ישיר 

בעדונגד כתב:

כל עוד שהקייטרינג לא בוטל הוויעדה תשאר מפוצצת.

השתתפות הועידה כרוכה בתשלום של מתאיים ש"ח אם אני לא טועה

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-6/7/2017 00:17 לינק ישיר 

קיבלתי היום במייל "שובר הנחה" מחברת "משאבים" או משהו כזה, ע"ס 99 ש"ח לכניסה לועידה, + לגשת לדוכן החברה בועידה ולקבל שי, 

תעיינו בתמונות שיגיעו משם, ותראו את כל יושבי הקרנות שאתם מכירים, מסבים שם סביב שולחנות ערוכים, כשרוב המנהלים שם,הם מנהלי קבוצות וואטסאפ, 

אני לא מבין איזה דוגמא זו ליהדות החרדית, כאשר ועידה שמאורגנת על ידי יהודים חסידיים כביכול, מתכבדת בהופעתם של מחללי שבתות בפרהסיא, אוכלי נו"ט, וידידי הרפורמים, אני עד היום לא מבין את הראש של ליצמן, שתיים היו בממשלת השמד והגזירות, בנט ולפיד, שאף עשו ברית ביניהם, מדוע האחד הוכשר לבא בקהל ומשנהו מוקצה עד היום, 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-6/7/2017 16:24 לינק ישיר 

נתניהו מנסה לשמור על פרופיל נמוך כרגע כדי שלא יבלטו קשריו עם החרדים

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-9/7/2017 00:29 לינק ישיר 

בהוראת האדמו"רים: הפוליטיקאים לא ישתתפו בוועידה

מכה קשה לוועידת המודיע: יממה לפני, האדמו"רים מגור, סלונים וויז'ניץ החליטו במפתיע: פוליטיקאים לא ישתתפו בוועידת 'המודיע'. "בחדרי חרדים" עם כל הפרטים בפרסום ראשון

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-9/7/2017 00:30 לינק ישיר 

לאחר שראש הממשלה בנימין נתניהו, הודיע על ביטול השתתפותו בוועידת הכלכלה של עיתון 'המודיע', שתתקיים מחר, וזאת בשל לוח זמנים צפוף, כעת הוחלט על ביטול השתתפותם של כלל הפוליטיקאים שהיו אמורים להשתתף בוועדה. 

בהודעה שפרסמה הערב, מוצאי שבת, מערכת 'המודיע', נמסר כי "עקב הערות מחנכים ולאחר שיקול דעת מחדש, הוחלט כי ועידת המודיע לכלכלה ועסקים המתקיימת מחר באווניו, תכלול מושבים ודיונים בתחומי כלכלה ועסקים בלבד". 

עוד נמסר כי "בשל כך, לא ישתתפו פוליטיקאים בועידה וייערך פאנל חילופי בשעות הערב, במקום הפאנל הפוליטי שתוכנן". 

המפסידים הגדולים מההחלטה הם קודם כל 'המודיע' - שכן מועידה מתוקשרת עם כותרות בכירי המדינה, נשארה ועידה מכובדת רק בענייני עסקים וכלכלה. וכן, השרים נפתלי בנט וישראל כץ, שפספסו הזדמנות פז להתקרב למגזר החרדי, בנט על רקע פגישותיו עם הרפורמים והקונסרבטיביים וכץ לאחר חילולי השבת המתמשכים, המבוצעים על ידי משרד התחבורה. 

ל"בחדרי חרדים" נודע כי ביטול השתתפות הפוליטיקאים בוועידה, בא בהוראה ישירה של האדמו"רים מגור, ויז'ניץ וסלונים, לאחר שמחנכים פנו אליהם בטענה שהפרסומים סביב הוועידה עברו את הגבול וכי הקו השמרני של העיתון נפרץ. 

לא רק הנאומים של בנט וכץ בוטלו – גם הפאנל המשותף של ראשי המפלגות החרדיות, השרים אריה דרעי, יעקב ליצמן וח"כ משה גפני – בוטל. 

כזכור, בעקבות ריאיון שהעניק ליצמן ל"בחדרי חרדים" שבו הוא תקף את גפני ו'דגל התורה', המחנך הדגלאי הרב מרדכי בלוי דרש מגפני להחרים את ועידת 'המודיע'. גפני לא החרים ואנשיו הודיעו בשישי כי ישתתף, אך ההודעה המפתיעה במוצאי שבת, כאמור הותירה את כלל הפוליטיקאים בחוץ.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-9/7/2017 11:00 לינק ישיר 

מה אתם אומרים?
אולי הסדר היה הפוך, האדמו"ר מגור אסר על השתתפות נתניהו, וכדי לצאת יפה דאגו שנתניהו יוציא הודעה על 'שינויים בלו"ז' ואז יצאו עם ההכרזה על איסור האדמו"רים.
דווקא רעיון לרע לצאת מהמבוכה...

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > נתניהו ביטל השתתפותו בועידת המודיע
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 לדף הבא סך הכל 2 דפים.