בית פורומים בחדרי חרדים

קופת העיר: סיפור מסמר שיער שלא היה ולא נברא

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-24/10/2017 21:14 לינק ישיר 
קופת העיר: סיפור מסמר שיער שלא היה ולא נברא

מקומם מאוד, כנראה שבקופת העיר חושבים שכל האמריקאים הם 
א. עשירים מאוד 
ב. מטומטמים מאוד 
כי אחרת לא ברור לי מי החליט לפרסם את הסיפור הזה שלא היה ולא נברא 
שמעתם במקרה בחודשים האחרונים על סיפור מחריד של חתן חרדי שהוריו וילדיהם נהרגו בתאונת דרכים בדרכם למסיבת האירוסין שלו ?

הם מעלים קמפיין באתר ישיבה וורלד לטובת שלושים חתנים יתומים 
אחד מהם כפי שאפשר לקרוא בלינק הזה הוא על החתן הנ"ל 

כבר בזבזתי  כמעט חבילה וחצי של טישוים מרוב הדמעות על הסיפור המחריד הזה 
קצת תמהתי איך זה שלא קראתי על הסיפור המחריד הזה בתקשורת 
ואז בסופו של הסיפור הם מוסיפים כוכבית קטנה  ומתחתה מופיע השורה הבאה 

**The chassan in the story above is symbolic, not literal. Each of the 30 orphans has their own story of loss.

ובתרגום לעברית 

הסיפור הזה לא היה ולא נברא ונועד להמחשה בלבד 

האם המנהלים שם בקופת העיר חושבים שהקוראים הם מטומטמים עד כדי כך שכאשר הם בעצמם מודים שהסיפור הזה הוא פייק ניוז, הם עדיין יתרמו כסף לקמפיין הזה?

אולי גם כל הסיפור על שלושים חתנים יתומים הוא פייק ניוז שלא היה ולא נברא ונועד להמחשה בלבד כדי למלא את כיסיהם ? 

מה הבעיה לפרסם סיפור אחד בלבד של חתן יתום שהוא כן אמיתי ?

מוזר מאוד ומקומם 

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-24/10/2017 21:18 לינק ישיר 

הכוונה היא כמובן שהסיפור הזה הוא תמצית הסיפור של כל היתומים יחד. אחד מתחתן, השני איבד את אביו, השלישי את אמו, הרביעי בתאונה החמישי בדרך למסיבה וכן הלאה. הסיפור הוא סימבול אקלקטי של על המגביות יחד. 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-24/10/2017 21:28 לינק ישיר 

זו ממש לא הכוונה בהמצאת הפייק ניוז שלהם 
אבל לפי הלומדעס שלך רואים שלמדת לא מעט שנים בישיבה ליטאית 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-24/10/2017 21:29 לינק ישיר 

מאז שאותו מרן הורה שמותר לשקר בסיפורי צדקה אתה מרגיש שאין לך כל כך על מי לסמוך...

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-24/10/2017 21:39 לינק ישיר 

ברכת החמה,מזה אותו מרן?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-24/10/2017 21:53 לינק ישיר 

קחו סיפור על קופת העיר שאולי לא היה ,יש הטוענים שהיה ועוד איך.ידוע הסיפור שהיה  "כאמור" מי שפנה לקופת העיר כדי לפגוש את היתומים ולתת להם תמיכות הגונות לחתונתם לאחר שזה חזר מארה"ב ובמקרה זכה בלוטו האמריקאי בהון עתק אך, התברר שהחתנים הללו לא היו זמינים בלשון המעטה.מה שברור שבוועד הרבנים לענייני צדקה שם הוכח בוודאות אי סדר בכספים בלשון המעטה.מי שלא זוכר שיפנה לרשם העמותות.ולמה אני מציין את זה כי ההכשר של הרבנים-לקופות הללו לא אומר כלום לצערי הרב,גם וועד הרבנים התהדר תמיד בשמות בומבסטיים.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/10/2017 00:06 לינק ישיר 

ההבדל (האדיר) בין קופת העיר לבין מקומות אחרים הוא שאך ורק בקופת העיר כתוב בסוף שזה לא אמיתי, כך אתה יכול להיות בטוח שאיפה שלא כתוב, זה אמיתי.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/10/2017 10:18 לינק ישיר 

יתכן שהיה טעות בתרגום בין עברית לאנגלית, בעוד שבעברית צוין ש"הסיפור אמיתי, השמות בדויים"
המתרגם הבין שהסיפור בדוי ולא אמיתי.

יתכן שהסיפור היה לפני 30 שנה אפילו,
והם בכוונה שינו את הפרטים,
כדי שלא להביך את המשפחה,

ככה זה, מי שהוא גנב, אז הוא חושב שכולם גנבים

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/10/2017 12:23 לינק ישיר 

אני באופן אישי יודע על חתן יתום שהוכנס לרשימת החתנים של אחד החודשים (בשנה שעברה) בקופת העיר, והוא קיבל ממגבית זו סכום הגון שכיסה את הוצאות החתונה (הפשוטה מאוד).
חבל ללכלך ולהשמיץ סתם.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/10/2017 13:30 לינק ישיר 

פדהאל,בלי לחשוד מאומה בקופת העיר:אך, הטענה היכן שהם מפרסמים שהסיפור הוא בדיה ,אז לפי דבריך כל השאר הם סיפורים אמתיים,היא ראיה לא נכונה או מיגו חלש:כי ההפך: בכך שמשהו מעוניין לשקר,אז הוא אומר לך אתה רואה זה לא אמתי ,ואילו הסיפורים האחרים הם כן אמתיים,אך, "באמתיים" שם הוא מפיל את הציבור בשקריו.כאמור איני חושד בקופת העיר וחוץ מלתרום להם מדי פעם איני מכיר אותם וללא ספק עושים דברים גדולים,אך,כשאני באמת רוצה לתרום סכום ממשי אני מחפש את העני בלי הצלצולים מה שנקרא המסכן השכונתי וכו'

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/10/2017 13:37 לינק ישיר 

אני אגואיסט, אני שואל את עצמי אם אני אזדקק חלילה לעזרה או שאכיר מישהו שזקוק לעזרה, למי אפנה?

מה שאני עונה לעצמי, לשם אני תורם.

תוקן על ידי כברהיה ב- 25/10/2017 13:37:47

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/10/2017 14:04 לינק ישיר 

יש כאלה שמחזיקים בפטיש מאסלו ביד, יש גנבים אז כולם גנבים,,,,
אם היו כותבים סיפור אמיתי  היו באים אליהם בטענות למה הם מבזים את המשפחה ? מי התיר להם?
כותבים סיפור דמיוני ומודיעים על כך הם גם מוצאים  טענות, גם על האמת יש להם טענות,,,
איך אמר ביבי מדובר בחמוצים!!! מה שלא נעשה יתלוננו  בכיינים מקצועיים!! 

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > קופת העיר: סיפור מסמר שיער שלא היה ולא נברא
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר