בית פורומים בחדרי חרדים

עזרה דחופה לתינוקת שנולדה ללא מאור עיניים

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-8/8/2017 22:49 לינק ישיר 
עזרה דחופה לתינוקת שנולדה ללא מאור עיניים

[8/8, 07:42] אוריה קרלנשטיין: משפחה יקרה אשמח לעזרתכם 
אני בהתנדבות עוזרת לתינוקת ברחובות שנולדה ללא מאור עיניים 
נמצא מומחה שפירר מצא בארצות הברית שהוא יכול להחזיר את מאור העיניים לצורך כך פתחנו למשפחה מימון המונים לניתוח ולטיפולים שם 
הקמפיין על היום כדי להתחיל להניע אותו אנחנו צריכים תוך יומים לגייס 10% 
לפני שמפיצים לכולם ( אחרת זה מוריד את סיכוי בהצלחת הגיוס) לכן אני פונה אליכם מעגל הקרובים

המשפחה מחכה בארצות הברית השבוע קיבלו אישור שחנה מתאימה לניתוח המהפכני הם מחכים לתרומות הזמן קריטי תוך חודש היא חייבת להיכנס לניתוח אחרת הסיכוי להצלחה יורד

תיכנסו לפה אני כבר תרמתי 

[8/8, 07:42] אוריה קרלנשטיין: אשמח אם תשתתפי. ותוכלי לשתף משפחה וידידים

תוקן על ידי אדמה10 ב- 08/08/2017 22:57:35

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-9/8/2017 16:53 לינק ישיר 

נראה שמי שהמליץ על הניתוח בארה"ב הוא פרופ' שפירר, ולא הרב פירר כפי שנכתב בטעות.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/8/2017 10:39 לינק ישיר 

מ_ירושלמי כתב:
נראה שמי שהמליץ על הניתוח בארה"ב הוא פרופ' שפירר, ולא הרב פירר כפי שנכתב בטעות.

טעיתי ואתה צודק בהחלט. 

העתבק: 

"חנה התינוקת מהיום שפקחה את עיניה לא זכתה לראות את ההורים ואת העולם היא תינוקת נהדרת שרק רוצה לגדול בשמחה  . "

לאחר ביקורה אצל פרופסור שפירר מנהל היחידה למחלות עיניים בבי"ח שיבא נאמר להוריה כי אין אפשרות לטפל בה עם האמצעים שקיימים בארץ ועליה להגיע לטיפול בארה"ב אצל פרופסור זיידמן בעל שם עולמי לרפואת עיניים שקיבל את המקרה לידיו וקבע כי יש באפשרותו לטפל בחנה הקטנה.

משאלתם של ההורים היא שחנה תגדל ותפרח כשהיא רואה בשתי עיניה, המשפחה גייסה כסף לנסיעה לארה"ב ולבדיקות הראשוניות אבל כעת כדי לעבור את כל הטיפול הם זקוקים לכם תורמים יקרים עבור הוצאות האשפוז והטיפול בחנה בארה"ב וכמובן עבור המימון של המומחים שיכולים להצילה והמשפחה החליטה לפנות לציבור הרחב כדי לגייס את הסכום במהירות . 

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > עזרה דחופה לתינוקת שנולדה ללא מאור עיניים
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר