בית פורומים בחדרי חרדים

בניגוד לכותרות באתר: שס בכלל לא בצרות, הסקרים לא משקפים את השטח

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-2/11/2017 01:04 לינק ישיר 
בניגוד לכותרות באתר: שס בכלל לא בצרות, הסקרים לא משקפים את השטח

אני לא פרשן וגם לא סוקר, אך בתוך עמי אנכי יושבת, ומאז הבחירות האחרונות לא קרה שום דבר שאמור להוריד את המנדטים, להיפך, כל ההישגים של שס, והפריחה המחודשת של אל המעיין והתקציבים הרבים שהתגלגלו לטובת הציבור החרדי ומצביעי שס רק העלה בחזרה את קרנה, כמובן שיש ממורמרים כמו בכל מפלגה אבל זה אולי מנדט שזז מפה לשם אבל לא שום שינוי דרמטי.
הסקרים הוכחו בבחירות האחרונות כבלוף גדול, ובפרט בתקופה כה רחוקה מהבחירות
כשבמקום לשקף את הלך הרוח ברחוב, מנסים הסוקרים לקבוע את הלך הרוח ברחוב
שסניקים, הסירו דאגה מליבכם, בעז״ה עוד תפתיעו בגדול

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/11/2017 01:56 לינק ישיר 

משגיחשליטא כתב:

אני לא מבין משהו, כשפורסם הסקר של קמיל פוקס אמרו כולם שהוא לא מדייק ונחכה לגבע וצמח, ועכשיו מינה צמח גם טועה?

להזכירכם, בבחירות 2015 (17/3/2015) רוב הסקרים חזו די במדויק את מספר המנדטים לש"ס ואפילו פרגנו לה.
אגב, מצבו כעת גרוע יותר מבשיא של פרשת הקלטת.
נו נו, אל תתנו למציאות לבלבל אתכם, יחי המלך הערום.

הנה צילומי מסך מפה

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/11/2017 06:45 לינק ישיר 

לא רק במערכת הבחירות האחרונה אלא בכל מערכת בחירות, הסקרים הורידו לש"ס כמה מנדטים ממה שהיתה צריכה לקבל. בבחירות האחרונות היה זה המתאבד אלי ישי שהוריד בפועל 4 מנדטים וכך הסקרים "דייקו" איכשהו. אבל 7 מנדטים משקפים נאמנה את הגרעין הקשה של מצביעי ש"ס ואוהדי דרעי, שיכול להתרחב עד 17 מנדטים.
לפני הבחירות אני מאמין שיוצגו בפני הציבור כל הישגי דרעי בקדנציה האחרונה, וכל התקציבים שהצליח להעביר לערים בארץ ולסגור איתם "דילים" לטובת הציבור החרדי, ואז מי שלא יצביע ש"ס הוא פשוט מטומטם שיורה לעצמו ברגל.
אם ש"ס תיפול, הזכויות של כל הציבור החרדי יפגעו. כן גנב, לא גנב, כן שחצן, לא שחצן, בתכל'ס דרעי עובד הכי טוב וכל מי שיאכל אותה זה אנחנו האזרחים ובפרט הספרדים. מי לא זוכר את תקופת היובש של אלי ישי?

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/11/2017 07:58 לינק ישיר 

וירטואזי כתב:

לא רק במערכת הבחירות האחרונה אלא בכל מערכת בחירות, הסקרים הורידו לש"ס כמה מנדטים ממה שהיתה צריכה לקבל. בבחירות האחרונות היה זה המתאבד אלי ישי שהוריד בפועל 4 מנדטים וכך הסקרים "דייקו" איכשהו. אבל 7 מנדטים משקפים נאמנה את הגרעין הקשה של מצביעי ש"ס ואוהדי דרעי, שיכול להתרחב עד 17 מנדטים.
לפני הבחירות אני מאמין שיוצגו בפני הציבור כל הישגי דרעי בקדנציה האחרונה, וכל התקציבים שהצליח להעביר לערים בארץ ולסגור איתם "דילים" לטובת הציבור החרדי, ואז מי שלא יצביע ש"ס הוא פשוט מטומטם שיורה לעצמו ברגל.
אם ש"ס תיפול, הזכויות של כל הציבור החרדי יפגעו. כן גנב, לא גנב, כן שחצן, לא שחצן, בתכל'ס דרעי עובד הכי טוב וכל מי שיאכל אותה זה אנחנו האזרחים ובפרט הספרדים. מי לא זוכר את תקופת היובש של אלי ישי?

אם אתה צודק אז יש בעיה עמוקה לשס כי אם כולם אוהדי דרעי ולא חכם שלום או רבנים אחרים. אז לכאורה עד שנה דרעי עמוק עמוק בחקירה אחרי כתב אישום חמור לא יוכל להתעסק בפוליטיקה.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/11/2017 07:58 לינק ישיר 

והשאלה מי בשס יוכל להחליף. לכאורה אריאל אטיאס?

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/11/2017 09:06 לינק ישיר 

תכלס

הגרעין הקשה יצביע גם לבובה...

דרעי רוצה שיחשבו שהוא שליט אבל מי שמצביע שס זה בגלל חכמי התורה

עכשיו השאלה היא אם הגרעין הקשה זה 4 או 6/7

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/11/2017 09:12 לינק ישיר 

וירטואזי כתב:

אז ישי כן שווה 4 מנדטים?

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/11/2017 10:39 לינק ישיר 

יויוכוכו כתב:

וירטואזי כתב:

אז ישי כן שווה 4 מנדטים?

היום ישי שוה 0
ובבחירות האחרונות
הוא קיבל למעשה 0

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/11/2017 15:59 לינק ישיר 

מתוך עשרת הדיברות, כך אומרים, נותרו רק שתיים: "אנכי" ו"לא יהיה לך".
נראה שאת תומכי שס, ובעיקר את דרעי, יותר משמעסיק ה"אנוכי", מעסיק ה"לא יהיה לך".
עם כזו כמות שנאה שמאחדת את השורה, לא ייפלא שסיעת ש"ס, לצערנו ולצער כל יהודי חרדי, תיעלם מהמפה הפוליטית בתוך שנים ספורות.
בצער.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/11/2017 16:15 לינק ישיר 

גם זו פרשנות

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/11/2017 17:01 לינק ישיר 

השאלה גם מתי הפעם הבאה שהולכים לקלפי

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > בניגוד לכותרות באתר: שס בכלל לא בצרות, הסקרים לא משקפים את השטח
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר