בית פורומים בחדרי חרדים

הקנאות של הפלג עוברת לדלי"ם: הרב שטרן מציע לקיים הפגנות

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-30/10/2017 14:54 לינק ישיר 
הקנאות של הפלג עוברת לדלי"ם: הרב שטרן מציע לקיים הפגנות

הרב הדל"י הרב אריה שטרן שנבחר ע"י אנשי הפלג לכהן כרב בירושלים, הציע במהלך ישיבת מועצת הרבנות הראשית לקיים הפגנה מטעם מועצת הרבנות הראשית נגד חילולי השבת המתרבים ושבירת הסטטוס קוו בישראל.

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-30/10/2017 15:18 לינק ישיר 

ומה היתה דעתו של הרב ה'חרדי' שנתמך ע"י הפלג האחר?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-30/10/2017 15:27 לינק ישיר 

כתבה מלאה בסתירות:
רב הפלג שטרן בעד הפגנה יחד עם מועצות גדולי התורה?
הוכחה שההפגנות עוזרות מכך שהבחורים משוחררים לאחר תום ריצוי עונשם?הוכחה שבכל יום משתחרים ארבעה בחורים מכך שביום שישי שוחררו שניים וביום ראשון עוד שניים?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-30/10/2017 16:08 לינק ישיר 

הונגרי נשאר הונגרי.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-30/10/2017 20:07 לינק ישיר 

אז מה אם הוא הציע להפגין? הפגנות יש אלף - חסימת כבישים, רק מטורפי העציצים.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-31/10/2017 11:09 לינק ישיר 

זה  לא חדש שמעתי מהזיידע שלי שלפני שמונים שנה בירושלים הראשונים לפוצץ משחק כדורגל בשבת כאשר רק התחילה הפירצה היו הבחורים של בני עקיבא שהיו בראשית דרכם . היה להם מנהיג בשם מנקין או בנקין שהסבא תיאר כהיימשע שלמד בישיבות בליטא והיה אדם בוער באהבת השם באופן יודע דופן וידע לדבר בלימוד . כנראה הוא לא התאים לקרירות של המזרחי ונעלם מהמפה לגמרי . הסבא שלי חיפש אותו פה ושם ולא הצליח . מעניין מה היה קורה עם במנהיגות שלהם היה עומד יהודי תלמיד חכם בוער באהבת השם . 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-31/10/2017 11:42 לינק ישיר 

כפי הנראה זה היה הרב משה צבי מנקין, בנו של הגאון המופלא רבי פתחיה מנקין (לימים עיברת את השם לנריה). חלק מהנכדים חזרו לחרדיות.

תוקן על ידי hhaavv ב- 31/10/2017 11:51:20

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-31/10/2017 12:01 לינק ישיר 

hhaavv כתב:

כפי הנראה זה היה הרב משה צבי מנקין, בנו של הגאון המופלא רבי פתחיה מנקין (לימים עיברת את השם לנריה). חלק מהנכדים חזרו לחרדיות.

תוקן על ידי hhaavv ב- 31/10/2017 11:51:20

אכן קרוב לוודאי שמדובר ברב משה צבי נריה, אני זוכר שקראתי לפני המון שנים שבשנות הפעילות הראשונות שלו בבני עקיבא בין השאר הוא ארגן מחאות נגד משחקי הכדור בשבת.
אין ספק שיש לו חלק משמעותי ביצירת דור החרד"ל (יחד עם הרצי"ה קוק והרב גולדוויכט) שבעבר כמעט ולא היה קיים...

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > הקנאות של הפלג עוברת לדלי"ם: הרב שטרן מציע לקיים הפגנות
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר