בית פורומים בחדרי חרדים

מכתב לח"כ יגאל גואטה

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-6/9/2017 06:32 לינק ישיר 
מכתב לח"כ יגאל גואטה

מיסטר גואיטה, שלום לך.

* את הפוסט האחרון שכתבתי זה היה ליהודיה מאשקלון שיצאה עם ערבי ובסוף התאסלמה.
את הפוסט הזה אני מקדיש לך, חבר בתנועה של הרב עובדיה יוסף זכר צדיק לברכה, שהולך לשמח זוג הומואים לרגל היכנסם בברית ה'משכב זכור'.
חבר בתנועה להפצת היהדות שמתגאה בביתו שנפלה מהיהדות במסווה של 'שליחות,ענווה,צניעות,'

* מיסטר גואיטה, אם האחיין שלך היה מזמין אותך לטקס הטבלה לנצרות גם היית דורש מילדיך 'התיצבות חובה'?
אם הילדה שלך היית נופלת לסמים גם היית מראה לנו אותה בפייס ומלמד אותנו כמה צריך להיות אבא אוהב?

* מיסטר גואיטה תגיד לי, שאלקים כתב (ויקרא כ.יג.) 'ואיש אשר ישכב את זכר משכבי אשה תועבה עשו שניהם מות יומתו דמיהם בם' זה היה בצחוק או בכאילו? ואם זה באמת אז מה כל כך השמחה באחיין שהולך לאבדון?!
שאמרו רבותינו (ברכות סא) לשמוע קול אישה שרה זה איסור ערווה והמביט באישה ליופיה אפילו צדיק כמשה רבינו לא ינקה מדינה של גהינם. אז מה הדין שלך שאתה מחטיא אלפים לצפות ולשמוע את ביתך המשוררת שירי אהבה ותשוקה?!

* מיסטר גואיטה, שהייתי ילד נולדתי בשכונה חילונית, גדלנו על שוטרים וגנבים וצבי הנינג'ה, עד שפתאום באו שתי אנשים משונים, עם כובע וחליפה בשחור, הם סיפרו שהם מ'אל המעיין' ורוצים לקחת אותנו לפנימיה דתית, אמרתי שגם סבא שלי עושה קידוש בשבת ומניח תפילין, ואז הם סיפרו לנו על הרב עובדיה יוסף שמלמד שהיהדות זה ללא פשרות, אי אפשר גם קידוש וגם כדורגל בשבת, גם ללמוד תנך וגם לשמוע שלמה ארצי. וכן, בזכות הרב עובדיה יוסף שדאג לנו, אני ומשפחתי ועוד הרבה, הולכים בדרך השם.
ועכשיו מה נגיד לילדים שלנו, שרואים חבר בתנועה של מרן שלוקח את ילדיו לחתונה של גבר עם גבר? וכשילדיו נפלו מהיהדות במקום לבכות ולקרוא תהילים עליהם הוא מעלה אותם בפייס?

* מיסטר גואיטה, הפעם הראשונה שפגשתי אותך, זה היה לפני כשנתיים בחתונה מפורסמת שאתה היית המפיק, לפני שהתחיל האירוע מצאו במדרגות של הבמה ברזל מסוכן שיכול להזיק, ואז שמעתי אותך אומר:
'מילא אם הרב עמר יעלה ויפול, לא נורא..'
תגיד, אפס שכמוך, בשביל זה רדפו אחרי אבא ואמא שלי להכניס אותי לתלמוד תורה של הרשת??
בשביל זה הייתי הילד החרדי היחיד בשכונה שכולם צוחקים עליו??

* מיסטר גואיטה, שלא תטעה, אני לא מהאלה שמחפשים אשמים לפרוש מהיהדות. השם אמת ותורתו אמת. אבל כדאי והגיע הזמן שלך לעשות חשבון נפש ופשוט לעזוב את התפקיד שלא תואם לך.
בשבוע האחרון השמעתי את הסקופ שלך בגלצ לכמה מרבני התנועה הקדושה. וכן, על פיהם כתבתי את הפוסט הזה.
הבנתי שגם פנו ליו'ר תנועת ש'ס, מי שהיה שלוחו של מרן זכר צדיק לברכה לקרב את משפחתי ועוד אלפים לדרך התורה, ומי שרק לפני שבועיים זעק על דתיים שמתקרבים לרפורמים.
מקוה באמת שהנגע הרע הזה יגיע במהרה להכרעת והחלטת מועצת חכמי התורה שלאורם אנו הולכים.

יוסף אבגי

נשלח מהאנדרואיד שלי

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-6/9/2017 07:46 לינק ישיר 

מילים כדורבנות,
אבל הבעיה זה לא התפוח הרקוב הזה,
אלא דרעי שזקנותו מביישת את נעוריו,
וחלק מההשלכות זה הכנסת גואטה שכזה לשס,
וזו עוד דוגמית למה ישי צריך לחזור.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-6/9/2017 13:02 לינק ישיר 

ישי לא יחזור, אין לו גם לאן.

ש"ס בלי הרב עובדיה אין לה זכות קיום.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-6/9/2017 13:06 לינק ישיר 

asher177 כתב:

ישי לא יחזור, אין לו גם לאן.

ש"ס בלי הרב עובדיה אין לה זכות קיום.

דגל קיימת גם אחרי הרב שך וכנ"ל יכלה להיות גם שס,
הברוך\הבעיה שיש את דרעי שמחזיק מה כבקרנות המזבח,
וקובר אותה יחד איתו.
נ.ב. אני בעד שכל היהדות החרדית תהיה תחת אגודת ישראל ומכיוון שזה נראה חלום באספמיה,
אז עדיף שס בריאה וממילא בראשות ישי.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-6/9/2017 14:11 לינק ישיר 

איזה היסחפות
כיודע אצל בני עדות המזרח המשפחה היא מעל הכל והוא הלך להשתתף בשמחה של אחיין שלו 
מה כל כך נורא בזה ?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-6/9/2017 15:02 לינק ישיר 

לומד1 כתב:

איזה היסחפות
מה כל כך נורא בזה ?

המשפחה גם מעל הדת ?
ועוד כנציג ציבור דתי ???,
משהוא בחוסר הבנתך,
מעיד על לקות (דתית) אצלך וכנ"ל אצלו,

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-6/9/2017 20:25 לינק ישיר 

לומד1 כתב:

איזה היסחפות
מה כל כך נורא בזה ?

אין לי בעיה, המשפחה מעל הכל, אבל למה לפרסם למה לספר כאילו זה מעשה טוב????

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-7/9/2017 18:42 לינק ישיר 

אם אחיין שלו היה מתנצר, הוא גם היה הולך לטקס? כי משפחה זה מעל הכל????????

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > מכתב לח"כ יגאל גואטה
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר