בית פורומים עסקים ועבודות

מוזמנים להכנס ולשמוע את הסיפור הקצרצר שלי, אולי תצאו עם מקצוע

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-25/9/2017 15:39 לינק ישיר 
מוזמנים להכנס ולשמוע את הסיפור הקצרצר שלי, אולי תצאו עם מקצוע

מבקש מראש שמי שמחפש כסף קל ומהיר בלי ללמוד כלום שפשוט יחסוך לעצמו את הזמן ולא יקרא את הפוסט

אני כאן כדי לספר ( ובתכלס גם לנסות לשכנע אותכם להצטרף לקהילה שאני נמצא בה ) לכם על קורס שעשיתי שהוביל אותי ליצירת הכנסה מהבית.
בקיצור, בוודאות לא ראיתם או שמעתם על משהו דומה \ קרוב לזה , זה פשוט אחר

פרטים מלאים אפשר לקבל בהודעה פרטית פה או בטלפון\וואצפ 0526899995 

כן זה קורס, כן הוא בהתחלה נראה כמו הקורסים חרטא האלה שמוכרים לאנשים על ימין ועל שמאל.
כן גם לי לקח חודש התלבטות אם בכלל להתחיל אותו או לא

והכי חשוב: כן הוא אפקטיבי ומכניס כסף.

וכן, אם אני אצליח לשכנע אותכם להרשם ולהצטרף לצוות אני אקבל על זה עמלה(אין לי מושג כמה למען האמת), אבל בהבטחה שלי שאם מישהו פה באמת יתעניין וירצה להכנס בכל הכוח אני אוותר על העמלה שלי ופשוט אבקש שיורידו לו את המחיר.

בקטן: אחלה שיטה לקדם עסקים \ בעלי מקצוע בגוגל בקלות (לומדים איך לגרום לגוגל לעשות את עבודת הקידום הקשה במקומך) , ואת השיטה עצמה אפשר לקחת לעוד הרבה כיוונים
בגדול: אני מעדיף לא להרחיב פה בפומבי מטעמי דיסקרטיות ואיכות הקורס , אני זמין בהודעות פרטיות פה ,בטלפון במייל מה שנוח לכם אפשר לקחת 5 דקות ולדבר איתי לראות אם זה מתאים לכם ( ממה שאני מכיר פה מהפורום דווקא זה מתאים לראש הכללי פה)

תכלס: אני בחודש הרביעי לקורס , הייתי מהחלוצים שלו ממש מהראשונים שהצטרפו ( לקחתי סיכון לא קטן ושמתי כסף בפחד ) בחודשיים הראשונים בערך עשיתי המון המון טעויות מכיוון והייתי ראש בקיר וניסיתי הכל לבד וללא תמיכה. אבל היום אני כבר עם הכנסה יפה + חבר בצוות התמיכה של הקורס.

בעיקרון אני בדיוק כמו הרבה פה מתעניין בכל התחום הזה כבר מגיל קטן יותר , דרופ שיפינג לא הלך לי, ללמוד שיווק שותפים לא הלך לי, ואז בעזרת המלצה של מישהו על הקורס הזה שאני מדבר עליו פה מצאתי משהו שכן הולך לי.

אגב, הפרט לדעתי הכי חשוב שאתם צריכים לדעת עוד לפני כל הפרטים, הפרט שבעצם מבדיל בין הקורס הזה לאחרים, הפרט שהופך את הקורס הזה לאמיתי ומוכח ולא סתם חרטא:
יש החזר כספי על הקורס, אחריות, ל3 שבועותזאת אומרת שמי שנרשם ולא אהב או לא הצליח יכול פשוט לקחת את הכסף שלו בחזרה מ2 סיבות
1. המנהל מאוד מאמין בקורס שלו ויודע כי מי שנכנס לעניינים גם יישאר בעניינים, וזה נכון כי יש אולי 2 אנשים שביקשו את הכסף חזרה ואלה היו פנסיונרים שלא ידעו מילה על אינטרנט.
2. אחת המטרות של צוות ההנהלה של הקורס ושל חברי הקהילה בפרט היא ליצור קהילה פעילה ואיכותית ( שבסופו של יום מייצרת כסף אחד לשני בעזרת שיתופי פעולה ), ולא קבוצה שמורכבת מסתם אנשים שקנו קורס ולא נוגעים בו.

שלחו לי הודעה ונדבר על זה , מספיק לי שאני אמצא פה עוד מוח יצירתי אחד כמוני והאשכול הזה יהיה שווה זהב.
זה הטלפון האישי שלי אם מישהו לא אוהב לדבר פה בהודעות פרטיות : 052-6899995

דווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > כלכלה נדל"ן ועסקים > עסקים ועבודות > מוזמנים להכנס ולשמוע את הסיפור הקצרצר שלי, אולי תצאו עם מקצוע
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר